Nową konstytucję powinien napisać naród – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
4.50K
Views
   
 • konstytucję powinien napisać naród, a nie tajna grupa ludzi
 • zawód sędziego powinien dawać poczucie dumy, a nie być zawodem skorumpowanym
 • aresztowanie Piotra Rybaka
 • „gender” jest wrogą indoktrynacją
 • największą wartością jest rodzina
 • trolle internetowe otrzymują po 25 zł dziennie za swoją „pracę”
 • Aaron Paz prowadzi swoje własne biznesy, które nie mają nic wspólnego z Janem Potockim

Teksty z powyższego filmu:
Po rewolucji w Islandii w roku 2008, konstytucję napisało 25 osób spośród 522 dorosłych, którzy nie należeli do żadnej partii politycznej. Dokument został napisany w internecie a posiedzenia prowadzono online tak, aby każdy mógł dodać swoje uwagi.
O islandzkiej rewolucji nie dowiesz się z mediów. W wyniku tej rewolucji wyrzucono z kraju lub aresztowano wszystkich, którzy przyczynili się do tragicznego zadłużenia kraju.

Indoktrynacja dzieci ideologią gender już daje skutki łatwe do przewidzenia. Świadczy o tym alarmistyczny list pediatrów amerykańskich z American College of Pediatricians pt. „Ideologia gender wyrządza krzywdę dzieciom”. Apelują do polityków, aby zaprzestali faszerować dzieci niepewnością co do własnej płci. Dla wielu najmłodszych taka relatywizacja kończy się silnymi zaburzeniami psychicznymi, ingerencją farmakologiczną, nawet chirurgiczną.
Wielka Brytania jest krajem genderowej awangardy. Wzrasta tam liczba dzieci z tzw. syndromem dezaprobaty własnej płci. W ciągu pięciu lat wzrósł on o 1000 procent!
źródło: Henryk Pająk „Stulecie łotrów”

Kilkuset trolli internetowych otrzymuje wynagrodzenie po 25 zł na dzień, za szkalowanie i skłócanie wszystkich, którzy działają na rzecz Polski.
Niektórzy z nich produkują treści internetowe różnego rodzaju, a inni piszą duże ilości komentarzy popierających te treści. Daje to złudzenie społecznego poparcia dla danego filmu lub tekstu.
Inni trolle są administratorami Wikipedii, moderującymi treści polityczne i historyczne.

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 4503

44 komentarze

 • polaknauchodztwie
  Reply

  Government in Poland should not be run by …….jew. It is shame and very sad for the polish nation to be under „jew” supervision.

 • jan kowalski
  Reply

  Alex KOMENTARZ Z PRZED 3 GODZIN KOS ZAMIESCIL ZAMIESZCZAM U CIEBIE JAKO JAN KOWALSKI =do rozwazenia co sie dzieje i jak ten internet dziala pozdrawiam Alex = caleib to pochodzący z Opola były najemnik z legii cudzoziemskiej (są jeszcze ślady w necie, jego kumple z legii itp), pracujący dla wywiadu Fr w wielu miejscach na świecie, facet z uprawnieniami emerytalnymi wywiadu francuskiego, brytyjskiego, jakich jeszcze wywiadów – to wie tylko caleib. Można wyciągać wnioski obserwując jego aktywność w necie. Jego działalność jest bardzo zastanawiająca, dostęp do różnych informacji i planów na wiele miesięcy a nawet lat zanim coś się wydarzy…, konsekwentne omijanie wielu tematów – widocznie niezgodnych z linią jego mocodawców, skłócanie ludzi tutaj w Polsce, stosowanie dezinfo, mieszanie prawdy z kłamstwem, nieustanne manipulacje, wysoki poziom agresji, negatywnych emocji, stałe obwoływanie kogoś wrogiem, agentem, dezinfo (to raczej projekcje jego działalności). Ponadto caleib jest tak po ludzku potwornie zazdrosnym człowiekiem, zazdrości innym większej oglądalności, poczytności, słuchalności, zazdrości lepszych informacji, wiedzy, intelektu, umiejętności, a ta zazdrość prowadzi go do zaślepienia i do niszczenia innych oraz pracy innych blogerów, łącznie z kasowaniem ich kanałów, blogów, nawet jeśli owa konkurencja caleiba to czyści patryjoci. caleib ma dostęp to różnych informacji z inwigilacji typu nsa i kooperujących struktur, ponadto nie działa sam, ma wsparcie, działa w sieci podobnych osobników, o różnych specjalnościach. Z nim należy uważać, pamiętać, że to zręczny manipulator, i nigdy nie wiadomo kiedy zaatakuje, nawet jeśli udaje przyjaciela.
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

  • Polak Słowianin
   Reply

   Dobra ostatni raz odnoszę się do całej „afery” z Potockim. Niech sobie każdy wierzy w co chce.
   Mam ostatnie pytanie -> czy ktokolwiek zastanowił się nad kolejnym „faktem” jakim jest to, iż z tych „kwitów” pazika/paza wynika jak na dłoni, że to miał być „wielki przekręt”. Żeby mnie dobrze zrozumiano – jest to wszystko jak byk ujęte w tych papierach, tak aby nie trzeba było czegokolwiek szukać (czegokolwiek się domyślać), czyli coś z gatunku „macie tu wszystko podane na talerzu”. Dziwne, bo jak życie pokazuje, to zawsze jakieś przekręty/wałki są tak kamuflowane, aby nie łatwo było dotrzeć do sedna sprawy … a tu niespodzianka. paz/pazik/pejsaty krasnal daje wszystko ładnie „gojom” na tacy i nikt nie widzi tu nawet w minimalnym stopniu „podpuchy”.
   No ale widzę, że większości to nawet przez myśl nie przeszło, bo przecież mają tutaj „mocne suche fakty”. Najbliższy czas nam to wyjaśni. Nie twierdzę, że mam rację, ale jest tu dużo „dziwnych zbiegów okoliczności”.
   Ps. Samo sformułowanie „projekt niemiecki” jest fałszywe, bo nie ma żadnych Niemiec, tylko land zdalnie zarządzany przez City of Londy/Wall Street/krasnoludki z pejsami to samo zresztą tyczy się „dużego Usraela”, nie wyłączając „Polin” pod rządami syjonistów.

  • Alex
   Reply

   Kiedyś Rosjanie swoją propagandę nazywali „Prawda”, teraz niektórzy weszli poziom wyżej i swoje składanki informacji znalezionych w internecie nazywają „faktami”. Czyli świat idzie do przodu. Ech… Smutne to.

 • jan piotr kutereba
  Reply

  ja WIEDZIALEM JA NIECHCIALEM CI NIC MOWIC =KABARET I KABARETY=KABARET NA ZYWO =EGZAMIN = dostalem od kolezanki ze szwecji =polecam wszystkim dla rozprezenia I SMIECHU = SMIECH ROZLUZNIA I 10 MINUT SMIECHU ZASTEPUJE ponoc 1 godzine cwiczen naszych body??? ==;;;; https://www.youtube.com/watch?v=MmtbHRsySZg&feature=youtu.be podaje bo pojawilo sie podobnie jak w latach 1980 roku bylo cale mnustwo smiesznych KABARETOW??? to tez znak ze dzieje sie dzieje duzo nawet kabarety daja przerkazy ze cos z tym matrixsem mamy koncowke??? =POLECAM CIAG KABARETOW

 • jan piotr kutereba
  Reply

  witam chce podzielic sie rowniez takimi FAKTAMI =od pewnego czasu /mialem juz takie ataki sztucznej inteligencji dawniej / ponownie sie nasilily na jana piotra kutereba od wczoraj zablokowano dostep do email na wp.pl zmienilem haslo i dzisiaj ponownie =na razie nie wiem KOMU TO ZAWDZIECZAM MAM PEWNE ROZPOZNANIA =UWAZAM ZE JEST TO ZWIAZANE Z MOJA AKTYWNOSCIA =KOMENTARZE U JANUSZA ZAGORSKIEGO W NTV.PL i pare dalem tu u Aleksandra czyzby byly tak FAKTAMI TRAFNE ZE TEN KTOS ZAINTERESOWAL SIE JANEM PIOTRM KUTEREBA ??????????? cha cha cha cha email + gluche telefony bez numerow ???????????? i takie inne pojawiaja sie wlaczaja sztuczki komputereowe hybryd dzialania prosze o odpowiedzi podpowiedzi jak maja tpodobne albo te same doswiadczenia z ta sztuczna inteligencja????????????? i dziekuje i pozdrawiam

   • Polak Słowianin
    Reply

    Alex, daj sobie spokój i rób swoje. Większość z tych, którzy rzucają „suchymi faktami” na prawo i lewo nie zadało sobie jednego prostego pytania -> kto na tym całym zamieszaniu skorzystał i jakie mógł mieć powody, aby to zrobić ?!
    Zajmijmy się tym, dzięki któremu to wszystko ma miejsce, czyli niejaki jack caleib:
    1. Przyczynił się do „odpalenia” Telewizji Narodowej, której głównym „wodzirejem” jest/był Olszański vel Jabłonowski. Krótka charakterystyka ostatniej działalności TN:
    a) nawoływanie do tego, aby Polacy przestali brzydzić się polityką i zaczęli czynnie w niej uczestniczyć (wybory samorządowe, przejmowanie władzy w powiatach/gminach),
    b) krytyka „głównodowodzących” kościoła żydokatolickiego,
    c) pojawia się w kilku audycjach Jan Potocki,
    d) głośno o depopulacyjnych szczepionkach,
    e) pojawia się gość, który mówi kto jest kim i jakiej są narodowości ci co nami „rządzą” i mordowali nas w przeszłości (facet pojawił się pierwszy raz w nagraniu o zbrodni w Ponarach, później jeszcze był w 3 czy 4 filmach, nie pamiętam nazwiska)

    2. caleib przyczynił się do „odpalenia” Jana Potockiego, który można ująć mówi dokładnie o tych samych tematach, co powyżej przytoczona TN. Co „przelało czarę”, że poszedł atak ??
    Moim zdaniem zadeklarowanie przez Potockiego, że „będzie tworzył partię II RP”. Ostatnie nasza historia ćwierćwiecza ukazuje jedno – krasnale z pejsami zawsze penetrowały od środka każdą rodzącą się inicjatywę Polską/Polaków:
    1. Samoobrona – wiadomo jak skończyła i kto do tego doprowadził,
    2. Partia Zmiana – Piskorski siedzi w pudle od chyba 18 miesięcy bez żadnych zarzutów.
    3. Ruchy z gatunku – Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, ONR są już dawno „zdalnie zarządzane”.
    Teraz paz czy pazik miał za zadanie „ukręcić łęb” sprawie „Partia II RP” jeszcze w zarodku, a przynajmniej mocno „ograniczyć” potencjalny elektorat.
    Chociaż jak zwykło się mówić – nieważne jak głosują ludzie, ważne kto liczy głosy.
    Tak czy inaczej – suche fakty mogą nie być takie suche, jak to się co niektórym wydaje. Krasnoludkom coraz trudniej utrzymać kontrolę (o ile jeszcze ją mają) i muszą atakować jak najszybciej, bo prędkość rozprzestrzeniania się informacji i ich ilość/treść przerosła ich możliwości kontrolne. Pozdrawiam.

 • jan piotr kutereba
  Reply

  Beata K. 20 listopada 2017 at 18:13 Reply
  Uwaga na dezinformatora Bialczynskiego ! z calym szacunkiem pani Beato K. prosze odpowiedziec z jakich powodow i jakie ma pani FAKTY I TYLKO FAKTY ABY TAK PISAC ??????????????

 • Laamv
  Reply

  W necie coraz więcej wzmianek o Prezydencie Potockim i to w większości głosy przeciwne. Liczę, że w końcu zostaną oficjalne pokazane publicznie wszystkie dokumenty, które jednoznacznie wskażą, że Potocki jest prezydentem II RP, bo inaczej nie ma mowy o zjednoczeniu Polaków. Chyba, że jest plan by to wszystko rzucić na raz gdy zostanie przyznane odszkodowanie za Warszawę.

 • jan piotr kutereba
  Reply

  jakie byly scenariuze w 2013 roku co o przyzloci Polki iPROGRAMU PIS;;;podal p. Bialczynski ;; Dokładnie tak będzie, dlatego konfrontacja ideologiczna o jakiej piszę nie będzie jakimś bojem na śmierć i życie, w którym poleje się krew (choć ofiar prawdziwych wykluczyć nie można – pojedynczych). To będzie walka o państwo wolne od ideologii religijnej i od jej dyktatu w jakiejkolwiek formie. O Państwo równo traktujące wszystkie wyznania – nawet te najmniejsze, które dzisiaj obrzuca się bezkarnie z katolickich ambon sekciarskim “błotem”. O Państwo które nie będzie mieć żadnych specjalnych “stosunków” z Watykanem, jako “wybranym jedynie słusznym” przedstawicielem Boga na Ziemi.

  Myślę, że tę odpowiedź dla pani jak i pani pytanie powinienem opublikować tutaj jako osobny artykuł. I tak właśnie czynię.

  flaga_polska

  Dodam też jeszcze i tych kilka uwag:

  więcej: https://bialczynski.pl/2013/07/22/manifest-lipcowy-czyli-scenariusze-dla-polski-na-lata-2013-2015/

  Podziel się!

 • Dawid
  Reply

  Pan Potocki w tym video to już troszeczkę odpłynął 🙂 prawnie zabronić komuś możliwości korekty płci, bo jego płeć psychiczna nie zgadza się z ciałem… no jak ktoś ma mi dyktować co mogę a co nie to lepiej żeby już było tak jak jest 😉

 • Roman
  Reply

  Nie można mówić, że człowiek który prowadzi kanał „Prawda dla Polaka” jest współpracownikiem Pana Potockiego. To trochę przypadkowa akcja według mnie.Jeżeli dobrze pamiętam Youtuber wypowiadał się co myśli o innych „walczących z systemem” ludziach internetu, odpowiadał na komentarze filmami. Pojawił się temat pana Potockiego. Miał okazje porozmawiać z nim na żywo i opowiedział o tym tak jak czuł, czyli pozytywnie. Drugi z Youtuberów już wcześniej obrażał np. Jabłonowskiego usiłując wmówić mu że donosił na kogoś… już dokładnie nie pamiętam. Obu już chyba w internecie zdemaskowali. Co do samego pana Hrabiego Potockiego to ciężko na razie powiedzieć cokolwiek. Sprawia wrażenie bardzo pozytywne, jest obeznany, mówi to co każdy chciałby usłyszeć (źle o pisie, chemitrails nielegalność rządu, szczepienia, leki, frankowicze, reparacje dla polski od niemiec itd.) Temat bardzo głośny się robi, niektórzy obsesyjnie atakują Pana Potockiego, umieszczając co chwile jakieś linki zdjęcia coraz bardziej bezsensowne, byle tylko oczernić tracąc na tym dużo czasu i energii. Powiedziałbym że taki podział między hejterami, a sympatykami 50/50. Zobaczymy co z tego dalej wyniknie… Pozdrawiam!

 • Dorota
  Reply

  Mam pytanie do pana Potockiego, czy pan z filmików prawda dla Polaka to Pana współpracownik? Jakie zależności Panów łączą? Będę wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam.

 • Gal Anonim
  Reply

  Sam nie wiem co o tym myśleć ale pociesza mnie to, że żadnej innej alternatywy nie ma. PO, Pis? To chyba jakaś kpina.
  Pan Potocki miałby wyłudzić odszkodowanie? Niech zostawi sobie wszystko, jeśli tylko uda mu się przejąć jakimś cudem władzę i spełnić to co postuluje to nawet może nie być wystarczające zadośćuczynienie 🙂
  Żaden rząd obecnie nie jest w stanie się przeciwstawić mafi bankowej. Wystarczy, że ktoś nawet zacząłby mówić o konkretnych zmianach, a stopy procentowy pójdą tak w górę, że normalny człowiek (znający rzeczywistość tylko z TV) zaraz wyjdzie na ulice i rząd będzie musiał ustąpić. Do tego jeszcze „pomoc” sąsiednich państw i po reformach.
  Gdyby to o czym mówi Pan Potocki udałoby się chociaż nagłośnić to już będzie duży sukces i paradoksalnie ta nagonka może się okazać pomocna (zgodnie z zasadą nie ważne co mówią, ważne żeby mówili).
  Trzymam kciuki.

 • miroszk
  Reply

  Dlatego zydzi maja nad nami przewage, bo tak latwo nas oszukac. Pojawia się jakis kwitek a ludzie to łykają jak małe dzieci. Alex prawde pisze, jakby Potocki chciał dla siebie reperacje, to byscie o tym nie usłyszeli. Czy tak ciezko to zrozumiec? jest nagonka na Potockiego i to widac

 • miroszk
  Reply

  A mnie zastanawiało skąd tyle ludzi atakujacych Potockiego w sieci, nie mozliwe zeby uwiezyli w zwykly swistek papieru. starałem się pisac ze trzeba trzezwo myslec, ale zostalem tylko wyklety. Wszystko sie zaczeło od jacka to on kreci kilka filmików dziennie o Potockim

 • Pingback: „HRABIJA” POTOCKI ATAKUJE zamiast udzielić prostych odpowiedzi na 12 pytań « Miziaforum's Blog

 • Marian
  Reply

  Panie Hrabio niech się pan nie zraża tymi pogruszkami oni się wściekają bo widzą że nadchodzi ich definitywny koniec .Więc chcą narobić jak najwięcej zła w Naszej Ojczyźnie bo myślą że przez takie działanie zdobędą bilet na dalsze panowanie.
  Panie Hrabie ja potomek starego rodu rycersko-magnackiego otaczam Pana swoją opieką .
  Nie żucim ziemi skąd nasz ród tak nam dopomóż Bóg.
  Pozdrawiam
  Marian-Wiesław Łowicki hr.Ślepowron

  • Alex
   Reply

   Człowieku, niczego nie zrozumiałeś. Jan Potocki popiera starania Aarona Paza o pozyskanie odszkodowań od Niemiec. Tylko popiera! Ale nie ma nic wspólnego z działaniami Aarona Paza. Jan Potocki ma własny plan i działa na swoim froncie. Ten dokument jest prawdziwy, a podpis oznacza: „tak, popieram cię, rób sobie chłopie co chcesz, to jest twoja bajka”.

   • anastazja
    Reply

    w zasadzie dziwne by było gdyby niczego nie wygrzebali na Pana Potockiego, ale jeśli tylko takie „kwity” służby na niego znalazły, to hrabia raczej czysty i pewne siły zostały zaskoczone jego aktywnością i popularnością w necie i nic nie zdążyły sensownego „skroić” na miarę. Bo to, że będą poszukiwania „dziadka z wermachtu” to raczej pewne…

    • Alex
     Reply

     Na szczęście nie wykroją dziadka z wermachtu, mogą jedynie próbować coś mu podrzucić albo siać ogólną bezsensowną dezinformację typu: Żyd, Mason, Ukrainiec, drugi Tymiński, itp.

  • Marian
   Reply

   Panie Janie wszystkie dokumenty które są w posiadaniu Hrabiego Potockiego są w 100% prawdziwe.Jeżeli Janie nie czujesz się Polakiem-Lechitą to poco to te wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione .Ale te dokumenty są zgodne z Konstytucją Kwietniową z 1935 roku,Ja jestem Polakiem-Lechitą i ja nie potrzebuję sądu by potwierdzać prawdziwość dokumentów które ma Pan Hrabia Potocki
   Pozdrawiam
   Marian Wiesław Łowicki herbu Ślepowron

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Nową konstytucję powinien napisać naród – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Mowie Jak Jest

 • Laamv
  Reply

  Mam tylko jedno pytanie dotyczące frekwencji w referendum. Jan Zbigniew Hrabia Potocki mówi, że aby referendum było ważne musi w nim uczestniczyć 50% plus jedna osoba uprawnionych do głosowania i powołuje się przy tym na „prawo międzynarodowe”. Czy wie ktoś dokładnie o jakie zapisy chodzi?

 • Darek
  Reply

  Szanowny Panie Prezydencie na uchodźstwie – dziękuje za Pana walkę o Wolną Polskę ,za walkę z obecnym uciskiem , niesprawiedliwością i wyzyskiem ,dziękuje za kontynuację II RP , za walkę o przyszłość Nas wszystkich rdzennych Polaków i Naszych potomnych.
  Życzę zdrowia , bezpieczeństwa Pana i pańskiej rodziny oraz konsekwencji i wytrwałości w działaniach.

 • Asia
  Reply

  Pozdrawiam z Islandii!Właśnie przyleciałam rozejrzeć się za pracą.Oglądam sobie Pana Prezydenta w hostelu i marzę, że będą w końcu takie czasy że nie trzeba będzie wyjeżdżać z kraju a zarobki starczą na przeżycie i jeszcze coś więcej. Ludzie-ruszmy się i działajmy! Za dużo już tego cierpienia, strachu, biedy i beznadziei! To już jest nie do wytrzymania! Niech Bóg Pana chroni Panie Prezydencie! Asia (49 lat)

 • Wita
  Reply

  Proszę się nie zrażać panie Prezydencie, różnorakiego filmami atakującymi pana. Gdy się wtykanie kij w mrowisko, to mrówki intruza atakują 😉 (nie urażając naszych małych przyjaciół)

 • krystyna
  Reply

  To juz jest przesada.Rozumiem,troszczyc sie o losy swojego kraju,patrzec na rece politykom,byc uwaznym w sprawach dotyczacych naszej ojczyzny.Ale grozic smiercia,no to prosze panstwa nie tedy droga do naszego szczescia we wlasnym kraju.

  • Beata K.
   Reply

   Krystyna @ wybralas sobie filmik polaczony z nagonka na min .Prawde na Polaka! Ja obserwuje te nagonke ktora urzadzil jack caleib juz od dluzszego czasu najpierw uczepil sie super tv Narodowej potem Aleksandra Jablonowskiego Pana J.Z.Potockiego i Prawdy dla Polaka …i zareczam Pani Jack Caleib to prowokator i dezinformator ktory nie zna podstawowych faktow historycznych a probuje zdyskredytowac osobe Pana Jana Z. Potockiego . I to jack caleib pierwszy uzyl grozb karalnym w stosunku do Prawdy dla Polaka , nie wspomne o steku bzdur i oszczerstw skierowanych min do Pana Jana Z. Potockiego i Prawdy dla Polaka. wiec jesli mialabym cos doradzic prosze kanal jacka caleiba ogladac z przymrozeniem oka …ten czlowiek jest zdolny jak widac do ublizania rzucania oskarzeniami nie majac zadnych dowodow , tylko jeden podpis Pana Potockiego ! Albo jest oplacany albo znalazl sobie sposob na zwiekszenie popularnosci i zarabianie kasy co prawda pokazal w jednym z filmikow ze ma wylaczona te opcje ale przeciez mozna ja wlaczac i wylaczac jak sie podoba ,Pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.