Przyciągnij miłość i kreatywność – Wiedźma Anja Anna

13 maja 2015 14:21
More videos
24,353
Views
   

Przedstawiam fragmenty 2-dniowych warsztatów Wiedźmy Ani – „Przyciągnij miłość i kreatywność”. Wątki tego nagrania:

 • połączenia z ludźmi w różnych kolorach
 • inne kolory przy połączeniach ludzi z przedmiotami
 • która strona oddaje więcej energii miłości
 • odcinanie od byłego partnera
 • jaki kolor cię drażni
 • każdy kolor to paliwo
 • jakiego koloru potrzebujesz
 • wszystko rób z intencją
 • to co zostało zobaczone, nie może zostać odzobaczone
 • ćwiczenie percepcyjne
 • woreczki z ziołami miłości
 • ustaw sobie punkt przywracania systemu
 • do czego służy woreczek z ziołami
 • jak wysyłać wiadomość mentalną

Strona Akademii Ducha: www.AkademiaDucha.pl

Ilość wejść:

Ilość wejść: 24353

15 komentarzy

 • Młody
  Reply

  Jak Anja spotka tego wskazanego i przeznaczonego partnera który jest prawdziwy i rzeczywisty, wtedy inaczej będzie prawić.

 • Edward
  Reply

  Wysłuchałem z wielką przyjemnością. Miło posłuchać kogoś kto nie tylko ma wiedzę ale też poczucie humoru i dystans. Dzięki!

 • jan piotr
  Reply

  dziekujemy Anno -to bardzo dobre co uruchomilas-ten voluntariat -swietne -dzielisz sie wiedza madrym i praktycznym dzialaniem to w tu i teraz zwlaszcza naszym polkom i polakom a i calej cywilizacji jest to podstawa do zaistnienia w tym rzeczywitym istnieniu dziekujemy dziekujemy dziekujemy

  • Iskra
   Reply

   Tak są b. mocno uśpieni są w takim pancerzu jak transformers. Jak twierdzą Spouses IRRADIA narcyzm
   to program nwo.Do tematu narcyzmu dotarłem badając zachowania członków mojej rodziny, ludzi w moim mieście i w całej Polsce.To epidemia miast i nie tylko,jednak tam,b.rzadko zaznasz uśmiechu na ulicy,a słowo dzień dobry od tak od „obcej” osoby to wielka rzadkość.Unikatami serdeczności są niektórzy starsi ludzie na wsi i w mieście.Ktoś morze zarzucić mi ,że mam nieprzepracowany wzorzec ofiary.Prowadziłem obserwacje przed pracą nad sobą i teraz po około 2 latach.Przed ludzie z tym programem byli do zniesienia teraz po 2minutach w ich towarzystwie mdli mnie i boli głowa.Bardzo dobrze opisał to zaburzenie Aleksander Lowen – Narcyzm zaprzeczenie prawdziwemu ja.Życzę,żeby wszystkie polki / polacy przepracowali program narcyza i podchodzili do swoich bliźnich jak ten kolega https://www.youtube.com/watch?v=gTOA1x1YU58 serdeczności

   • Biancik
    Reply

    Mam ten sam problem. Wcześniej ci ludzie byli denerwujący, ale znośni, teraz mam ochotę w ich towarzystwie czym prędzej po prostu wyjść i nie wrócić 🙂 ( nie zawsze jest taka możliwość). Nie odpowiadają na dzień dobry, pokazując, że tylko oni się liczą. Wpychają do kolejki itd. Nie atakują bezpośrednio, ale wysyłają przekaz ” Nie obchodzisz mnie, ja się liczę”. Polecam Ci poczytać o krokodylach astralnych.

 • Młody
  Reply

  Oto dwanaście przejawów wysokich wibracji.
  Czy któreś z tych rzeczy przytrafiły się tobie ostatnio ?

  1. Będąc podekscytowanym, aby się obudzić i zacząć swój dzień
  Gdy prowadzimy życie w wysokiej wibracji czujemy się ekscytująco. Jeśli wyskakujesz z łóżka rano, gotowy by uporać się z dniem, można założyć, że używasz wysokiej częstotliwości drgań .

  2. Dobre zdrowie
  Nasze ciała są fizycznymi manifestacjami naszych wibracji. Skutki wysokiej jakości energii, o wysokim poziomie funkcjonowania organizmu, ograniczają, a nawet eliminują obrażenia i choroby.

  3. Czując się silnym.
  Gdy nasza energia jest wysoka, będziemy czuć się tak, jak byśmy mogli przenosić góry. Czyny bohaterskie, które zwykle czujemy iż są zbyt trudne, nagle pojmujemy, czujemy, że są możliwe.

  4. Będąc w stanie jasno, wyraźnie i skutecznie się komunikować
  Kiedy nasze wibracje szybko się poruszają, nasze słowa płyną łatwo i bez wysiłku. Możemy komunikować się z innymi w sposób, który jest zrozumiany, nie potykając się o nasze słowa lub trzymając własną stopę w ustach.

  5. Finansowa pomyślność
  Z dobrą energią, obfitość porusza się w naszym życiu łatwo. W czasach takich jak te, jest bardziej prawdopodobne, aby wygrać nagrody, otrzymać niespodziewane czeki na poczcie lub nawet znaleźć zapomniane pieniądze w naszej pralni.

  6. Miłe interakcje z innymi ludźmi
  Wszystkie rzeczy są łatwiejsze, gdy mamy wysoką wibrację, w tych naszych relacjach. W momentach wysokich wibracji, inni ludzie będą traktować Cię z życzliwością i szacunkiem, nawet jeśli twoje interakcje z nimi są zwykle napięte.

  7. Idąc z prądem
  Wysoka wibracja będzie Cię trzymać w optymalnym stanie wydajności, płynąc łatwo od jednego ruchu do następnego. Poczujesz się doskonale zrównoważonym, ani obezwładniony, ani znudzony. Często będziesz czuć się, iż jesteś „w strefie”.

  8. Czas przyspiesza
  Gdy idziesz z prądem, czas szybko mija. Jak zawsze mówimy, czas leci, kiedy dobrze się bawisz, i kiedy dobrze się bawisz masz wysokie wibracje.
  Wiele osób zauważyło i spostrzegło , że czas wydaje się przyspieszać gdy jesteśmy starsi. Niektórzy uważają, że przyspieszenie czasu występuje na całym świecie, ponieważ energia całej planety wzrasta, podnosi się. To może być możliwe, ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z mocy pozytywnego myślenia i stosowania go w życiu.

  9. Automatycznie wyrażając dobroć i miłość
  Ci, którzy mają wysokie wibracje bardziej promieniują miłością i światłem, także na innych. Oni naturalnie dzielą się więcej uśmiechem, przytuleniem i czynami dobroci, bez napięcia lub wysiłku.

  10. Mają intuicyjne lub psychiczne „momenty”
  Kiedy jesteśmy w wysokim stanie energii, otrzymujemy informacje w sposób, poza naszymi pięcioma zmysłami. Na przykład, możemy nagle po prostu znać odpowiedź na pytanie, lub uzyskać wizję tego, co nadchodzi. Wysokie wibracje stawiają nas w większym stanie wiedzy i zrozumienia.

  11. Uczucie szczęścia, radości i uniesienia
  Nie tylko te emocje powodują, że czujesz się dobrze, ale są one też wyraźnym sygnałem, że tworzysz pozytywną przyszłość dla siebie! Są one również jednymi z najprostszych do zidentyfikowania znaków wysokiej wibracji, jeśli zwrócimy uwagę na nie.

  12. Spoglądać na swoją doskonałość
  Nasza energia wpływa na nasz wygląd i jak dbamy o siebie. Gdy czujemy się jak najlepiej, nasza skóra świeci bardziej, nasze włosy świecą jaśniej i jesteśmy bardziej skłonni do założenia bardziej wytwornego stroju.

  Jeśli wykazujesz oznaki wysokiej wibracji teraz, gratulacje! Nie przestawaj robić tego, co robisz, bo jesteś w ruchu w kierunku rzeczy, które chcesz.
  Jednakże, jeśli drgania nie są tak wysokie, jak chcesz je mieć, nie martw się! Pamiętaj, że energia się stale zmienia na wibracyjnej skali, i zawsze można nią świadomie regulować, dostosować kierunek w którym zmierzamy.

  Kolejną rzeczą do zapamiętania jest to, że niższe wibracje są zawsze wynikiem negatywnych myśli i przekonań. Trochę osobistej refleksji w czasach spadku może nam pomóc zidentyfikować przyczynę każdej niższej wibracyjnej energii. Czy mamy obsesję na temat naszego ex? Czy jesteśmy źli na naszego szefa? Czy odkładamy coś, co wiemy, że naprawdę chcemy to zrobić? Trochę introspekcji może pomóc nam zidentyfikować wszelkie negatywne myśli, lub ograniczające przekonania trzymające nas z dala od wysokiej wibracji.

  Poza autorefleksją, jeśli chcesz podnieść Twoją wibrację, to również bardzo korzystnie jest zadziałać, jak gdyby twoje wibracje już były wysokie. Tak rozsiewając trochę miłości, znajdziesz równowagę w pracy lub założysz najlepszy strój. Poprzez naśladowanie efektów wysokiej wibracji, rzeczywiście możesz „oszukać” siebie, by podnieść wibracje, do bardziej optymalnego poziomu.

  http://in5d.com/12-manifestations-of-a-high-vibration/

 • Małgorzata
  Reply

  Pani Aniu, nie wiem kogo zapytać o taką sprawę, a Pani zna ten światek dobrze, więc może zechce Pani.Czytałam w jednym z komentarzy pod tekstem o białaczce Nergala, że nigdy jej nie miał, nigdy też nie tworzył pary z Dodą.Obcy zupełnie dla mnie jest ten światek, ale czy to możliwe, że są na tyle zdeprawowani aby pozwolić sobie na taką hucpę w celu namawiania polaków do brania udziału w oddawaniu szpiku kostnego.Czy to zaszło już tak daleko, że nie mają żadnych oporów moralnych?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>