Tasmańskie manipulacje Anunnaki – Kalina Masarz

20 maja 2014 20:51
More videos
24,177
Views
   

Kalina Masarz przez ponad 20 lat mieszkała w Australii, w tym wiele lat na Tasmanii. Ta odległa wyspa jest miejscem wielu manipulacji prowadzonych na ludziach i eksperymentów technologicznych związanych z tworzeniem wirtualnych obrazów i dźwięków w przestrzeni. Ponieważ Kalina stawiła czynny opór tym manipulacjom i nie chciała się im poddać, była brutalnie atakowana i psychicznie torturowana przez ponad pół roku, dopóki nie uciekła do Polski.
Kalina potwierdza również informacje przedstawione w książce Stewarta Swerdlowa na temat doświadczeń genetycznych prowadzonych na ludziach w Australii. Podczas kilkunastu lat pracy z osobami „niepełnosprawnymi umysłowo” spotykała się z ludźmi zachowującymi się jak ptaki i inne zwierzęta. Jednak tego typu zachowania zdarzają się jedynie w Australii, w Polsce wśród ludzi „niepełnosprawnych umysłowo” takie przypadki nie występują.

Ilość wejść: 24177

59 komentarzy

 • Grzesiek
  Reply

  Alex- jak zwykle- ledwie przyjechal z dalekiej podrozy, jeszcze nie odpoczal, a juz ekspresowo obrobil film i zamiescil. Dziekuje ze sie tak dla nas poswiecasz. Oby ludzie docenili ta prace i koszta jakie bierzesz na siebie 😉

 • Anna?
  Reply

  Kalina, dziękuję za wywiad. Jeśli chodzi o techniki uzdrawiania, uczone na kursach i w szkołach typu ” studium bioenergoterapii”, nauczane są tam techniki „okradania ludzi z energii” i przekierowywania jej nie tam gdzie trzeba. Miałam pewien epizod z radą starszych Aborygenów. Daj jakieś namiary na siebie, np. maila. Trzymaj się.

  • Grzesiek
   Reply

   Temat o likwidacji Polakow i Polski ( z zamieszczonego powyzej linku z YouTube) jest jak najbardziej prawda. Tereny niemieckie naleza juz od dawna do zydow. Brak im jeszcze terenow polskich. W przeciagu nastepnych 8- 9 lat zydzi beda likwidowac panstwo Izrael i przenosic sie na byle tereny Polski. Prawnie, sprawa jest juz zalatwiona, bo -jak wiemy- panstwo polskie zostalo sprzedane przez Kaczynskiego zydom, porzez podpisanie traktatu w Lizbonie.
   Oburzacie sie ze Putin go sprzatnal, a na prawde nie ma o co sie oburzac. Nie jestem Pro-Putinowcem, ale wiem rzeczy, ktorych w internecie nie ma. Prawda jest taka, ze nie ma kto walczyc z Anunnaki i piecioma innymi rasami, a Putin przynajmniej probuje. Oczywiscie jest takze przez nich manipulowany, ale nie w takim stopniu jak cala reszta politycznego bagna na tej planecie.

   Jesli chodzi o te 6 ras Velon, nie pomylilem sie piszac ze Putin walczy ze wszystkimi. Poczatkowo tylko rasa Anunnaki i Hathor pozostaly by przejac nasza planete. Pozostale 4 rasy wyruszyly w poszukiwaniu innej planety na zasiedlenie, bo ich system sloneczny nie nadawal sie juz do zamieszkiwania. Z czasem jednak i one zaczely powracac. Widocznie nie znalazly innej planety dla siebie. Teraz wszystkie 6 ras rywalizuje i walczy ze soba o to, komu Ziemia przypadnie.
   Za okolo 6- 8 miesiecy populacja ludzi na Ziemi osiagnie pulap 50% tego, co mielismy w latach 1995- 96, czyli 3,7 miliarda. W polowie lat 90-tych bylo nas 7,3- 7,4 mld. Wam wydaje sie oczywiscie, ze wygrana jest po naszej stronie, ale liczby mowia same za siebie. Utkwily mi w glowie slowa Putina, skierowane do ludzi z Europy: -…Wy wymieracie!
   Zastanowcie sie nad jego slowami i zacznijcie wreszcie dzialac. Placenie podatkow i mieszkanie w miastach, w wynajmowanych mieszkaniach, lub mieszkaniach, czy domach ktore pozornie naleza do Was (a na prawde juz nie naleza), jest kreceniem bata na siebie. Budujcie alternatory Wolnej Energii, tworzcie malutkie grupki i wynoscie sie z miast, rozpraszajac sie mozliwie rownomiernie po bylej Polsce. Stado rozproszonych owieczek nie bedzie juz stadem i trudno bedzie je kontrolowac i niszczyc.

   Grzesiek

   • Wasyl
    Reply

    Grzesiek, możesz podać jakieś źródła swojej niezwykłej wiedzy? Tak z grubsza chociaż? Bo nie brzmi to za bardzo wiarygodnie, choć rozumiem, że Ty w to co piszesz wierzysz na 100%…

    • Grzesiek
     Reply

     Dla tych, którzy nie są dobrzy w szperaniu po internecie, lub nie mają czasu, bo niestety muszą harować na „podatki”, czyli finansowanie naszego zniewolenia, podam jedno, uniwersalne źródło informacji- które z resztą Kalinka M. w swoich nagraniach z Aleksem już podała. Jest nim AKASHIC RECORDS (Akasha-Chronik/ Kronika Akaszy/ kronika planety Ziemia). Istnieje garstka ludzi na tej planecie, mających bezpośredni dostęp do kroniki Ziemi. Są oni znajdywani i wyłapywani przez organizacje „rządowe”. Jedynym, który sie nie sk…wił, jest Christopher Thomas. Chris często bywa na stronie int., której link podaje poniżej. Tam zamieszcza wiele swoich ciekawych artykułów. Wpiszcie do wyszukiwarki tejże strony, słowa klucz. CHRIS THOMAS , a znajdziecie wszystkie jego artykuły:
     http://www.thespiritguides.co.uk
     Niektórym z Was plączą się już pewnie te wszystkie pojęcia, nazwy ras obcych, manipulującymi nami, dlatego podam krótkie wyjaśnienie:
     Istnieją dwa systemy piramidalne stworzone przez Anunnaki, które to głównie zarządzają nami i rywalizują z innymi, potencjalnymi zarządcami ludzi. Jeden z tych piramidalnych systemów jest prawdziwy (struktura władzy w obrębie jednej z sześciu podras, rasy Velon, jaką są Anunnaki). Drugi natomiast, Anunnaki stworzyli dla sterowania ich sługusami, czyli Illuminatami, Masonami/Wolnomularzami, Watykanem, politykami i oczywiście, ogólnie całą chazarsko-żydowską mafią. Co dla obydwu piramid jest wspólne, to rasa kryjąca się za symbolem wszechwidzącego oka na szczycie piramidy (Anunnaki). Wszystkie rasy Velon są pół-fizyczne, a nie jak my, duchowe (u istot duchowych, dusza jest całkowicie bezcielesna, a nie pół-cielesna, jednak może częściowo, lub w całości zakotwiczać się w ciele fizycznym).

     To Anunnaki stworzyli organizację Illuminatów, zmanipulowali Chazarów, wmawiając im że są żydami (wywodzącymi się z dwunastu narodów semicko-ariańskich), nęcąc rożnymi obietnicami i nagrodami -jak np. bajka o „Ziemi Obiecanej”. Mają być nią głównie tereny Polski i także dzisiejszych „Niemiec”, czyli dawne tereny naszych przodków- ludu Wandalów, stojącego na czele dwunastu ludów ariańskich i semickich. (Przepraszam ze slowo „Niemcy” wziąłem w cudzysłów, ale nasi zachodni sąsiedzi nigdy własnego państwa nie mieli- co najwyżej symulację państwa.)

     Siła jaka drzemie w genach i prawdziwej historii potomków Arian i Semitów (później nazwanych Słowianami, od sławy jakiej dostąpili w walce ze sługusami najeźdźców planety Ziemia), stanowi dla sfinalizowania podboju Ziemi przez Velon, poważne zagrożenie. Dlatego wmawiają Chazarom, że 3600-letnia historia naszych ariańsko-semickich przodków, to kłamstwo i zrobili z niej historię chazarskich żydów, malując im dwanaście gwiazd na fladze ich jewropejskiej kolonii. Aby ludzie tą bajkę kupili i z bojaźnią respektowali, kolor flagi jest niebieski (paraliżujący odruch obronny u ludzi) W tej nowo napisanej historii, słowiańscy przewodnicy, dzisiejsi Polacy, są wyraźnie artefaktem przeszkadzającym. Chazarowie postawili sobie za cel usunąć Polaków.

     Ludzka istota, to energia duchowa zajmująca ciało o specyficznych właściwościach genetycznych, zwanych potocznie „rasą”. Te genetyczne właściwości rezultują w specyficznych umiejętnościach ciała, albowiem ciało jest naszym narzędziem. Każdy profesjonalny mechanik wie, ze nie da się profesjonalnie pracować narzędziem, które jest zbyt uniwersalne, jak przykładowo kombinerki, bo chcąc przykręcić nakrętkę kombinerkami, okaleczę ją i dobrze nie dociągnę. Do tego zadania potrzebny jest SPECJALNY klucz.
     Jeśli w pełni wolna, świadoma, scalona dusza (dusza, która nie padła jeszcze ofiarą technologii Anu) chce podoświadczać jako biało-skóry wojownik, wybierze rasę srebrno-oką (niestety juz niemal wypleniona na Ziemi). Jeżeli ma ochotę na filozofię, nauki teoretyczne itp., wybierze rasę jasno-zielono-oką itd.
     Najniebezpieczniejszymi ludźmi dla Anunnaki, są dusze w ciałach o rasach możliwie czystych, czyli ciałach będących narzędziami SPECJALISTYCZNYMI. Niezmanipulowane ciało fizyczne to ale nie wszystko, bo tylko jeśli dusza jest także niezmanipulowana przez technologię Anu, powstaje człowiek będący niebezpiecznym narzędziem mogącym stawić czoła pasożytniczym istotom. Ciała zasiedlone przez dusze świeżo przybyłe na Ziemie (dusze wolne od technologicznych podczepien, „made by Anu”) są niebezpiecznym przeciwnikiem dla Velon.

     W naszym przypadku istnieje ta trudność, że ze względu na dużą gęstość ciała fizycznego, część duszy musi pozostać poza ciałem i czeka sobie na nasz powrót, po zakończeniu cielesnej przygody. Anu wykorzystują to i po fizycznej śmierci, nie pozwalają na scalenie się duszy. Tylko dusza jako całość, posiada pełną świadomość i może podjąć w pełni świadome decyzje jak dalej ma przebiegać jej egzystencja.

     Zagadnienie ras zamieszkujących planetę i funkcjonujących w społecznościach tej planety, można by porównać do przykładu pojedynczych organów w obrębie organizmu; Każdy z organów odpowiedzialny jest za jakąś funkcję. Najmniejszą formą ludzkiej społeczności jest rodzina. W niej role także zawsze były podzielone i dlatego kiedyś rodziny tak dobrze funkcjonowały. Anu kładą nacisk na zniszczenie tych rol -wcześniej paląc Matki Wiedzące (potocznie „Wiedzmy”) na stosie. Matki Wiedzące przekazywały swą drogocenną wiedzę o prowadzeniu rodzinnej społeczności, swoim młodym następczyniom. Ze słowa „Wiedźma” zrobiono w drodze „Mind-Controll” program, który przekazujecie swoim dzieciom strasząc je wiedźmami. Jeśli nie robicie tego sami, bo dzień w dzień grzecznie pierzecie fałszywe pieniądze drukowane przez chazarskich bankierów, to chazarski Hollywood i Disneyland zrobią to za Was.

     Bez matki, nie ma rodziny. Wystarczy z matki zrobić emancypantkę, czyli potencjalną karierowiczkę i już rodzina (mała społeczność), a w skutek tego duża struktura społeczna jest zaburzona. Rodzice zamiast pracować dla rodziny, w obrębie rodziny, czy w jej pobliżu, dali zaprzęgnąć się do anunnackiej machiny niszczącej ich ciała, ich dusze, ich planetę. Skur…li się za pozornie wygodne życie i techniczne świecidełka. Dzieci zamiast być przy rodzicach, obserwować jak pracują, jak współżyją z natura, uczyć się od nich wszystkich tych rzeczy, oddawane są do obozów prania mózgu, zwanych dla kamuflażu „uczelniami”.
     Niszczenie organizmu zaczyna sie od zniszczenia jego pojedynczej komórki, a taką komórką w naszych społecznościach, była kiedyś rodzina. W dzisiejszym tworze symulującym rodzinę, niby-ojciec i niby-matka pilnują swego potomka, aby nie udało mu się oderwać od systemu, tzn. aby wyrósł na potulnego niewolnika, pracującego jak oni sami na zniewalanie innych i podpieprzającego każdego innego niewolnika, który zrobi coś wbrew anunnackim zasadom.

     Oczywiście wszystkie rasy są ważne, bo wszystkie maja do spełnienia jakieś funkcje w obrębie organizmu, jakim jest Matka Ziemia. Rasami pełniącymi rolę inżynierów, nauczycieli, są rasy o błękitnym i jasno-zielonym kolorze tęczówki oka. Nauka i technika są dziedzinami dającymi początek wielu procesom wspierającym postępową społeczność, dlatego więc tak duży nacisk Anunnaki kładą na to, by szczególnie (ale nie tylko) te dwie rasy zniszczyć. Ludobójstwo pod przewodnictwem chazarskiego żyda Stalina, na ariańskich slowianach (Rosjanie, Ukraińcy, Polacy), było właśnie z tym związane, bo to wśród ariańskich Słowian, tych dwóch ras występowało najwięcej.

     Także podprogowa dyskryminacja prowadzona przez zmanipulowanego Swierdłowa, który nosi w sobie 30% genów Anunnaki, przez co maja go na smyczy, ma na celu zdyskredytowanie ważnej roli tych dwóch ras. Dla przypomnienia: Według Swierdłowa, rasy o jasno-zielonej i błękitnej tęczówce oka, maja jakiś enzym we krwi, który czyni ich szczególnie łatwymi do manipulacji dla Reptylian… -Jedna z większych bzdur, jakie słyszałem. W rzeczywistości to mieszańcy, czyli ludzie będący zlepkiem wielu ras, mają olbrzymie trudności ze znalezieniem w sobie własnego przeznaczenia, czyli odnalezieniem roli jaka maja grac w ziemskich spolecznym. Głupie Chazary podłapali ten wątek i nie chcą mieszać się z innymi, aby zachować czystość „rasy” -jakby to socjopaci praktykujący ludobójcze brednie chazarskiego Talmudu, jedzący mięso naszych dzieci w swych satanistycznych obrzędach i używający swych sieci Mc´Donalds do utylizacji resztek zwłok, byli rasą (źródło: wywiad z rabinem Abe Finkelstein: http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html ) .

     Wyczulę Was na jeszcze jeden aspekt: Także nasz drugi (obok Stalina) żydo-chazarski wojak, wujek Adolf H. (dawca nasienia/genetyczny ojciec Angeli Merkel), był pieskiem na anunnackiej smyczy. Odegrał między innymi ważną rolę w wykreowaniu pojęcia/programu „Rasizmu”. Zauważmy że dzisiaj niemal wszyscy ludzie na Ziemi boją się rozmów, a nawet brzydzą się własnych myśli o tematyce rasowej (przy rozmowach o rasach zwierząt, wimplantowany program już nie działa) Ten jakże ważny wątek wspierający zdrowe działanie ludzkiej społeczności, przez lat tysiace na Ziemi i na wszystkich innych planetach praktykowany, przeciągnięty został przez kakao i wdeptany w błoto.
     Dla podsycenia Waszej wyobraźni podam tez inne wątki, które przy użyciu 2.Wojny Światowej zmienione zostały w programy i wbite Wam w mozgi: Jedną z ról obozów koncentracyjnych było wprogramowanie Wam, że bezpośrednie odżywianie się energią Tachyonów (cząsteczek składowych materii i energii, czyli wszystkiego), a więc odżywiania się praną, nie jest możliwe. Innym przykładem jest wprogramowanie Polakom, że ich słowiańscy bracia -Rosjanie i Ukraińcy, to ich najwięksi wrogowie. Dla uzyskania takiegoż właśnie wyniku, Anu musieli zrobić z nich morderców Polaków. A żeby mordowanie Polaków stało się ich pasją, zasiać wśród nich anty-polską propagandę. Społeczność ukraińską i rosyjską nękano głodem i nędzą, a do ich mózgów wtłaczano program, że za ich biedę i cala krzywdę, odpowiedzialność ponoszą „polscy Panowie”. Do wykonania planu użyto chazaro-żyda, nieugiętego socjopaty, twardego jak stal i nadano mu przydomek Stalin. (Anunnaki bardzo kochają symbolikę. Najnowszą ich kreacją jest czlowiek o sumieniu czystym/bialym jak „snow”- Snowden).

     Anunnacka dusza jest w połowie fizyczna, a więc potrafią oni zmieniać postać fizyczną. Jeśli coś sprawia im trudności, pomagają sobie używając technologii holograficznej i w tachyonowych falach stojących zawieszają fizyczny hologram, który można dotknąć i nawet powąchać. (W Waszych glowach to sie nie miesci, bo Wasze rozumowanie fizyki bazuje na programach wimplantowanych Wam w tzw. „uczelniach”).
     Slyszeliscie o obcych zwanych potocznie Drakonami (istoty smocze), Ryptilianami (istoty gadzie), Inzektoidami, Plejadjanami, Syrjanami, Szarakami, Andromedanami i paroma innymi. Według kroniki planety Ziemia (każda planeta prowadzi własną kronikę, która zamieszczona jest na krystalicznych komputerach fotonowych- będącymi formami życia na bazie krzemu, ukrytymi w podziemnych jaskiniach), od roku 2000 nie pojawiły się tutaj żadne rasy obcych, poza Velon i jej sześcioma podrasami; Anunnaki, Hathor, Mila, Oa, Jjundaa, Johnaan. Matka Ziemia poprosiła wszystkie rasy obcych o nieingerencję podczas procesu podnoszenia częstotliwości na tej planecie. Prócz Velon, wszystkie rasy respektują to życzenie i -poza kilkoma wyjątkami- po roku 2000 nie odwiedziły Ziemi. Istoty smocze, gadzie, żmijowate są znane nam z wielu historycznych artefaktów. Anunnaki wiedzą jak dużą rolę ludzie przywiązują temu co namacalne, widoczne i dlatego manipulują naszą fizyczną teraźniejszość i fizyczne artefakty z przeszłości. Podróżują w tym celu w czasie i zamieszczają odpowiednie przedmioty w przeszłości.
     Problem tworzenia się przez te skoki w czasie osobnej egzystencji czasowej (linii czasowej), Anu rozwiązują przy użyciu technologii. Takim urządzeniem technologicznym, ale na dużo większą skalę, niz to potrzebne przy małych wycieczkach czasowych, jest Wielki Zderzacz Hadronów. Jak ta technologia działa, nie będę opisywał, bo musiał bym poprzedzić to bardzo obszernym wykładem na spokrewnione tematy.

     Anu, mogą bez problemu ukazywać się nam jako istoty fizyczne o najróżniejszym wyglądzie, wielkości, zapachu, glosie- np. jako Plejadianie. Utarło się najczęściej używać określeń Reptylianie, Drakoni, kiedy ich nazywamy, bo tak serwują nam to np. Swierdlow, D.Icke i wielu innych. Ich male bio-roboty, nazywamy Szarakami. W kreowaniu takiego obrazu, Anu biorą czynny udział, wmanipulowując to nazewnictwo i związane z nim wyobrażenia, w umysły pisarzy i publicystów karmiących nas wolnościowymi „prawdami”. Jako przykład podam opublikowany przed ok. 14-ma laty wywiad z żeńskim Reptilianinem zwącym siebie Lacerta:
     http://www.whale.to/b/lacerta.html
     To typowy przykład anunnackiej propagandy. Do czego zmierzam; -Chcial bym, abyście nie przywiązywali tak dużej wagi do wyglądu tych istot, do chronologii niepewnych, historcznych faktow i zaczęli kierować się logiką. -Przykladowo powtarzającymi się wzorcami w poczynaniach Anu. Nie czytajcie tylu grubych książek, tracąc drogocenny czas i ulegając manipulacjom w nich zawartych. Nie dawajcie za duzej wiary asralnym sesjom/channelingom, nowym, religijnym mesjaszom typu D. Icke, czy Swierdlow. Wszystkie źródła wiedzy Anu mogą silniej, lub słabiej manipulować- tym bardziej, jeśli takie źródło nosi w sobie 30% genów Anu, albo jeśli ataki na nie wyglądają na pozorowane.
     Idźcie za śladem krwi. Ludzi stanowiących dla Anu prawdziwe zagrożenie, możemy podzielić zgrubnie na dwie grupy: Tych o silnej duszy i tych o słabej. W połączeniu z silą ducha, często w parze idzie zdolność logicznego myślenia, co bardzo pomaga w przetrwaniu. Niebezpieczni dla Anu ludzie o słabym duchu, zazwyczaj szybko sprzątani są ze sceny. Ludzi o silnym duchu, Anu nękają przez ich cale życie- a głównie dokopują im nękając ich bliskich i drogich przyjaciół, co dla tych przyjaciół czasem kończy się nawet śmiercią. Człowiek o silnej energii duchowej jest o wiele trudniejszy do sprzątnięcia i do manipulacji.
     Nie wierzcie ze ktoś, kto od dziecka był manipulowany, dzisiaj już nie jest. -Każdy jest. Pytanie tylko, czyj duchowy i fizyczny organizm lepiej przystosowany jest do oczyszczania się z tych anunnackich, pasożytniczych technologii.
     Kiedy następnym razem rytualnie okręcać będziecie się jakimiś konkretnymi kolorami, włączcie swoją logikę i zastanówcie się jak to niby ma funkcjonować. Przecież kolor naszej aury w pobliżu poszczególnych czakr (połączenia miedzy ciałem energetycznym, a fizycznym) zmienia się wraz z przystosowywaniem do podwyższających się częstotliwości Matki Ziemi. Dlaczego więc mam np. okręcać się kolorem niebieskim na wysokości moich oczu? Czy ten kolor nie należy przypadkiem do programu paraliżującego nasze zmysły samoobrony? Czy nie stanę się po takich regularnych okręcaniach uległym? Czy policja nie okleja sobie tym badziewiem samochodów i nie włącza światła o tym kolorze kiedy ściga zbiegłego niewolnika? -To tylko taka sugestia. Zastanówcie się sami, bo przecież nie można wykluczyć, ze Wami manipuluję.

     Grzesiek

     • Rafał

      Dobrze, że pokazujesz nieco inne spojrzenie na rzeczywistość, nie mam takiej mocy aby zweryfikować czy to prawda co piszesz, ale nie boję się błądzić, dlatego zbadam temat. To tylko sam jeden Chris Thomas, którego w dodatku nie ma po polsku ? Poza sceptykami twoich komentarzy, są też zwolennicy więc z chęcią bym poznał więcej twoich teorii.

     • Ania

      Szczęka mi opadła a oczy pozostały niebieskie z zieloną obwódką przy tęczówce…. Nie wiem co mam myśleć dalej …

     • Becia

      Grzesiu, wielkie ukłony w Twoją stronę, dzieki że dzielisz się tą wiedzą.
      Dwa pytania zaprzątają moją głowę ostatnio;
      Jak i czy my, ludzie, możemy pomóc Matce Ziemi w podwyższeniu czestotliwości, skoro Anu wciąż ingerują? (wizualizacje?, modlitwy? wysylanie Miłości?)
      Czy uwazasz, że są we Wszechświecie Istoty, które mogłyby pomóc nam w pozbyciu się tych predatorów? Co myślisz o Plejadianach? Co sądzisz o Białym Bractwie (Saint Germain, Kathumi, Maitreya itd?) Będę wdzięczna za odpowiedź.

 • Ryszard69
  Reply

  Droga Kalino, podziwiam Twoją niezłomność i dziękuję za pomoc innym ludziom, a także za odwagę przeciwstawiania się złym duchowym siłom, które chcą nas trzymać w ciągłym strachu i które kradną naszą boską energię. Dziękuję Ci za świadectwo Twojego życia i nieustanną walkę o dobro. Powiedz lub napisz jak przeciwstawiać się napaściom energetycznym Anunnaki i Reptylian?

 • Krystyna
  Reply

  Grzesiek to co napisałeś jest dla mnie szokiem, ale wiem, że to jest prawda.Już wcześniej wiedziałam o Anunnakich i innych Obcych, ale Ty wyjaśniłeś bardzo dokładnie te sprawy. A najbardziej z szokowała mnie sprawa związana z Żydami i ich rolą nie tylko w Polsce, ale na całej Ziemi – jest to porażające.

  • Grzesiek
   Reply

   Czesc Krystynko,
   poza tymi szescioma podrasami, rasy Velon, z ktorych najgrozniejsza dla nas sa Anunnaki, innych ras obcych nie mamy co sie obawiac, bo oni -co najwyzej- czasem uprowadza kogos, poeksperymentuja i wypuszcza. Nawet zrozpaczeni swoja sytuacja Szarzy (niektore rasy Szarakow wymieraja), nigdy nie czynili ludziom jakiejs wiekszej szkody. Nigdy nie zabijali ludzi i nie zabawiali sie w ich manipulacje. Moj apel do Was, aby nie zajmowac sie innymi rasami obcych, bo oni ani nam nie szkodza, ani nam zbytnio nie pomoga (przynajmniej dopuki proces przebudzeniowy nie osiagnie wyzszego pulapu, czyli prawdopodobnie konca lat 20-tych i poczatku 30-tych). Nalezy zwrocic uwage na te 6 podras, rasy Velon. To one sa agresywne. Zniszczyly swoj system sloneczny, ich ciaglymi wojnami miedzy soba, a teraz wziely sie za nasza planete.
   Trzymajcie sie z daleka od D.Icke i S.Swierdlowa. Oni nie zdaja sobie sprawy z tego, jak Anu ich wykorzystuja, bo tego sie nie czuje- chyba ze czlowiek ma specjalne predyspozycje. Trzymajcie sie dwoch zasad:
   1. Wiekszosc, prawie zawsze nie ma racji, tzn. najczesciej tylko 1% ludzi zdaje sobie sprawe z tego, co sie dzieje, a pozostale 99% spi. Chcac manipulowac ludzmi, wystarczy wprogramowac im, ze to ten 1% nauczycieli, ma podporzadkowac sie 99%-tom uczniow, czyli ze jesli kura zniesie 3 jajka, to te 3 jajka sa madrzejsze od kury, bo jest ich wiecej.
   2. Jak napisalem, podazajcie sladem krwi, tzn. jesli ktos jest dla Anu niebezpeczny (a -co za tym idzie- pozyteczny dla Was), na pewno beda go atakowali- i to az do skutku. A jesli ten ktos jest dla nich zbyt silny, beda atakowac bliskie mu i drogie mu osoby. (-Pisze to z wlasnych doswiadczen i nie robie sobie zartow.) Ataki na Swierdlowa i na Icke, zawsze beda pozorne- tego mozecie byc pewni. Anu zbyt wiele w Swierdlowa zainwestowali, aby go sobie tak po prostu odpuscic.

   Nie okrecajcie sie zadnymi kolorami, bo to programowanie umyslowe. On robi to sprytnie, bo z jednej strony mowi ze niektore kolory i niektore symbole to programowanie, a inne kolory i inne symbole to- wrecz przeciwnie- OCHRONA przed atakami i programowaniem. -Nie wierzcie w te bzdury. My nie jestesmy istotami fizycznymi, tylko duchowymi, a cos takiego jak kolory, odbierane sa jedynie przez oko, czyli narzad czysto fizyczny. Kolory, tak na prawde nie istnieja, bo to nic innego jak pewien przedzial czestotliwosci, interpretowany jako kolory jedynie przez oczy ciala, ktore przejsciowo zamieszkujemy. To, co dla oczu naszego ciala fizycznego jest zielone, dla oczu innej istoty fizycznej moze byc kolorem innym, albo zadnym. Po co wiec mamy chronic siebie kolorami, jesli jestesmy istotami duchowymi i cos takiego jak kolory, jest dla nas bez najmniejszego znaczenia. Niby przed kim mamy sie tymi kolorami chronic? Naszymi jedynymi wrogami jest te 6 podras, rasy Velon. Natomiast ze sporadycznymi atakami istot niefizycznych, od tysiacleci dawalismy sobie rade, a poza tym dla niefizycznych oczu takich niefizycznych istot, kolory i tak sa niewidoczne. Coz to wiec za bajka, z tymi kolorami?

   Anunnaki to istoty polfizyczne (a nie czysto duchowe, w fizycznym ciele, jak my). Poprzez ciagle wprogramowywanie nam waznosci kolorow i waznosci symboli, zakotwiczaja nas w fizycznosci, nie pozwalajac oderwac sie od niej i wzniesc sie w naszym rozwoju wyzej. My mamy jedno, bardzo wazne zadanie do spelnienia na tej planecie: Nazbierac mozliwie wiele doswiadczen w tym swiecie o duzej gestosci fizycznej, po czym przejsc do mniejszych gestosci fizycznych (o wyzszych czestotliwosciach) w ktorych to otworza nam sie nasze naturalne zmysly, bedace dotychczas w stanie uspienia. Anu chca za wszelka cene zapobiec temu, bo jesli te zmysly otworza sie nam, nie beda w stanie manipulowac juz nami. Wtedy ludzie rozpoznaja jakimi istotami jestesmy na prawde i naucza sie wykorzystywac swe rozbudzajace sie zdolnosci.
   Grzesiek

   • Rafał
    Reply

    Grzegorzu, czy mógłbyś opisać jak przedstawia się sytuacja po śmierci, czy jest jakaś technologia, która nas przechwytuje i każe się dalej wcielać na ziemi. Jak to wygląda ? Jak się zachować po śmierci?

     • Barbara Zuzanna

      Grzegorzu, dzięki za dotychczasowe informacje, też proszę o rozwinięcie tematu śmierci…

    • Grzesiek
     Reply

     Czlowiek to istota czysto energetyczna (niefizyczna), czyli absolutnie i wylacznie DUSZA. Cialo fizyczne, to tylko narzedzie jakiego uzywamy, by zbierac doswiadczenia, uczyc sie i poprzez nauke dostepowac wyzszego rozwoju. Energia, jaka jest nasza dusza, sklada sie z fal stojocych Tachyonow. Fale stojace maja to do siebie, ze mozna zapisywac w nich informacje. Nie jest rzecza mozliwa, by cala energia naszej duszy, „zamieszkala” w ciele o tak wysokiej gestosci, o tak niskich czestotliwosciach itp., jakim jest terazniejsze cialo fizyczne. (Ok. 3000 ludzi na Ziemi posiada juz inne ciala, ktore to moga przyjac cala dusze). Dlatego tez ta czesc duszy, ktorej czestotliwosci drgan Tachyonow i forma fal nie potrafia dopasowac sie do terazniejszego ciala fizycznego, musi pozostac na czas ziemskiego wcielenia (albo do czasu zwiekszenia czestotliwosci ciala, zmiany DNA itd.) poza cialem. Po zakonczeniu doswiadczania w ciele fizycznym, niskowibracyjna czesc duszy -w normalnym wypadku- powraca do jej pozostalej czesci. Anunnaki wykorzystuja technologie ktora w tym przeszkadza, ale to nie jest technologia znana wylacznie Anunnaki. Czlowiek juz czesto stawal sie ofiara manipulacji i grywal role dojnej krowy. Zanim przybyli tutaj Anunnaki, byli inni. Jaka jest dokladna historia Ziemi i co dokladnie dzialo sie, zanim ok. 300 lat temu przybyli tutaj Anu, Hathor (a pozniej, na stale inne podrasy Velon), moge jedynie spekulowac. Dosyc juz namieszano Wam w glowach, wiec postanowilem nie pisac o niczym, czego przynajmniej w drodze logicznego myslenia, nie moge sprawdzic. Nie bede tez pisal, jak zachowywac sie po smierci, bo to zbyt powazna sprawa, by bawic sie w spekulacje. Napisze dopiero wtedy, kiedy sprawdze to, co wiem. Na razie wiem tyle, ze kazda dusza posiada wlasny, indywidualny przedzial czestotliwosci itp. W podswiadomosci tej czesci duszy, jaka zamieszkuje cialo fizyczne, jest zapisane jaki to przedzial czestotliwosci. Jesli bedziemy kierowac sie ta podswiadomoscia, znajdziemy po fizycznej smierci droge do reszty naszego „JA”. Niestety wielu ziemskim czesciom dusz, Anunnaki (a przed Anunnaki ewtl. inni) wyprali pamiec i zmanipulowali roznymi programami i technologiami. Im dluzej dana dusza inkarnowala juz tutaj na Ziemi, tym wieksze problemy bedzie miala z odnalezieniem reszty „Siebie” po smierci fizycznej. Dlatego uczcie sie walczyc z tymi technologiami. Walka zaczyna sie od rozpoznania ich. Nie sluchajcie falszywych prorokow. Odpowiedz nosicie w sobie i to tam powinniscie jej szukac, a nie w grubych ksiegach Swierdlowa, D. Icke itd. Szukanie informacji powinno wygladac jak wydlubywanie rodzynek z ciasta, a nie jak polykanie calego ciasta. Cale ciasto zawiera zbyt wiele manipulacji i dezinformacji. Informacje sa wazne, ale maja byc wylacznie pomoca w znajdywaniu odpowiedzi w sobie, a nie dawac gotowe odpowiedzi na pytania.
     Grzesiek
     Grzesiek

     • Rafał

      Wybacz mi Grzegorzu, nie chcę zamęczać pytaniami, ale jak już wspomniałeś zależy ci na wzroście innych i jest to w twoim interesie, dlatego jeszcze jedno pytanie : Jak przedstawia się sprawa Jezusa i Maryi, aniołków i diabełków z astrala, oni też należą do rasy Velon ? Czy to ten sam Jezus z astrala był na ziemi ? Albo czy to może pożyteczni idioci pełni miłości i dobroci, stworzeni aby zatrzymywać nas w astralu ?

    • Agnieszka
     Reply

     Istnieje taka technologia, która przechwytuje dusze po śmierci… Jak się zachować? Po prostu, nie iść w stronę białego światła, jakkolwiek bardzo by nie emanowało „miłością”… A jak będziecie świadomi prawdy teraz, to zachowacie tę świadomość również po śmierci ciała.

   • hanna
    Reply

    Grzesiek, dziękuję Ci za wiedzę którą się z nam dzielisz, jest one bardzo cenna,bardzo ciekawa.Każdy ją spożytkuje tak jak mu jego serce podpowiada, ale ważne że są tacy jak Ty,że chcą sie dzielić z innymi. Jeśli wiesz więcej to pisz……
    pozdrawiam

   • Grzegorz
    Reply

    Imienniku ” Kolory, tak na prawde nie istnieja, bo to nic innego jak pewien przedzial czestotliwosci, interpretowany jako kolory jedynie przez oczy ciala, ktore przejsciowo zamieszkujemy.”
    Swierdlow mnie nie interesuje, ale pisząc takie zdanie udowadniasz że poza bazą wiedzy oraz zdolnością logicznego rozumowania nie posiadasz większych zdolności pozazmysłowych (jeśli się mylę, poproszę o odniesienie się do mojego zarzutu) ponieważ tzw. kolory istnieją poza poziomem fizycznym a nawet ponad poziomem astralnym gdzie jest ich znacznie więcej niż na naszym obecnym poziomie.

    • Grzesiek
     Reply

     Kolory to INTERPRETACJA czestotliwosci i przestrzennej formy fal Tachyonow. To, jak je dana istota duchowa interpretuje, zalezy od czynnikow zwiazanych z ta istota (cechami jej zmyslow). Wszechswiat, to czysta energia, bo wszechswiat sklada sie z Tachyonow. Tachyony nie maja koloru.
     Grzesiek

     • Grzesiek

      Prosze nie pisac mi czasem, ze swiatlo to nie Tachyony, lecz Fotony, bo roznica miedzy Fotonami a Tachyonami jest taka, jak miedzy czlowiekiem spacerujacym, a biegnacym. Tachyony moga byc wszystkim. Elektrony to tez Tachyony i jadro atomowe, jest niczym innym jak Thorusem stworzonym przez Tachyony. Thorus jest jedna z form fal stojacych. Najprostsza forma fal stojacych przypomina osemke, dlatego symbol osemki tak czesto widzimy w wielu kulturach.
      Jesli ktos chce dowiedziec sie wiecej o Tachyonach, moge wyslac jakis tekst. Mam juz jakies gotowe, ktore wysylalem wczesniej do zainteresowanych. Jeden z nich, mowi obok tematu Tachyonow, o temacie Grawitacji Ziemskiej (czym na prawde jest), o urzadzeniu, jakim jest Ksiezyc i paru innych zagadnieniach. Pod spodem podam link do tekstu o grawit. ziemskiej i Ksiezycu.

     • Grzegorz

      „(…) Wszechswiat, to czysta energia, bo wszechswiat sklada sie z Tachyonow. Tachyony nie maja koloru.”
      A czy energetyczno-plazmatyczny wszechświat sam w sobie jest bezbarwny czy to tylko narządy percepcyjne rozmaitych istot nadają mu barwy w zależności od spektrum? Pytanie filozoficzne, przypominam jednak że każda rozwinięta istota w tym zmanipulowany człowiek posiada poza oczyma fizycznymi dodatkowe, trzecie oko poprzez które również można postrzegać kolory w sposób niefizyczny. To co tutaj postrzegam jako kolor zielony (kolor czakry serca, kolor natury) zachowa swój pakiet informacyjno-interpretacyjny jeśli zmienię perspektywę, np. po śmierci, więc nie ignorowałbym znaczenia kolorów.

   • H
    Reply

    To ty jesteś manipulatorem, frajerze. W życiu nie czytałem większych bredni od tych spiskowych teorii dziejów, które tu serwujesz. I jeszcze ci idioci, którzy, zdaje się, zupełnie poważnie traktują ten bełkot. Jesteś pewnie 30-letnim prawiczkiem, do tego nieznającym zasad interpunkcji i ortografii, czego chyba nikt nie zauważył, bo podobne tematy fascynują tylko niedouczonych matołów. Właściwie piszę wyłącznie z powodu swojej wściekłości na takich nieudaczników jak ty, dowartościowujących się kosztem cudzej głupoty. Ale oczywiście zaraz jakiś kretyn dojdzie do wniosku, że nie jestem po prostu zwykłym zjadaczem chleba, tylko agentem jednej z tych twoich „podras”.
    Nara.
    H

  • Grzesiek
   Reply

   Darku, nie znam odpowiedzi na te pytania. O technologii piramid wiem wiele, ale to temat obszerny. Piramidy sa niczym innym jak wzmacniaczami/ koncentratorami energii Tachyonow, a ich zastosowanie bylo kiedys bardzo obszerne i czeste. Dzisiaj zmniejszylo sie, jako ze technologia u wiekszosci ras obcych rozwinela sie, ale nadal sa budowane.
   W Kronice Akaszy na pewno zapisane jest wiele wiedzy o piramidach i innych technologiach, ale nie jestem ekspertem tej kroniki. O to trzeba by zapytac Chrisa T., lub grzebac w jego ksiazkach, a mnie szkoda zycia na studiowanie grubych knig.

 • Grzesiek
  Reply

  Czesc Rafal,
  jak to bylo na prawde z tym Jezuskiem i dziewica-Maryja, o ktorej niektorzy mowia ze byla prostytutka, nie wiem. W tych tematach Anunnaki, a przed nimi inni tyle juz namieszali, ze mozg staje. Ja takze szukam odpowiedzi na wiele pytan i chce sie uczyc, aby rozwijac sie. Prosze Was jednak, abyscie pilnowali sie z wyszukiwaniem sobie uniwersalnych prorokow, ktorzy wyreczac beda Was w Waszej nauce i samodzielnym szukaniu prawdy. Nie jest rzecza negatywna, uczyc sie od siebie na wzajem. Po to jest nas tutaj tylu, abysmy pomagali sobie wzajemnie. Ale pilnujcie sie zeby nie zrobic z kogos proroka i religii. Jak znam Anu, Hathor i reszte Velon, oni takiego nowego proroka przeprogramowali by na swojego pieska- tak, aby sluzyl im interesom. A jesli takiego proroka nie dalo by sie przeciagnac na swoja strone, to ukatrupili by jego cialo fizyczne i z historii o nim, zrobili religie.
  Jedno jest pewne: -Jaki to ten Jezus nie byl, historia o nim i jego matce, zostala przeinaczona i uzyta do naszej manipulacji. Kim byly istoty, ktore zrobili to poraz pierwszy, moge tylko spekulowac, ale Anunnaki ciagna ten religijny program umyslowy dalej. Oni poznali ludzi i wiedza, ze kontynuacja TRADYCJI jest dla ludzi czyms waznym. TRADYCJA, to bardzo stary program, jaki w sobie nosicie. Nie wiadomo kto jest jego autorem.
  Kim sa aniolki i diabelki? -Te pojecia sa umowne. Jesli ktores z Was, za pare tysiecy lat osiagnie wysoki, duchowy rozwoj i bedzie chcialo pomagac innym istotom w rozwoju, to moze te istoty nazywac beda Was aniolkami.
  W Astralu bardzo duzo mieszaja Anunnaki i Hathor, czyli podrasy Velon. Zdaniem Chrisa Thomasa, duuza wiekszosc channelingow, a wiec takze takich sesji hipnotycznych, jest manipulowana bezposrednio przez podrasy Velon i wprzegnietych przez nich do tego zadania ludzi, albo przez technologie Velon.
  Grzesiek

  • Agnieszka
   Reply

   Grzegorzu, bardzo ciekawe są twoje komentarze i czytam je z wielkim zainteresowaniem, widać ,ze masz sporą wiedze i dziękuję ,ze się nią z nami dzielisz.
   Potwierdziłes tez moje spostrzeżenia co do swierdlowa, mam bardzo podobne odczucia w stosunku do niego, trochę taki wilk w owczej skórze.
   pozdrawiam serdecznie
   Agneszka C.

   • H
    Reply

    Nie no, rozbraja mnie nazywanie wiary w bzdury „wiedzą”, może (do niczego nieprzydatną) wiedzą byłby zbiór informacji na temat tych głupot, gdyby chociaż posiadacz tej wiedzy w nie nie wierzył xD

 • libelle
  Reply

  Grzesiek, czy mógłbyś nam napisać jak broniłeś się przed atakami?? albo może znasz jakieś skuteczne metody które pomogły innym??
  Kiedyś wysłałam do analizy swoje zdjęcie i otrzymałam w odpowiedzi ze siedzi mi na pleckach jakiś anunnak :/ i że mogę jedynie osłabić jego działanie energią miłości. Pomyślałam wtedy że nie wiem co takiego taki osobnik mógłby u mnie szukać (w sensie że nie wyróżniam się niczym szczególnym, nie mam stanowiska mającego wpływ na jakieś ważne decyzje), druga myślą było to że taki osobnik chyba padł by przy mnie z głodu jeśli żywi się złą energią …

  ps. ciągle piszą do mnie na Skype Amerykańscy żołnierze. Początkowo myślałam że nudzi im się w tych bazach, że szukają przygód.. usunęłam foto a oni ciągle piszą, kilka razy w miesiącu. Spotkaliście się z czymś takim?? Trochę to dziwne…

  • Grzesiek
   Reply

   W walce z Anunnaki i calym tym robactwem (najczesciej trudno jest domyslic sie, jakie istoty sa autorami ataku, ale z czasem, poprzez logiczne kojazenie szczegolow/ specyfiki ataku, to wychodzi) kieruje sie zasada: „Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo”. Nawet jesli sprzatna Ci, bliska Ci osobe, powiedz sobie: -Zazdroszcze jemu/ jej. Nie musi sie juz tutaj meczyc.
   Kiedy manipuluja slabymi ludzmi wchodzacymi w kontakt ze mna- tak, aby wszystko permanentnie walilo mi sie na glowe, sprytnie wyszukuje coraz to innych drog, ktore pozwola mi osiagnac cel. -Tego rodzaju postepowanie, upor w dazeniu do celu, nieugietosc, niezlomnosc… rozwscieczaja wszystkie pasozyty i przez to niektore z nich desperuja sie. One takze chca osiagac zamierzone cele i dowartosciowywac sie czerpaniem z nich energii. Jezeli to dowartosciowywanie sie na takim osobniku jak ja, nie pozwala im „najesc sie” do syta, ograniczaja dokuczanie do zagadnien strategicznie dla nich waznych.
   O konkretach atakow na mnie nie bede pisal, bo musial bym wywlekac moje zycie prywatne na jaw. W tych atakach wystapilo zagadnienie smierci, proby samobojstw bliskich mi ludzi i manipulacje nimi, zeby mi dokopac. Od dziecka praktykuje tendencje do kierowania sie logika myslenia i trzymam sie z dala od astralnych zabaw, odurzania ciala fizycznego uzywkami (nawet od kawy i herbaty zawsze stronilem) i podobnymi sprawami. Jesli przestrzegac bedziesz pewnych zasad, odpowiedzi na wiele pytan i wszelkiego rodzaju pomocne wskazowki, beda dostarczane Ci poprzez Twoja podswiadomosc, a Ty -w drodze logicznego sprawdzania ich- bedziesz mogla wykorzystywac je w praktyce i dzielic sie nimi z innymi ludzmi. W naszym ciele energetycznym (duszy) zawartych jest wiele cennych informacji, nagromadzonych tam przez nas samych wczesniej. Zostalismy odcieci od nich- czesciowo w sposob sztuczny (np. przez Anunnaki, ale tez inne istoty, przed nimi), a czesciowo z przyczyn technicznych. Nie znaczy to jednak, ze nie mozemy korzystac z tych informacji poprzez nasza podswiadomosc. Trudnosc polega na filtracji tych wszystkich smieci i manipulacji, jakimi nasza podswiadomosc jest zawalana. Pomoze nam w tym systematycznosc i spostrzegawczosc. Ja trzymam sie tej systematycznosci od wczesnych lat dziecinstwa, a spostrzegawczosc juz w tym ciele byla od samego poczatku. Moja podswiadomosc jest moim najlepszym przyjacielem i dzieki niej, nie zwariowalem jeszcze. Trudno jest wzrastac, rozwijac sie prawidlowo, bedac zmuszonym ciagle zadawac sobie pytanie, czy to mnie siadlo cos na umysl, czy istotom wokol mnie. Wiem ze w moich slowach da sie wyczuc egocentryzm, egoizm, ale to ciagle opakowywanie slow w celofan, meczy. Powinnismy zrozumiec, ze nie wolno nam klamac tylko z tego powodu, ze wypowiedzenie prawdy czasem narazi nas na negatywna jej interpretacje przez spoleczenstwo. Klamstwo jest klamstwem i nie mozna usprawiedliwiac go dbaniem o etykiete.
   Grzesiek

   • libelle
    Reply

    Dziękuję pięknie za odpowiedz Grzesiu. Mam jeszcze jedno pytanie, czy masz jakieś skuteczne metody na oczyszczanie?? nie tylko ciała fizycznego?? Oraz czy można jakoś zneutralizować działanie szczepionek np. u dzieci??

    • Grzesiek
     Reply

     Aby dokladniej odpowiedziec na te pytania, musiał bym napisać kilkadziesiąt stron A4. Trudno jest mi zdecydować, jakie informacje wybrać i przedstawić tu, dlatego pominę temat oczyszczania ciała fizycznego. Musiał bym wtedy także napisać jak unikać zanieczyszczania.
     Anunnaki zanieczyszczają nasze ciała fizyczne dosłownie ze wszystkich stron i przez wszystkie produkty, z jakimi mamy do czynienia- włącznie ze szczepionkami. Jeśli nie wyprowadzisz się daleko poza miasta, nie zaczniesz uprawiać własnego pożywienia i nie przestawisz sposobu życia na minimalistyczny (w celu maksymalnego odciążenia finansowego), nie unikniesz zatruwania. To po prostu niemożliwe. Nie ma żadnego skutecznego sposobu, jak oczyścić się z tych świństw, natomiast mniej skuteczne, to takie: Picie zawiesiny zmielonej skały dolomitowej, która trochę pomoże w wypłukaniu szkodliwej chemii z organizmu. Niektóre związki magnezu (np chlorek magnezu) pomagają w wydaleniu szkodliwych metali, jak rtęć, aluminium, ołów itd. Możesz tez pomoc Twojemu organizmowi w regeneracji, a zrobisz to tak: Pij wyłącznie wodę. Jeśli nie masz studni, pij przefiltrowana, lub przegotowana kranówkę. Substancji trojących z wody nie da się odfiltrować absolutnie żadnymi filtrami dostępnymi w handlu (musiała byś destylować ja) -ale to trudno. Ważne, żebyś nie obciążała Twojego organizmu dodatkowo- np. przez picie kawy, herbaty i innych szkodliwych napojów. Z napojów, Twój organizm potrzebuje wyłącznie wody, a wiec ogranicz się do tego.
     Jeśli chodzi o pożywienie, organizm może rozpoznać wyłącznie substancje w stanie naturalnym, czyli surowym. Jeżeli coś poddasz wysokiej temperaturze (ugotujesz, usmażysz, upieczesz), albo napromieniujesz w kuchence mikrofalowej, organizm zinterpretuje to jako intruza, czyli substancje trujące i będzie próbował obronić się przed tymi substancjami (lawinowa produkcja białych krwinek)) i wydalić je. Jeśli nie może wydalić (bo zbyt dużo), to odkłada w tkance tłuszczowej i niektórych organach.
     Ja jem wyłącznie to, co da się zjeść na surowo. Bardzo ważne są zdrowe tłuszcze, zawarte przykładowo w siemiu lnianym, orzechach, słoneczniku, rzepaku, ziarnie kakaowym… Wszystko miele w małym mikserku (podobny jak mikserek do kawy, tylko większy). Wysokowartościowe białko zawiera glon Spirulina. Wiele witamin maja wilcze jagody (Goji), a najwięcej minerałów, ma ziarno kakaowe (kupować cale i mielić samemu). Wiadoma rzeczą jest, ze wszystkie dostępne w handlu warzywa, owoce, ziarna itd., są skażone chemicznie, lub napromieniowane, ale dużym krokiem w kierunku pomocy Twojemu organizmowi w regeneracji, będzie nieniszczenie ich dodatkowo, poprzez poddawanie działaniu wysokiej temperatury, lub fal elektromagnetycznych w kuchence mikrofalowej.

     W miarę zdrowym, surowym pożywieniem, można zneutralizować oddziaływanie części szczepionek, ale szczepionki to cala gama rożnych technologii i trzeba by każdą z nich brać z osobna pod uwagę. Niektóre ze szczepionek trwale uszkadzają DNA (jak przykładowo szczepionka „Świńskiej Grypy”), tzn. wyrządzonych szkód, nie da się wogole naprawić- chyba ze uda nam się przejść proces transformacji opisany poniżej.
     ————-
     Najszybszym sposobem na pozbycie sie implantów z duszy i oczyszczenie z innych technologii, jest dopasowywanie częstotliwości ciała fizycznego do wzrastających częstotl. Ziemi. Jak większość z Was wie, rozpocznie to proces transformacji, w którym dojdzie do połączenia tej części duszy, jaka zakotwiczona jest teraz w ciele fizycznym, z pozostałą jej częścią, która do tej pory nie mogla podłączyć się do naszego ciała fizycznego. Działo się tak dlatego, ze teraźniejsze ciało fizyczne jest jeszcze zbyt geste i częstotliwości w jakich wibruje, zbyt niskie.
     Nasza dusza/ciało energet. Jest w prawdzie wielowymiarowa i potrafi dopasować się do wielu częstotliwości, ale jeśli są one zbyt niskie, to tylko jej niżej wibrującą część, dopasowuje się, a wyżej wibrująca pozostaje poza ciałem fizycznym. Po tym, jak Ziemia osiągnie docelowe częstotliwości i uda się nam fizycznie do nich dopasować i połączyć obie części duszy w jedna całość, dusza sama oczyści sie z wszelkich implantów i podczepionych nam technologii manipulacyjnych. Najlepiej jest więc koncentrować się na transformacji jaką aktualnie przechodzimy, bo to jest najważniejsze- a reszta przyjdzie samoistnie Jak na razie, w Polsce tylko 0,8- 1 % ludzi dorównuje kroku podnoszącym się częstotliwościom Ziemi. Reszta śpi jeszcze.

     Grzesiek

    • gabriela
     Reply

     Do Libelle
     Odnośnie neutralizacji szczepionek u dzieci, słyszałam, że można to zrobić lekami homeopatycznymi.
     Ostatnio będąc z 1,5 rocznym wnukiem u homeopaty, stwierdził on, że niektóre z objawów mogą być wynikiem działania neurotoksyn zawartych w szczepionkach ( chodzi tu o adiuwanty typu rtęć) mimo, że wnusiu był szczepiony tylko raz w pierwszej dobie po porodzie. Homeopata stwierdził, że można zrobić specyficzny lek na podstawie info o tej szczepionce ( numer, seria i data produkcji ), który skutecznie neutralizuje działanie toksyn.

   • Violla
    Reply

    Grzesiek bardzo interesujące to co piszesz, gdzieś w głowie składa się to w całość.Jestem zainteresowana Twoim zasobem wiedzy mój adres mailowy: dllotos@onet.pl proszę napisz do mnie. Pozdrawiam

  • Ilona
   Reply

   no właśnie , ja mam coś takiego na jedno dałam sie złapać ale teraz wszystko od razu kasuję , ponieważ sprawdziłam energię jednego z nich i była cala czarna

 • Grzesiek
  Reply

  Dla Grzegorza, o kolorach:
  Chronologia/kolejnosc barw (w spektrum), podczas gdy nasze zmysly odbieraja i interpretuja je, czesto pozostaje bezzmienna, ale mimo tego mowimy o INTERPRETACJI fal elektromagnetycznych, a nie o stalym przypisywaniu jakiejs barwy, danej czestotliwosci i formy fal. To, co dla wiekszosci ludzkich oczu jest cieplem o temperaturze 35°C, dla istot gadzich moze byc kolorem blado-czerwonym, a to co dla nas jest kolorem brazowym, dla tych istot moze nie byc zadnym kolorem. To, w jakich kolorach, oczyma fizycznymi postrzegamy zjonizowane gazy, zalezy wylacznie od dostrojenia tych oczu i mozgu. Gdyby elektronike cyfrowego aparatu fotograficznego zmienic, aparat robil by zdjecia w innych kolorach.
  Szyszynka zawiera plyn (dimethyltriptamine), ktory czesciowo krystalizuje. Te mikroskopijne krysztalki, w polaczeniu z radioaktywnoscia zawarta w naszym ciele, dzialaja jak male alternatory energii, ktore wykorzystuja energie Tachyonow, czyli energie otaczajaca nas zewszad. Te male krysztalki sa wiec w stanie, odbierac Tachyonom czesc ich energii i przetwarzac ja, w miare potrzeb. Pozostala czesc energii zawarta w czesciowo „wydojonych” z energii Tachyonach, oczywiscie nadal wykazuje jakas czestotliwosc i jakas forme fal, ktore to interpretujemy nasza szyszynka jako kolory. Gdyby jednak spowrotem podniesc energie tych samych Tachyonow, jakie po „wydojeniu” ich lsnia kolorami, przestaly by one byc dla naszej szyszynki widoczne. Ich czestotliwosci lezaly by o wiele wyzej, niz czestotliwosci jakie zdolna jest odbierac nasza szyszynka.
  Jesli interesuje Ciebie zasada funkcjonowania szyszynki, jej tajemnica tkwi w tych malych krysztalkach, ktore sa piezo-elektryczne, oraz w radioaktywnosci obecnej w naszym ciele. Ogolnie jednak mozna powiedziec, ze gdyby nie mikroskopijnie male krysztalki (krystalizujace witaminy/kwasy, enzymy itd.) zawarte w komorkach naszych cial fizycznych i gdyby nie radioaktywnosc, nasze ciala fizyczne nie mogly by funkcjonowac.
  Zasada dzialania wszechswiata jest podobna; Wiele planet i gwiazd, w swoim jadrze (w wypadku planet, takze w skorupie), zawieraja ogromne skupiska krysztalow, ktore sa formami zywymi. Przestrzen kosmiczna natomiast, wypelniona jest radioaktywnoscia.
  Grzesiek

  • Grzegorz
   Reply

   Dziękuję za naukowe wyjaśnienie, ale w sprawie kolorów zdam się na własne doświadczenia pozazmysłowe oraz na pozazmysłowe i poza cielesne doświadczenia zaufanych mi osób. Jestem przekonany że istnieje pomost pomiędzy teoretykami korzystającymi z wiedzy i logiki oraz praktykami, korzystającymi z uśpionych/przyblokowanych zdolności jakie cechują człowieka, jednak wciąż podtrzymuje zdanie – że w żadnym wypadku nie można ignorować znaczenia kolorów, nawet jeśli na pułapie innego wymiaru jest to interpretowane w sposób odmienny – ponieważ kolor (jak wszystko inne) jest nośnikiem informacji. W sprawie technik korzystających z tzw. energii kolorów nie wypowiadam się ponieważ nie jest to moją działką, a wspominam o tym aby czasem nie przyszyfladkować mnie do Swierdlowa i jego zwolenników.

   • Grzesiek
    Reply

    Grzegorz, pozwol ze zbytnio nie bede komentowal Twojej mysli. Najbardziej podoba mi sie stwierdzenie, iz kolor jest nosnikiem informacji 😉
    Tak trzymaj i doswiadczaj dalej. Jestes tu po to, aby zbierac wlasne doswiadczenia, a nie kupowac gotowe mysli, ktore inni podstawia Ci pod nos.

    • elagrad
     Reply

     To co piszesz potwierdza moje obserwacje.I co do Swierdłowa to masz rację.Dziwiłam się jak mozna się okrecać,owijać czymkolwiek.Owijanie ,,okręcanie to unieruchamianie siebie.Tworzenie bezwolnego kokonu.To robienie zapasów.Sprytne też kodowanie przez napuszczanie jednych na drugich.I jeszcze poruszony temat ROD-u,ROD-dziny,ROD-zenia,ROD-owodu,Ważny bardzo ważny .Czy MATKA ZIEMIA da radę temu procesowi.,bo jednak przesuwamy się w inne światy niezależnie od torpedowania jej przez /…………./Pozdrawiam.

 • Seb
  Reply

  Witam, uwazam ze pani jest bardzo niedoinformowana I sama sie otwiera na dzialanie z zewnatrz. Rowniez nie zgodze sie z antyreklama kart anielskich bo w moim przypadku dzialaja na ludzi bardzo motywujaca I wspomagaja moich klientow na zamkniecie sie przed niepozadanyjm dzialaniem z zewnatrz. Moge dodac ze tylko odpowiednie osoby powinny sie tykac kart. Pozdrawiam

  • Grzesiek
   Reply

   Zaden czlowiek nie potrzebuje „anielskich”, ani zadnych innych kart. Jesli twoimi klientami sa ludzie, to takze nie potrzebuja ich. Jesli sam potrzebujesz, to wylacznie twoj problem.

 • Asia
  Reply

  Witam, czy bylaby mozliwosc zrbienia wywiadu z kims kto mial lub ma doczynienia z Tai Chi? Jak to wplywa na czlowieka. Dziekuje.

 • pawel
  Reply

  Jakkolwiek temat jest naprawde interesujacy to Wasze podejscie do niego troche mnie zastanawia… Jak mozecie traktowac jako pewnik wszystko co jakis tam z calym szacunkiem grzesiek wam mowi… zrobiliscie sobie z niego guru a wrecz bozka … Gosciu ma niewatpliwie duzo do powiedzenia I mowi to qw rozsadny I przekonujacy sposob ale problem ,ze w tym temacie to mozna powiedziec niemal co sie chce I ciezko to bedzie podwazyc… Pomysleliscie skad on czerpie wiedze??? z internet rzecz jasna ,ktory zwykl byc niestety bardziej kopalnia smieci niz wiedzy… Ksiazek nie czyta bo nie ma czasu… Skad on wie pomimo to ,ze jego autorzy jak icke czy inni nie sa godni uwagi I wiary??? przeciez nie z ich ksiazek bo ich nie czytal… argument ,ze sa w 30 procentach (tak 30 nie np29…:) genetycznie sterowani czy jakkolwiek on to tam nazywa jest po prostu smieszny…. nie bronie wcale ickego czy tego drugiegi ,na ktorego tak najezdza co post ani nie krytykuje ani nie polecam… on wie wszystko to odradza…:) ludzie zacznijcie myslec… jakis koles siedzi pol zycia przed kompem a wy walicie poklony niemalze… nie mowie ,ze to wszystko bzdury.. pewnie nie… ale jak na moj gust to zapchal sobie w wiekszosci glowe pierdolami o,, zabach ” I na sile probuje zadreczac tym innych..:) a wy lykacie jak mlode karpie wszystko co powie… poleca wam z kolei jakiegos chrisa tomasa , pewnie jego guru…:) on wie wszystko wiec sluchajcie sie go jak swinki grzmotu…:) oczywiscie musial tez wspomniec o martryrologii narodu polskiego… nawet kosmici sie nad name znecaja…:) chlopak ma cos do powiedzenia, I naprawde mowi ciekawie ale zacznijcie myslec… wszechwiedzacego sobie znalezli… a co jesli on tez probuje szerzyc dezinformacje ??? nie mowie ,ze tak jest ale po prostu myslcie samodzielnie ….

 • evive1
  Reply

  No cóż, bardzo ciekawa rozmowa, dużo nowych informacji z tzw. pierwszej ręki. Ale niestety jestem zszokowana pochwałą Hitlera na koniec wywiadu. Zginęło masę niewinnych ludzi, którzy z iluminatami nie mieli nic nigdy wspólnego i to w bardzo okrutny sposób…

  • Jacek
   Reply

   SUPER AUDYCJA!!!!!!!!!!!!! To co pani Kalina przezyla przezylem jeszcze gorzej na swojej skorze przez
   osiem lat nie spalem „rzeczywiscie”.To nie sa ani Syjonisci , Masoni Satonisci,czy tez Ml6,to sa tylko media Batlerzy Golemy organy wykonawcze „grupy mniejszosci etnicznej” sluzacej „Anunakis” przez nich wybranej i genetycznie zmanipulowanej na terenach Rosji To nie sa Zydzi oni nie byli nigdy biali a ci ktorzy sie za nich podaja porazz pierwszy zawitali w tzw.Swietej Ziemi po Roku 46
   Ta obsesywna „Mniejszosc juz zapanowala nad 70 % Swiata stosujac magie , stosujac mafijne metody, stosujac korupcje przejmowanie rzadow i obstawiajac ich swojimi ludzmi zbijajac Kapital na Destrukci znieszczeniu na kazdy problem ktory moglby nastapic oni maja juz swoje rozwiazanie.
   Tak ze uwazam ze w Swiecie zachodnim nie ma Panstwa ktore mogloby w chociaz 20% stanowic o sobie.Nie ma zakresu zyciowego oprucz osobistego jeszcze w ktore nie byly by przez nich zajete Czy to polityka obojetnie ktora partia,KOsciol, Kult, Ideologie zarzady,organizacje na stanowiskach kierowniczych jak sie zobaczy to to jest przestraszajace! Mind Control to tylko mala czesc tak szeroko zakrojonego programu.
   Wtedy kiedy ludzie poslusznie pracowali oni z podadkow zakladali instytuty badawcze aby miec wielka przewage technologiczna nad „reszta”Swiata.Czlowiek jest nigdy w 100% przewidywalny
   i to jest jego przewaga w sosunku do metod „Mind Control”W histotie zawsze wydarzalo sie cos nieprzewidzianego wtedy uciekali jak wrony z dzewa i tracili wiekszosc i po jakims czasie ponownie zaczac krecic i niszczyc.To co robia jes okrutne ale i tez nieslychanie kompleksowe iinteligentne bez jakichkolwiek zasad moranych ,etycznych.Uwazam ze to” zaawansowane panowanie” w tych czasach
   bedziemy Swiadkami jego upadku.Co do Icke uwazam ze jest nieukiem brakuje mu duzo podstawowej
   wiedzy z zakresu Hisorii i wiewlu dziedzin naukowych ktorymi sie obstawia.Uwazam on jest tez czescia tego SUPER PROGRAMU jego zdjecie znaleziono tez w nternecie wraz zswoimi Masonskimi „Bracmi” po mianowaniu go Masonem stopnia 32. Co do Hitlera i jego konsorty to moge smialo powiedziec ze prawie cale kierownictwo SS tobylo pochodzenia „zydowskiego” wraz znim wylacznie
   kiedys mnie to interesowalo i szukalem.Jak sie okazuje jego zyciorys jest bardzo ukrywany iwoalowany
   Jednak po usunienciu tych wszystkich bajek znlazlem wtedy ze Babcia Hitlera matka jego matki byla pochodzenia zydowskiego.A wiec wedlug tych informacji jego mamusia musiala tez byc a on po Mamusi.Teraz mnie juz nie interesuje cz on byl czy nie byl to jest dla nie obojetne.Ja tylko nie zgadzalem sie z ta wypowiedzia.Ta Moderacja byla byla bardz ciekawa poruszala wiele interesujacych tematow.

 • Andrzej21
  Reply

  Super wywiad. Zobaczyłem jeszcze raz po dwóch latach i dużo więcej tym razem rozumiem. 🙂 Przy okazji widzę że może są dwa obozy tych koszczajów, padalców próbujących robić zamęt. Jedni to tacy bardziej prymitywni, stosowali metody brutalne ale czasem tak jawne, że łatwe do namierzenia. Sami się przez to wsypali. A druga frakcja działała bardziej subtelnie, w sposób zamaskowany, bez fajerwerków typu wbijanie igły w nos, ale nie mniej brutalny. Tych drugich było ciężej namierzyć. Może ci drudzy to ci bardziej „kościelni”… Taka myśl mi przyszła do głowy…

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>