Czym jest przestrzeń astralna, część 1 – Barbara Grząbkowiak-Wolski

19 grudnia 2013 16:05
Więcej publikacji
31,113
wizyt
   

Barbara Grząbkowiak-Wolski jest aktywnym promotorem nauk Janet i Stewarta Swerdlowów. Tym razem przedstawiamy tu wiedzę związaną z wykorzystywaniem przestrzeni astralnych do manipulacji ludzkością.

Czym jest przestrzeń astralna, część 2
Czym jest przestrzeń astralna, część 3
Czym jest przestrzeń astralna, część 4

W obecnych „Końcowych Czasach” (End Times) przestrzeń astralna odgrywa bardzo dużą rolę. Linie czasowe są sztucznie kompresowane, co ma nierozłączne odbicie na tej sferze.
Czym właściwie jest „Królestwo Astralne” i dlaczego tyle się o nim mówi?
Astral to cienkie pasmo energetyczne wokół Ziemi, które buduje kolektywną podświadomość i związane jest również ścisłe z energetyką Ziemi. Bardzo łatwo można wejść do tej sfery energetycznej, ponieważ Astralne Królestwo spełnia funkcję mostu pomiędzy ziemską strefą fizyczną oraz niefizyczną, którą jest hiperprzestrzeń. Janet & Stewart
Dla przypomnienia, ludzkie oko postrzega 0,5% tego, co właściwie nas otacza. Natomiast najpotężniejsze komputery wyposażone w sensytywny sprzęt postrzegają tylko 2%. Czyli te 98% jest tą wielką niewiadomą. Dla przykładu zobaczcie króciutki film na YouTube gdzie kamera uchwyciła dziwnie poruszającą się „energię” – istotę w kolorze niebieskawym (link: http://youtu.be/28MjO39k8AQ). Większość paranormalnych doznań powstaje poprzez przestrzeń astralną. Dlatego też New Age sprowadza naszą uwagę na tego typu działania takie jak „Astral Projection” – Projekcja Astralna, OBE (out-of-body experiences) i channelingi. Kiedy skupiasz się na tej strefie astralnej to nie pomyślisz nawet, że istnieje jeszcze coś poza nią. Właściwie powinniśmy pracować nad sobą w kierunku hiperprzestrzeni, strefy następnej o wyższej wibracji. Ludzie spędzają dziesiątki lat próbując dokonywać Projekcji Astralnych i na nauce jak łączyć się kanałowo (channelingi).
Przestrzeń Astralna jest tym pośrednim miejscem, przez który dusze zmarłych, opuściwszy swoje fizyczne ciała muszą przejść, żeby dostać się do królestwa hiperprzestrzeni. Wielu z nich jest tak głęboko związana ze strefą Ziemi, że ten ich sposób myślenia, wzorzec umysłowy, zatrzymuje ich w tej astralnej sferze. Ten sam wzorzec umysłowy nie pozwala tym duszom ani iść do przody ani powrócić. Te dusze utkną tutaj tak długo aż dokonają zmiany w swych wzorcach umysłowych.
Astralna przestrzeń to warstwa oblegająca Ziemię. Stosując analogię jajka, jego skorupka to ten astral, który trzyma jajko, jako całość, a hiperprzestrzeń to przestrzeń, które otacza to jajko na zewnątrz. Strefa astralna ma wiele warstw-poziomów. Te najniższe poziomy maja strukturę niemalże fizyczną, namacalną. Im wyżej, tym lżejsze warstwy. Warstwy wyprzedzają się. Tracą swoją gęstość. Jak opisuje Stewart dochodzisz do stanu takiego jak we śnie zanim dojdziesz do czystej energii, czyli do hiperprzestrzeni.
W warstwach astralu istnieje wiele istot, które nigdy nie doznały przeżycia w fizycznym świecie, a zachwycają się nim. One zrobią wszystko używając Ciebie i Twoje ciało żeby spróbować. Trzeba być bardzo ostrożnym.Tablica Ouija, czy seanse spirytystyczne to bardzo niebezpieczna zabawa. Obce byty mogą łatwo się przyczepić udając osobę, której obecności pragniesz.
Pamiętajmy, że astral to również skupisko naszej podświadomości. To z niej istoty czerpią te wiadomości. One wiedzą kogo pragniesz zobaczyć i łatwo podszyją się pod nią.
W latach 60-tych i 70-tych, a nawet w latach 80-tych projekcja astralna była bardzo popularna.
New Age (1965) propagował ją i rozgłaszał: Atlanci to robili i starożytni Egipt praktykował. W dawnych czasach, czasach przed tą technologiczną erą, wyjście z ciała nie było tak niebezpieczne jak dzisiaj, ponieważ nie było jeszcze NWO, nie było technologii, która mogłaby używać niższych warstw astralnych. Teraz niższe warstwy astralu są bardzo inwigilowane przez Rząd Cieni, technologie obcych i istoty demoniczne. To po prostu bardzo niebezpieczne sąsiedztwo. Te istoty szukają ludzi słabych mentalnie i fizycznie. Najczęstszymi ofiarami są alkoholicy, narkomani, ludzie, którzy parają się niekonwencjonalnymi zajęciami, jak kryminaliści. Ci ludzie akceptują tą olbrzymią wiązkę energii z bardzo negatywnego źródła.
Podczas projekcji astralnej opuszczasz swoje ciało w jakimś celu np. bo chcesz przenieść się w jakieś miejsce, żeby coś sprawdzić, zobaczyć, ale co się dzieje wtedy z naszym ciałem? Kto je kontroluje? Nikt! Wtedy te istoty wskakują w Ciebie.
Jaki jest kod wejścia w niższe warstwy astralne? Czerwony. Nie blado czerwony jak nasza pierwsza czakra, ale od średniej intensywności do ciemnej czerwieni. Przy satanistycznych rytuałach używane są peleryny w kolorze jasno czerwonym. Gdzie jeszcze widzimy słynne postacie ubrane w czerwień? Santa! Anagram tego słowa to Satan. To nie przypadek. Boże Narodzenie to nic innego jak rzymskie święto, uczta zwana Saturnalia, które jest niczym innym jak demonicznym świętem.

Strona Janet i Stewarta Swerdlowów: www.Expansions.com
www.Expansions.com/category/video-channel
Kanał YouTube Barbary z przetłumaczonymi przez nią wywiadami i wykładami Stewarta Swerdlowa: YouTube.com/user/Siuba2011/videos

Ilość wizyt:

Ilość wejść: 31113

51 komentarzy

 • Urszula
  Odpowiedz

  Basiu, dziękuję ci bardzo, że dzielisz się z nami bezinteresownie swoją wiedzą. Poświęciłaś swój czas, pieniądze na jej zgłębianie, a nam dajesz ją za darmo. Mało jest takich osób jak Ty. Dziękuję również Aleksowi, że cię zaprosił do swojej telewizji. Czekam na kolejne filmy. 🙂 Pozdrawiam, Urszula

 • P. Heniek
  Odpowiedz

  Wiele z tego, co mówisz Basiu potwierdza się a tak na marginesie ten zwierzaczek nie wyglądał jak kurczak taka kulka opierzona?.

  • BarbaraKW
   Odpowiedz

   Drogi Haniu, tak to coś w tym rodzaju 🙂 Dzięki za potwierdzenie! Koniecznie musimy się spotkać na łączach! Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko!

 • Konrad
  Odpowiedz

  Multum w tym niezrozumienia … gdzie wśród tego przestrzeń eteryczna lub mentalna ? Gdzie wspomnienie że to oktawa emocjonalna ? Gdzie słowo o wyższych ciałach ? Nic … to co powtarza ta kobieta to zwyczajna dezinformacja.

  • Aleks
   Odpowiedz

   Kolego, przeczytaj tytuł. O czym tu jest mowa? Równie dobrze mógłbyś powiedzieć: „A gdzie tu są krowy, barany i trawa? To zwyczajna dezinformacja”. Twoje komentarze na Facebooku są równie pikantne. Może skup się na kręceniu swoich filmów. Tylko pamiętaj czego się możesz spodziewać od ludzi, gdy masz tego typy energię w sobie, którą masz teraz. Pozdrawiam

   • BarbaraKW
    Odpowiedz

    Czy ktoś tu wspomniał że robi scenariusze do filmów lub filmy? No to nic ująć, nic dodać. Każdy z nas wypełnia jakąś misję, prawda? Nie wyłączając Konrada. Konrad: coś mi to pachnie inteligentnym komputerem….. 🙂

   • Konrad
    Odpowiedz

    Nie, nie mógłbym zapytać o krowy, nie rozumiesz o co zapytałem i dlaczego ponieważ także nie posiadasz zrozumienia, doświadczenia ani wiedzy. A skoro cię słowa w oczy rażą to zastanów się co w tobie siedzi że tak reagujesz.

    • Barbara
     Odpowiedz

     Konrad, dajmy sobie spokój. Wyraziłeś swoją opinię i jest OK. Każdy odbiera według siebie. Czy odrzucisz czy nie to Twoja wyłącznie sprawa. Ja Ciebie za to nie krytykuję ani osądzam, a przyjrzyj się jak ty mnie osądzasz… Pozdrawiam Cie ciepło.

     • Konrad

      Adekwatnie do sytuacji oceniam nie to że ciebie lecz informacje jakie szerzysz. Ja cię nie znam, na pewno przyjemnie było by razem napić się kawy ale o informacje trzeba dbać a nie rozsiewać niezrozumienie i dezinformacje.

    • Aleks
     Odpowiedz

     Kolego, albo jesteś ślepy, albo tylko udajesz. Piszesz tutaj, bo Ci na to pozwalam. Gdyby mnie to obrażało, to bym Cię stąd usunął. To co piszesz tylko mi potwierdza, że trzeba propagować tę wiedzę szerzej. Myślisz bardzo logicznie, lewopółkulowo i w ogóle nie bierzesz innych czynników pod uwagę. Gdybyś rzeczywiście miał coś do powiedzenia, to przytoczyłbyś konkretne fakty. A z tego co piszesz wynika, że nawet tego nie posłuchałeś w całości. Cieszę się z formy Twojej wypowiedzi, bo to świadczy tylko o Tobie.

     • Konrad

      Wybacz, nie będę pisał referatu tłumacząc każdą spaczoną informacje jaka tutaj jest bo jest ich zwyczajnie zbyt dużo.

      Jest to tak niski poziom po prostu że tutaj niema czego tłumaczyć lecz trzeba by było od podstaw wszystko przestawić właściwie.

      Prowadzisz ten serwis to już cię zaprosiłem, ja mogę nagrać ciekawy materiał przez skypea itd.

      No ale jak napisałeś na podstawie moich uwag o szerzenie dezinformacji wyciągnąłeś wnioski że trzeba ich szerzyć więcej 🙂

     • Konrad

      Siedzę w temacie, jestem jednym z najlepszych w Polsce pod tym względem więc widząc takie coś … powtarzaną ślepo dezinformacje … adekwatnie do sytuacji działam. Boli to wasze ego że ktoś wam zwraca uwagę to nie moja sprawa. Wiem ze każdy chciałby wszystko robić wzorowo, każdy chciałby być wielkim nauczycielem czy super mieć serwis o Duchowości ale wybacz, pod tym względem, ten materiał i informacje to totalne nieporozumienie.

      Tyle.

    • Maria
     Odpowiedz

     Konrad… Zeby napisac o sobie „jestem jednym z najlepszych”, to dopiero glupota. Przemawia przez Ciebie chore ego…To jest dopiero nieszczęscie… Twoj problem z ktorym się zmagasz.

  • qi
   Odpowiedz

   O jakim nie zrozumieniu mówisz ? co dokładnie w przekazanej wiedzy przez panią Barbare jest dezinformacją ? poczekaj na 2 cześć rozmowy może tam będą omawiana wiedza o której mówisz a nawet jeśli nie to temat jest tak obszerny ze trudno jest go ująć w dwu godzinnej audycji …

 • Krystyna
  Odpowiedz

  Pani Barbaro bardzo czekałam na ten wywiad i właśnie na tą wiedzę, którą nam Pani dziś przekazała. Dziękuję za tą wiedzę, która jest bardzo potrzebna zwłaszcza w dzisiejszych czasach – jest bezcenna.

 • Aleksander
  Odpowiedz

  Bardzo wiele z zamieszczonych tu informacji ma lękliwy charakter i jest niestety nieprawdziwa. Temat tej kobiecie nie jest znany. Papuga też potrafi powtarzać .. Niestety informacje tutaj zawarte nie są w zbyt wielu kwestiach prawdziwe. Dwa pytania bym jej zadał i nie wiedziałaby o co chodzi. Proste pytania. Proszę nie rozprzestrzeniać tego typu pseudo „wiedzy”. Pozdrawiam.

 • Karolina
  Odpowiedz

  Witam, chciałabym się dowiedzieć skąd Pani czerpię swą wiedzę. Jakie źródła oraz prace naukowe są przez Panią cytowane?

 • Aleksander
  Odpowiedz

  Pooglądajcie to, co mają do powiedzenia ludzie, którzy od 20stu lat eksplorują astralny wymiar. Tutaj nawet nie jest zbyt dobrze opowiedziane czym on jest. Polecam Williama Buhlmana lub innych autorów, którzy poznali te wymiary od wewnątrz. Nie spekulantów lub teoretyków, .. ludzi którzy wiedzą. To nie jest jakaś tajemnica i wiedza ta jest dostępna dla wszystkich. Owszem, jeśli ktoś nie zna angielskiego to się nie dowie i będzie myślał, że to samo zło itp bzdury. Wybaczcie moje słowa, nie chcę urazić Barbary, jednak trzeba reagować, gdy ktoś myśli, że wie o czym mówi, a nie do końca tak jest. Autorów i badaczy z osobistym doświadczeniem jest wielu, badaczy którzy swoim własnym życiem pokazują o co w tym chodzi bez strachu i manipulacji. Pozdrawiam.
  http://www.youtube.com/watch?v=6H9OEyH2Mnk
  http://www.youtube.com/watch?v=DFL0tR0nysg

  Dodam, że posiadam książki Stewarda. Szanuję jego wiedzę, ale korelując informacje z innych źródeł, widzę że nie jest to takie wszystko jednoznaczne i proste jak Barbara opowiada. Pozdrawiam.

  • Aleks
   Odpowiedz

   Sam odpowiedziałeś o co chodzi. Ten kto zna angielski może zgłębiać ze źródła, a tutaj przekazujemy to samo w języku polskim. Oczywiście każdy ma własny sposób przekazu i swoje zdolności. Może byś w końcu wyszedł zza zasłony i sam opowiedział to co wiesz, a nie tylko mieszasz powietrze.

 • Jola
  Odpowiedz

  Dziękuję za tę audycję !! Od ponad 2 lat jestem na nowej drodze rozwoju. Ponieważ jestem osobą bardzo wrażliwą , mam kłopoty zdrowotne. Najgorsze są koszmary senne, kiedyś nie wiedziałam jak to wytłumaczyć. Teraz zrozumiałam iż ktoś mi je „wysyła”, manipulacja umysłu ! Zapisałam sobie kolory do wizualizacji i zaczynam je stosować. Audycję będę odsłuchiwać kilka razy, bo zawsze można coś przeoczyć. Wyczuwam ostatnio, że ktoś czyta moje myśli, a czasem -wydawało by się bzdurą- podsuwa mi absurdalne myśli, sny. Pytanie tylko dlaczego i dlaczego ja ??
  Przeczytałam kiedyś takie zdanie : „Jeżeli nie kontrolujesz swojego umysłu, to ktoś inny zrobi to za ciebie.”
  Jak na razie znalazłam pewien sposób : dziwne myśli – proste afirmacje powtarzane przez jakiś czas. Mam wtedy na jakiś czas spokój. Przed zaśnięciem robię to samo i w miarę spokojnie śpię.
  Nie wiem ile razy muszę wizualizować kolory, zrobię to na wyczucie, na początek będzie to częstsze. A może pomaluję obraz, aby pomóc wizualizacji.
  Czekam na kolejne audycje :))))))
  Pozdrawiam, Jola

  • Barbara K. Grząbkowiak-Wolski
   Odpowiedz

   No brawo p. Jolu! Wdrażanie technik i wyczuwalne rezultaty. O to tu chodzi. Koszmary senne to cenna wiadomość-alert, ze nie przerabiamy jakiegoś doświadczenia i nas Opiekun sygnalizuje. Teraz temat jest zawarty w treści tego koszmaru. Musimy się uczyć zapamiętywać sny. Trzeba zwracać uwagę na kolory. Dobrze jest założyć dziennik snów. Pisanie jest formą tranzytu wchłaniania informacji. Ku zaskoczeni prowadzących taki sennik, coraz więcej zacznie te sny pamiętać.
   Ja tez bardzo często wyłapuję nie moje myśli. Nikt nie zastanawia się nad tym, bo nie zdaje sobie sprawy, ze one mogą być instalowanie u nas. Tylko dlatego. Jak tylko wyłapiesz następnym razem droga p. Jolu, to proponuję w wyobraźni zrobić wielki „X” w kolorze brązowym. „X” eliminuje, przekreśla i odpycha to w co nie chcemy „wchodzić” lub brać w tym lub czymś udział.
   Pozdrawiam bardzo ciepło!

   • Jola
    Odpowiedz

    witam p.Basiu! dzisiaj odsłuchałam kolejną pani audycji i wróciłam do starych , no właśnie odkryłam od pani odpowiedz, serdecznie dziękuję ! Stosuję wizualizację ochrony ciała przed snem i śpię lepiej, dziennik snów też piszę, wszystko co sobie przypomnę. Nie zawsze udaje mi się je zrozumieć, ale wiem iż co będzie ważne, kawałek po kawałku złoży się i otrzymam cały obraz. Mam też piękne, jasne, kolorowe sny i one są mi najmilsze.
    Dziękuję, dowiedziałam się z 3 części jak chronić rodziców , są dobrze powyżej 70.
    Wypróbuję ten X, wcześniej gdy nachodziły mnie „nie moje myśli” mówiłam głośno : stop i najchętniej kilka razy na wyczucie i to pomagało.
    Od oglądania telewizji odeszłam, 10 miesięcy ,na święta postanowiłam zajrzeć :same stare filmy (mieszkam obok Polski) i tu widziałam rzeczywiście często czerwone suknie, w każdym filmie i inne elementy. Dziś mnie nie ciągnie oglądanie tv. Jasny pomarańczowy kolor chętnie wykorzystam. Pozdrawiam, Jola

 • Pingback: Czym jest przestrzeń astralna, część 2 – Barbara Grząbkowiak-Wolski | Porozmawiajmy TV

 • Barbara
  Odpowiedz

  Pani Barbaro, od 4 dni okrywam sie przed snem podanymi przez panią kolorami i śpię głęboko przez całą noc. Ze względu na to, że widzę i wyczuwam różne energie do tej pory różnie bywało; czasami pare razy w ciągu nocy coś lub ktoś mnie budził. Napisałam o tym, bo prosiła Pani o odzew. Mi bardzo to pomogło – dziękuję.

 • Pingback: Czym jest przestrzeń astralna, część 3 – Barbara Grząbkowiak-Wolski | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: Czym jest przestrzeń astralna, część 4 – Barbara Grząbkowiak-Wolski | Porozmawiajmy TV

 • Marek
  Odpowiedz

  Witam,
  Ciekawi mnie życiorys Swerdlowa. Oglądałem jeden z jego wywiadów gdzie mówi, ze jego dziadek był prezydentem Rosji i faktycznie. Był to Jakow Swierdłow Żyd komunista, który podobno osobiście wydał wyrok śmierci w 1918 na rodzinę Carską Piotra II wymordowaną w Jekaterynburgu (Lenin podobno nic nie wiedział o jego decyzji) na cześć Swerdlowa nazwano to miasto Swierdłowsk. Bardzo ciemna postać zamieszana również w zamach na Lenina. Lenin o tym wiedział i krótko po zamachu Jakow podobno zmarł na grużlicę – wiadomo jak było :). Wynika mi z tego, że Stewart jest synem Andrieja funkcjonariusza śledczego NKWD. Niezły ma rodowód o ile się nie mylę? Trochę więcej o rodzinie na:
  http://www.stalin.tv/bazanow/swierdlow.html

  Jak Stewart znalazł się w Stanach bo do końca nie wiem? Porusza mnie to, że to nie jest zwykły szary obywatel. Wywodzi się z rodziny, która brała w znacznym stopniu udział w wielkich zmianach w Rosji bo praktycznie to jego dziad Żyd czekista wydał wydał wyrok śmierci na rodzinę carską. Wyrok ten wykonało również kilku innych żydów czekistów poza tym chciał zamordować Lenina i przejąć władzę to nie mity a fakty. Podobno sam Lenin miał wielkie uznanie dla Jakowa za niesamowitą pamięć.. 😉

  • Aleks
   Odpowiedz

   On tego nie trzyma w tajemnicy. Wszystko jest ze szczegółami opisane w jego książkach (po angielsku) i również o tym rozmawialiśmy we wcześniejszych nagraniach. Pozdrawiam

 • Pingback: Czym jest przestrzeń astralna, część 1 | Universum

 • stefania
  Odpowiedz

  Witam,Basiu jestes bardzo madra kobieta,masz b,duza wiedze,ktora nam za darmo przekazujesz,podziwiam Cie,Mam do Ciebie pytanie’-co myslisz o wahadlach i emitorach.ktore to sa teraz modne?ja mysle ze to wielka ‚oszmana’ Co Ty na to?Pozdrawiam. Stefcia

  • BarbaraKW
   Odpowiedz

   Witaj Stefanio,
   Wierzę, że wahadełka kieruje nasz umysł a nie odwrotnie. My jako ludzie tez jesteśmy sensytywni tylko jeżeli pragniemy to wiedzieć, zaakceptować i ozywać. Techniki skanowania odpowiednimi kolorami dają nawet 100% wizje, bo jesteśmy istotami wielowymiarowymi i mentalnie jesteśmy w stanie widzieć nawet co jest w głąb ziemi. Zastanów się i spróbuj widzieć co się z dzieje za Twoimi plecami! Zobaczysz, ujrzysz. Każda komórka naszego ciała posiada swoją pamięć i „wzrok”.
   Tych emitorów nie znam. Pytanie czy jest me to potrzebne? Sama mogę emitować jakąkolwiek częstotliwość pragnę. System nauczył ludzkość szukać szybkiej „naprawy” na zewnątrz nas. My sami jesteśmy dla siebie najlepszymi lekarzami i uzdrowicielami. Duży, ale to bardzo duży temat!
   Pozdrawiam.:-)

   • Jarosław
    Odpowiedz

    Na samym wstępie chciałbym pozdrowić Panią Barbarę KW, ponieważ jest ona pierwszą osobą która w programie M. Rozbickiego potwierdziła moją teorię z tym jasnym światłem.
    Wiedza ta dla większości ludzi jest nie do przyjęcia, chodzi mi o chwilę śmierci, ponieważ składa się na to wiele elementów.
    Pierwszą podstawową sprawą jest wiedza, ludzie nie szukają jej i w tym jest trudność przyswojenia bardziej skomplikowanych rzeczy, chodzi mi o pewne etapy, jeżeli się nie przerobi pewnego zakresu wiedzy, dalsze rzeczy nie są do zaakceptowania.
    Następną sprawą jest programowanie tzn, są tematy tabu o których się nie mówi, albo uwaga skierowana jest w całkiem inny kierunek.
    Kolejna rzecz to kreowanie wszędzie słońca, jasnego światła, kierunku w którym chcą, żeby ludzie szli po śmierci – jest tego mnóstwo.
    Są jeszcze inne elementy układanki, ale jest jedna podstawowa rzecz, kiedy przechodzimy widzimy te światło które nas oślepia (Lucyfer – oni to opisują dokładnie, trzeba uważnie słuchać), włącza się uczucie miłości, jest tak silne, że nie doświadczyłem nigdy czegoś takiego, to jest takie jakby ktoś nas tak kochał, jak nikt nigdy w życiu i ciągnie strasznie. Później zastanawiałem się czy jak będę to widział kolejny raz dam radę się temu oprzeć, wchodzą na to jeszcze inne elementy, chwila śmierci, okoliczności itd. jak to wszystko nałoży się na siebie to pokonanie tego przyciągającego światła jest nie lada wyczynem, ale podnosząc wiedzę, wibrację można to pokonać …. ?

 • Jacek
  Odpowiedz

  Czyli będąc w tunelu nie iść do białego światła… No ok, tylko proszę mi powiedzieć jaka rola jest naszych przewodników. Czy Oni mając tę wiedzę nie powinni nas kierować wszędzie byle nie do białego światła ? Chyba że przewodnicy to też ściema i słudzy ciemniej strony… ? Pani Barbaro czy można słówko na ten temat ?
  Jeszcze mam pytanie, jak skutecznie kreować świadomie naszą rzeczywistość ? Nie chodzi mi wyłącznie o poprawę naszej fizycznej, materialnej egzystencji ale o wszelkie pragnienia. Dziękuję za Pani pracę i chęć dzielenia się z bezcenną wiedzą.

 • BARBARA
  Odpowiedz

  Basiu, bardzo Ci dziękuję za niezwykle potrzebną wiedzę. Czytałam o tym już dawno w Nexusie, lecz Ty przekazujesz to bardzo przystępnie.Proszę odpowiedz mi , co sądzisz o fioletowym płomieniu propagowanym przez Saint Germaina?-w Złotej Księdze pisze on także o niebezpieczeństwach pochodzących z astralu i przekazuje dekrety fioletowego płomienia do ochrony, które nieustannie stosuję.
  Wydaje mi się, że jest to zbieżne z ochroną fioletem, o którym mówisz .Zapewne znasz dekrety fioletowego płomienia-czy wg Ciebie są wystarczające do ochrony? Jeszcze raz dziękuję z całego serca za wiedzę i za odwagę w jej propagowaniu. Dziękuję także Aleksowi za umiejętność słuchania i zadawania właściwych pytań- on wszystko wie-jestem pełna podziwu-Pozdrawiam Was oboje – Basia

 • Joanna
  Odpowiedz

  prosze o dokladniejsze wyjasnienie zagadnienia okrywania sie przed snem kokonami a w szczegolnosci „sciagania kolorem brazowym”

Zanim napiszesz komentarz - zobacz zasady

Możesz wykorzystać następujące tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>