W kalendarzu publikujemy informacje o warsztatach, seminariach i kursach.

Umieszczenie wydarzenia w kalendarzu jest bezpłatne, natomiast prosimy o darowiznę adekwatną do rezultatów zadziałania kalendarza. Aby kalendarz był atrakcyjnym narzędziem zarówno dla organizatorów, jak i uczestników wydarzeń, opracowaliśmy następujące zasady:

  1. Za pomocą formularza na dole tej strony przyślij pełne informacje o wydarzeniu, czyli: tytuł, miejsce, data, opis, program wydarzenia, kontakt do organizatora, link do strony opisującej wydarzenie. Możesz to zrobić na wiele tygodni przed wydarzeniem.
    Uwaga! Przed przysłaniem informacji prosimy o sprawdzenie czy w tekście nie ma żadnych błędów ortograficznych i merytorycznych, bo szkoda czasu na naszą korektę i kilkukrotną korespondencję mailową w sprawie błędów i innych szczegółów.
  2. Pod informacją o wydarzeniach umieszczamy kupon zniżkowy 5% dla klientów aby ich bardziej zachęcić do uczestnictwa
  3. Po wydarzeniu prześlij darowiznę na poniższe konto w wysokości 15% ceny uczestnictwa tylko za tych uczestników, którzy dowiedzieli się o Twoim wydarzeniu dzięki temu kalendarzowi, czyli policz ilość przyniesionych przez nich kuponów zniżkowych.

A więc funkcjonowanie kalendarza oparte jest na dobrowolności i uczciwości.

Obsługą kalendarza zajmuje się Dorota Stokwisz, e-mail: kalendarz@porozmawiajmy.tv , tel.: 662-134678

Konto na darowizny związane z kalendarzem:
Dorota Stokwisz
57 8015 0004 0110 0997 3001 0001
tytuł wpłaty: Darowizna (K)

Zastrzegamy sobie możliwość podjęcia ostatecznej decyzji o tym, czy ogłoszenie o danym wydarzeniu zostanie opublikowane czy nie.

Zespół Porozmawiajmy.TV

Tytuł wydarzenia
Twój email:
Opis wydarzenia (w tym dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia, miejsce, organizator, kilka form kontaktu, strona www z ogłoszeniem, itp.)

Zanim wyślesz, przeczytaj jeszcze raz instrukcję i sprawdź czy podałeś/aś wszystkie potrzebne informacje.