Terapia czaszkowo-krzyżowa i duchowe ścieżki – Aleksander Gucz

2 lutego 2017 17:21
More videos
4,109
Views
   

8 komentarzy

 • Kuba
  Reply

  Szczerze stronie od technik światła, część istot nawet nie połączonych ze źródłem może się tak objawić, zdecydowanie skłaniam się w stronę Radiacji (lub wibracji), chyba nawet sam przeprowadziłeś wywiad z takimi osobami (wywiad chyba z Eriel i kimś jeszcze po ang niby pochodzili z innych światów nawet, ale nie mogę znaleźć). Co więcej są pojedyncze osoby odporne na radiację na przykład osoby zamieszkujące dawną Hiroszimę, raczej nic im się nie dzieje, znaczną większość natomiast tak przeczyści że się nie pozbierają. Obrazuje to obecny malutki odsetek ludzi którzy są „”Wolni””. Ale odpowiadać może każdemu inny przejaw tej pierwotnej energi.

 • Krzyś
  Reply

  Pan któremu można zaufać, żadnej tajemnicy nie zdradzi. Nie uważam że bez guru to się nic nie da.
  A jeśli komuś przeszkadza wypowiedziane przez kogoś jedno zdanie to może czas na naukę akceptacji rzeczywistości. Moim zdaniem świetnie można obyć się bez mięsa, nie jem już kilka lat.
  Pozdro

 • lukas
  Reply

  Ciekawie ten facet opowiada,coś w tym jest chyba musze zgłębic temat bo sie zainteresowałem. pozdro

 • Anonymouse
  Reply

  Zachciało mi się śmiać z tej wstawki, gdzie ludzie idą za czymś nie wiedząc po co „BO TAK TRZEBA”. U arabusów też trzeba gwałcić dzieci i podrzynać sobie gardła BO TAK TRZEBA , BO TO ICH KULTURA. Jak najdalej od wszelkich takich ograniczeń. Intuicja skierowana na dobro, pozwala widzieć prawdę.

 • Basia
  Reply

  Pewnie lepiej nic nie pisać ale… Cała przyjemność słuchania prysła przy końcu, kiedy Biedaczysko plótł o maśle maślanym byleby nie odpowiedzieć na proste pytanie. Czyżby miała to być czysta reklama własnej Osoby? Bo po co ktoś miałby sam sobie pomóc, jeżeli można pójść do kogoś za „małe pieniądze”? Przeprasza, ale mnie zniesmaczyło…

 • Renata Krysiak
  Reply

  Rene
  Basiu, od 4 lat zajmuję się terapią biodynamiczną czaszkowo- krzyżową i gdybym miała podać szybką receptę jak samodzielnie pomóc sobie terapią czaszkowo- krzyżową to nie da się tego nauczyć przez internet, nauczyć się odczuwać pływy i pulsacje w polu energetycznym to jest proces, który wymaga czasu i praktykowania. Natomiast najprostsza technika pomagająca m.in. przy bólu głowy czyli „ukształtowanie czaszkowe” (o której wspomniał pan Aleksander) jest kombinacją 7 chwytów i również wymaga trochę czasu, żeby kogoś tej techniki nauczyć (zwykle kiedy uczę moich klientów czy też pacjentów szpitalnych zajmuje to ok. pół godziny i klient dostaje jeszcze pisemną instrukcję, żeby czegoś nie pomylił). Technika przeprowadzona byle jak nie przyniesie efektu (a potem to zaowocuje opinią, że nie działa). W terapii czaszkowo-krzyżowej potrzebny jest spokój i wyciszenie. Można ogólnie powiedzieć na czym ona polega, ale żeby kogoś nauczyć potrzebny jest czas i kontakt bezpośredni, żeby na bieżąco omówić odczucia jeśli interesuje nas najlepszy efekt.

  • Basia
   Reply

   Z ciekawości zajrzałam i dziękuję za wyjaśnienie. Po ponownym przesłuchaniu rozmowy pozostaję niestety przy swoim zdaniu. Dużo słów, skąpo treści. A okazuje się, że można odpowiedzieć jasno i krótko na pytanie „jak sobie pomóc”, lub właściwie dlaczego tego zrobić się nie da.
   Trochę mi wstyd. Czyżbym hejtowała? A feee pani Basia! 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>