Ekstremalne przygody z magią, część 2 – Sylwia Kwiatkowska

6 grudnia 2017 12:40
More videos
3,216
Views
   

Link do części 1: Porozmawiajmy.tv/ekstremalne-przygody-z-magia-czesc-1-sylwia-kwiatkowska

Wątki części 2:

 • co się stanie z duszą Wiedźmy
 • bliźniacze płomienie
 • znikanie smug chemicznych
 • wiedza z poziomu komórkowego
 • próba zabójstwa ze strony rodziny
 • żywe lalki voodoo

Kontakt do Sylwii:
Facebook.com/Mistycyzm-Kryształowy-Crystals-Mystic
Facebook.com/Sylwia.Kwiatkowska.376
– telefon – 796-806913

Ilość wejść: 3216

11 komentarzy

 • Tomasz
  Reply

  Wspaniała kobieta. Bardzo współczuję tego co Pani przeżyła. Liczę na kolejne wywiady i życzę wszystkiego dobrego.

 • jadzia
  Reply

  Anioły to pic na wodę, ile razy można to jeszcze powtarzać. Polecam oglądać sesje Calogero Grifasi z polskimi tłumaczeniami na yt. Ani jeden anioł czy inna istota pseudoświetlista nie okazali się być tymi za kogo się podają.

 • Radek
  Reply

  Bez przesady.U mnie są smugi codziennie.Za wyjątkiem dni kiedy wieje wiatr.Alex mijasz się z powołaniem co raz większych dziwaków zapraszasz i co raz mniej sensu widzę w tym co robisz.

 • Lukasz
  Reply

  Alex dziekuje za te rozmowy; utwierdzily mnie w moich przemysleniach i wnioskach z nich plynacych a propos Anki i pana ze Stanow.

 • Krasula
  Reply

  dusza i wyższe ja nie chcieli, żebys otworzyła drzwi wiedzy… ciekawe?
  coraz bardziej dochodzę do wniosku oglądając róznego typu hipnozy, że karma jest tylko dla frajerów którzy się dadzą w nia wkręcić, tzn prawdziwi sprawcy nie ponoszą zadnej odpowiedzialności, to ofiary ponoszą karę sprawców i tak to sie kręci. dlatego ogromna część ludzkości ani myśli korektować swoje zachowanie, dobrze jest im być w roli kata przez wiele pokoleń.
  co do samego Źródła i Duszy Ani, to dla mnie jest jakas ściema, czy oni naprawdę nie potrafią przywołać Ani do porządku??? czy naprawdę nie ma innych metod oprócz rzekomego unicestwienia duszy?
  Dusze się tak dziwacznie zachowują, ze przypominają bardziej lalki woo-doo a nie integralne jednostki.
  ja sie na tym nie znam , mogę się mylić, to takie moje spostrzezenia
  Sylwio, co do Twojego brata, to to, ze on się tak zachowuje, a nie inaczej, to winni są rodzice, że mu daja przyzwolenie , na takie zachowanie. ciekawe co na to Twój ojciec na to, czy równiez w takim pobłażaniu uczestniczył, a moze go wogóle nie obchodziło co się dzieje w Waszej rodzinie?

  • Edward
   Reply

   >karma jest tylko dla frajerów którzy się dadzą w nia wkręcić, tzn prawdziwi sprawcy nie ponoszą zadnej odpowiedzialności

   Oczywiście, ludzie się na to godzą, bo tak im powiedziano. Hipnoza.

 • $$$$$
  Reply

  Ta biedna kobieta traktuje wiedźmę w sposób charakterystyczny dla małych dzieci. Z wykładów wiedźmy mozna się sporo dowiedzieć o pewnych prawach działania energii i innych sprawach, o których istnieniu prawie nikt nie ma wiedzy. Do jej wykładów i sposobu działania powinno się podchodzić w sposób nieco bardziej inteligentny. Nie jak małe dziecko.

 • $$$$$
  Reply

  apropo s „przygód”. Dorosły człowiek nie miewa z magią „przygód”. Słuchając tego wszystkiego widzę, ze stare powiedzenie: ” nie dla psa kiełbasa” na zawsze pozostanie aktualne. Życzę duźo zdrowia……………

 • Joanna
  Reply

  Czy tu jest mowa o tej wiedźmie Ance, która była całkiem nieźle promowana na tym kanale? Już wtedy dziwiłam się, że ktokolwiek chce z nią rozmawiać albo słuchać. A propos przygód z magią, znałam kiedyś jedną panią, która bawiła się w uzdrawiania itp a na boku zajmowała się magią. Ja to wyczułam i trzymałam się od niej z daleka ale i tak chciała zaszkodzić różnymi sposobami. Dość mocno to odczułam, jednak nie weszłam w żadne magie, rytuały tylko spokojnie odczekałam. Obecnie ta pani zniszczyła sama sobie życie, z sądów nie wychodzi, partner dostał zawału a jej brakuje na życie. Tak się kończy zabawa z magią.

 • Marcin
  Reply

  Magia używana jest w życiu codziennym na poziomie nie świadomym nie potrzeba żadnych rytuałów wystarczy zaobserwować przepływ energii w rodzinie.

 • Copernick
  Reply

  O, czy mi się wydaje, czy promujecie film, w którym ta niezrównoważona pani namawia do zabójstwa? To już sprawa dla prokuratury.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>