Niebocentryzm – żyjemy we wnętrzu Ziemi, część 1 – Mariusz Szczytyński

More videos
Views
   

Mariusz Szczytyński przedstawia podstawowe dowody na to, że żyjemy we wnętrzu pustej Ziemi:

  • radzieckie badania grubości skorupy ziemskiej
  • Jezioro Turawskie
  • horyzont geometryczny a obserwowany
  • efekt lornetkowy
  • skąd wiemy, że promień świetlny leci po linii krzywej
  • proste doświadczenie z aparatem fotograficznym lub kamerą
  • dowody geodezyjne
  • dalekie obserwacje
  • rakiety V-2 i powojenne programy kosmiczne
  • niemieckie spodki antygrawitacyjne

Zanim w komentarzu zadasz jakiekolwiek pytanie, poszukaj odpowiedzi na blogu i w kanałach video prezentujących wykłady Mariusza Szczytyńskiego:
RedOctoberMSz.wordpress.com
Vimeo.com/MariuszSzczytynski
Niebocentryzm Niski Krzysztof

Ilość wejść:

Category: Nauka

163 komentarze

  • część całości
    Reply

    Czy naukowa teoria budowy wszechświata mówiąca o tym że to stożek a galaktyki w nim to stożki w stożku jest nie mniej nieprawdopodobna?
    Czy teoria że Wszechświat powstał z jednego punktu jest aż tak rozbieżna od wiedzy wedyjskiej że Brahman powstał z pępka Wisznu ?
    Buddyzm, Wedyzm informuje że wszechświat to iluzja że to wytwór umysłowy. Czy to nie foliarstwo w rozumieniu Biblistów.
    Czy aż tak trudno jest być wyrozumiałym do wierzeń innych istot ludzkich?
    Szamani Ameryki Północnej uważają ze Wielki duch jest we wszystkim od kamienia po istotę ludzką czy to aż tak odbiegające od Bhagavatgity? a ona sama aż tak różni się od Biblii czy Koranu że od słowa do słowa dochodzi do eskalacji napięć aż wreszcie ludzie mordują się nawzajem bo ich koncepcje są odmienne.
    Chyba was cycki szczypią a łapki świerzbią.

    • Robert Marzec
      Reply

      Najpierw zapoznaj się z ukrywanym przez świat nauki eksperymentami takimi jak katastrofa Airy gdzie z przerażeniem astronom udowodnił że Ziemia się nie porusza, badaniem geodezyjnym z 1897 na Florydzie gdzie wynik był wklęsła, z próbą pomiaru promienia Ziemi w kopalni Tamarack w 1901 gdzie środek Ziemi jest w niebie a nie pod ziemią, zapoznaj się z bardzo ważnym, fundamentalnym eksperymencie Sagnac’a będącym rozszerzeniem eksperymentu Michelsona-Morleya gdzie wyszło, że Ziemia jest nieruchoma, istnieje eter i wszelkie dywagacje o teorii względności idą do kubła na śmieci. Załączam ci link z kanału Lorda Stevena, jest tak ogrom wiedzy fachowej z dziedziny optyki, dzięki temu zrozumiałem dlaczego jest czerwone zaćmienie Księżyca, czemu jego słoneczna strona nie pasuje do kierunku świecenia Słońca itd. Oto link do eksperymentów M-M, Sagniac’a oraz katastrofy Airy https://youtu.be/rRSgK1ANyY0 Wystarczy że włączysz tłumaczenie na j. polski jeśli nie znasz angielskiego.

      • JohnVeto
        Reply

        Wow !
        Środek Ziemi jest w Niebie, istnieje Eter, Ziemia jest nieruchoma …..
        Kolego Marzec !
        Nie psuj ludziom mózgów! Podając jakieś archaiczne, zwietrzałe ideologie.
        Rozumiem, że nie potrafisz przeanalizować płaszczyzny która jawi się w ”Twoich” oczach i jak większość zjadaczy pietruszki od księdza do prezydenta, która wierzy w twory neurologicznej wyobraźni, ale to prowadzi do złego zakończenia z powodu nieumiejętności posługiwania się rozumem….!
        Po pierwsze nie ma żadnych aksjomatów.
        Po drugie (teorie wszelakie) nie stanowią żadnych dowodów ! Są przecież tylko dziełem intelektu
        jako wynik abstrahowania z doświadczenia….
        Po trzecie mamy do czynienia z pojęciami ( Ziemia, Kosmos, Horyzont, atom, foton, elektron, Słońce, katastrofa itd… itp…), które są wyłącznie ludzką reprezentacją zjawisk i obiektów, a które są tylko opisowymi elementami w danym języku.
        Zatem Istnienie (Niebocentryzmu) nie jest realnym orzeczeniem, czegoś, co można uznać za prawdę bez względu na wyniki jakichkolwiek badań i jest tylko postulatem takim samym, że trawa jest zielona, w co bezwolnie wierzy osiem miliardów mieszkańców tej planety !…?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>