Oczyść jelita i wybiegaj swój stan euforyczny – Sanjaya Jaraszek

18 sierpnia 2016 17:17
More videos
6,657
Views
   

20 komentarzy

 • Jakub
  Reply

  Po raz kolejny widzę wywiad z kimś kto sprawia wrażenie kogoś mniej ogarniętego, przenikliwego, ciekawego, mądrego niż ja sam. Jestem szczerze zawiedziony.

 • Yolanta
  Reply

  Wow ! 57 lat i ciało trzydziestolatka ! Gość bardzo elastyczno-plastyczny:) Błyskotliwy intelekt.Dodatkowo świetna dykcja i poczucie humoru na swój temat. To naprawdę rzadkie u facetów po 50-tce w Polsce;)

 • Daga
  Reply

  Ciekawy człowiek .i proste,konkretne spojrzenie na życie.Dziękuję za ten wywiad.Parę rzeczy otworzyło mi się…….Ps.Jakub ,nie skończyłeś zdania.Czyżbyś był szczerze zawiedziony sobą ?

 • Aleksander
  Reply

  Jakub – zdradź jeszcze tylko proszę tajemnicę – czy ten sympatyczny jegomość z wywiadu, jest mniej ogranięty i mniej mądry od Ciebie? Czy od Twojego ego? 😉 – i czy zawiedziony jest Jakub, czy może ego Jakuba ?

 • DomRej
  Reply

  No nareszcie Alex go odkryłeś. Myślałem, że już się nie doczekam tego wywiadu. A tu nagle taka miła niespodzianka. Dzięki, że go pokazałeś innym, bo to naprawdę pozytywny gość. Zresztą również jak i jego syn Miłar.

 • Reptile są super ale z rożna
  Reply

  Bardzo ciekawa rozmowa Alex, myślałem że Sanjaya ma w granicach 35-40 lat a tu taka niespodzianka, młody wygląd.
  Sądzę że bieganie i maratony to zdecydowanie lepszy towar niż branie tych różnych wymyślnych produktów i potem człowiek widzi wszędzie jaszczurki i spiski. xD
  Ponadto kolejna osoba która mówi że ma połączenie z duchem, wyższym ja, itd.a to jest budujące choćby dla osób z deprechą i kiepskimi przejściami w życiu.

  Pozdrawiam

 • Ela
  Reply

  Świetny wywiad, krótki ale czuć było taką lekkość . Dobrze się słucha ludzi podobnie zakręconych i myślących podobnie . Pozdrawiam

 • Doro
  Reply

  Nie raz przechodziliśmy obok siebie na ul.Grodkowskiej w Nysie ponad 20 lat temu. ..patrzyłam na Sanjaye jak na tajemniczego dziwaka, ludzie gadali, że to niegroźny wariat.Dopiero po tak wielu latach gdy się moja własna świadomość obudziła, wiem, że ten człowiek wyprzedził epokę, że można się od niego uczyć i brać przykład. Pozdrawiam Cię serdecznie Sanjaya i Ciebie Alex.

 • Basia
  Reply

  jak słuchałam wywiadu było to aha 🙂 też opuściłam kościół i związałam się z krisznowcami ale to też odpadło samoistnie kiedy okazało się że oni też starszą, że jest planeta piekła ale i tak było lepiej niż z kościołem

 • Jan
  Reply

  Nie zgadzam się z określeniem że czarny kolor jest negatywny.
  Czarny to nie kolor przede wszystkim.
  Jeśli komuś bark koloru to odziewa się w taki jaki mu potrzebny. Natomiast jak ktos ma duzo energii w sobie to nie potrzebuje kolorów odzienia i ubiera sie w czerń.
  Odnosnie Kościoła to i innych okresleń to wszystko ma taki sens jaką wartośc temu nadamy.według woli i swiadomości. Wiec nie ma nic bardziej negatywnego od demonów od diabła.

 • Rebelia74
  Reply

  Jestem pod wrażeniem! Jak wino, im starszy tym lepiej wygląda, tylko naśladować!
  Oczyszczać, oczyszczać i jeszcze raz się oczyszczać.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>