Usuwajmy z siebie obce technologie – Kalina Masarz

21 maja 2014 12:15
More videos
16,071
Views
   

Z Kaliną rozmawiamy o jej doświadczeniach związanych z podpięciami inwigilacyjnymi do kręgosłupa i serca.

Uprzedzając pytania informuję, że nauką usuwania tego typu podpięć na swoich warsztatach zajmuje się m. in. Iwona Gawlicka. Poniżej przedstawiam wywiad z Iwoną Gawlicką na ten sam temat.

Ilość wejść: 16071

Category: Nauka, Wywiady

10 komentarzy

 • Beata
  Reply

  Alex wspaniale wywiady z ta kobieta , mysle ze musisz zrobic dluzsze wywiady z nia, ona wie bardzo duzo, w koncu 20 laqt tam mieszkala, mamy z pierwszej reki o tym co robia reptyle, nagraj z nia jeszcze dluzsze wywiady, koniecznie!

 • M&B
  Reply

  Alex na litość boską…. Eteryczne kamerki w oczach ??? Robisz wywiady w psychiatryku ? Co z prawdziwą duchowością ???

 • Ryszard69
  Reply

  Usuwajmy, no dobra ale jak? Już od dłuższego czasu czuję, że z jednej strony mam mocne pragnienie świadomości, czuję, że coś dobrego się we mnie budzi ale z drugiej strony coś mnie blokuje, cały czas hamuje, wpędza w przyziemne uzależnienia a czasem wręcz przymusza do tego czego w głębi duszy nie chcę robić! O co tu chodzi?

  • Tosza
   Reply

   Ryszardzie, zapytaj siebie, swojej duszy, swoje serce…. Usłyszysz odpowiedź. Reszta to jak oddech. Bez trudności, bez wysiłku, daje błogość i poczucie szczęścia. Przychodzi i się dzieje. Jesteś cudem, jesteś najpiękniejszy, cała reszta do usunięcia…. Twoja droga jest TYLKO Twoja. Od Ciebie zależy jak idziesz, od nikogo więcej.

 • Tosza
  Reply

  Bardzo proszę zwrócić uwagę na to co mówi Kalina o podwójnej naszej pamięci. Jedna dotyczy tego co pamięta dusza inkarnując ponownie, czasami człowiek ma „przebłyski” i coś sobie przypomina z poprzednich wcieleń. Druga dotyczy pamięci komórkowej, inaczej tego co przekazuje się w genach poprzez ród, linie przodków ze strony każdego z rodziców. Można w tej drugiej opcji przekazać dzieciom w genotypie urządzenia, które podczepione zostały przez obce rasy. Bardzo ważne jest to znaleźć i z siebie zdjąć. Te urządzenia służą osłabianiu ludzkości.

 • maja
  Reply

  Czy można prosić do tej Pani o jakiś kontakt? Albo kolejny wywiad jak usuwać oprogramowanie reptylów i annunaki?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>