Czego boją się archonty – Szymon Mikisz

10 czerwca 2016 10:32
More videos
8,687
Views
   
 • czym są archonty
 • najgorszy jest strach przed strachem
 • książka Iluzja percepcji Davida Icke
 • klasyfikacji
 • film „Spirit World” Chrisa Everarda
 • Dwór Bukowieckich
 • regulamin zachowania pielęgniarek wobec dzieci
 • kogo i czego boją się archonty

Link do zdjęć z Dworu BukowieckichMega.nz/#F!SV8hia5A
Kontakt do Szymona: simon.aqr@wp.pl

Ilość wejść: 8687

Category: Umysł

29 komentarzy

 • Jadzia
  Reply

  A co jeśli archonty spełniają w pewnym sensie pożyteczną rolę? Dopóki patrzymy na to zjawisko z punktu widzenia dualizmu, to widzimy ich jako złych, negatywnych. Ale jeśli wyjść poza dualizm, gdy mamy przed oczami szerszy obraz, wtedy wszystko jawi się nam w inny sposób. Tak samo jak pożyteczne kultury bakterii w jelitach rozprawiają się ze szkodliwymi substancjami, grzybami itp, i odgrywają rolę pożyteczną dla organizmu, może na tej samej zasadzie archonty żywiąc się negatywnymi wubracjami też w jakiś sposób oczyszczają z nich naszą rzeczywistość. Żyjemy w świecie, w którym jest cierpienie – element poniekąd służący naszemu rozwojowi. Gdyby nie było archontów żywiących się tym cierpieniem, to byśmy pływali w negatywnych energiach. Więc w penym sensie ich rola jest trochę jakby pożyteczna. Pomagają transformować te negatywne wibracje. Dobrze kombinuję?

  • Astre
   Reply

   Brawo Jadzia ! Michał Kidziński też słuszne wnioski wyciągnął.
   Logiczne argumenty, które znajdziemy u Davida Icke, czy w fantazjach Madlen Namro, które miałem przyjemność posłuchać, są tylko i wyłącznie logicznymi argumentami.
   Ale, za pomocą świadomości możemy odkryć znacznie więcej.
   Nie wiem skąd Jadzia ma te informacje, które napisała, ale pokrywają się one z tym co można odczytać z Kroniki Akashy.
   Zacytuję to co każdy może odczytać w strukturach polach informacyjnego Akashy.

   1. Wszechświat jest konstrukcją doskonałą. Niedoskonałe jest tylko rozumienie.
   2.Wszechświat nie krzywdzi nikogo i niczego gdyż krzywdził by samego siebie.
   3. Wszystko co dzieję się w mniemaniu ludzi źle, jest tylko tym w jaki sposób pojedyncze jednostki i zbiorowość postanowiła myśleć o zewnętrznej rzeczywistości. Rzeczywistość zbudowana jest tylko z wzorców, które się manifestują. Inne rozumowanie jest zaprzeczeniem tego co się dzieje.
   4.Istoty zwane Archontami są wielowymiarowymi istotami.
   Sięgają one wielu płaszczyzn i są poza czasem i przestrzenią.
   Posiadają wiele zadań. W przypadku ludzkości redukują liczbę nagromadzonych negatywnie zorientowanych pól, gdyż inaczej ludzkość została by unicestwiona.
   Jednak 8 lat temu liczba negatywnych pól była aż tak duża, że został wysłany strumień w stronę Ziemi, aby zniwelować ilość nagromadzonych pól w środowisku Ziemi.
   Ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane i funkcjonuje w synergii negatywnie zorientowane pola są przestrzeniami, które zapadają się do wewnątrz. Grozi to uszkodzeniami przestrzeni stąd wiele istot transformuje te pola. Z poziomu świadomości ludzi wygląda to tak jakby się nimi żywiły.
   Pytanie do Kroniki Akashy ?
   Ale, jest wiele doniesień, że owe istoty negatywnie wpływają na ludzi…

   Kronika Akashy odpowiada.
   Nic nie jest negatywne i nic nie jest pozytywne. Cały Wszechświat jest neutralny
   łącznie z tobą i Archontami.
   Jeżeli świadomość (człowiek) rozpoznaje rzeczywistość negatywnie, to tak tworzy rzeczywistość i tak ją postrzega i doświadcza. Wtedy staje się kompatybilny ze wszystkim co negatywne. Lecz, to doświadczenie
   jest tylko lekcją do przepracowania, a nie rzeczywistością. Te lekcje do przepracowania odbija ”ciemna materia”. Ciemna materia jest matrycą, w której zapisane są wszystkie wzorce informacyjne jak działać ma rzeczywistość.
   Na poziomie życia ciemna materia tworzy biopole. Zbudowane ono jest z odkrytych przez naukowców na Ziemi biofotonów. Również jak mają funkcjonować Archonty w tej przestrzeni życia, również określa Matryca Pola. Nie jest w niej zapisane co mają robić, lecz zapisany jest zakres działań. Zapisane są reguły. Twierdzenia, że ktoś robi źle, to oznaczałoby, że Matryca Pola zawiera błędne dane. Tymczasem coś co jest złe, to tylko sposób w jaki polaryzujesz rzeczywistość.

   • Jadzia
    Reply

    @Astre, czasem lubię pooglądać sobie filmy na yt, w tym zapisy sesji regresingowych. W jednej takiej sesji pewna pani precyzyjnie opisała, jak reptylianie korzystają z negatywnej energii emocji, które ona „produkowała”. Opisywała to jako podłużne tuby, kanały odprowadzające tę negatywną energię w górę, do dużych zbiorników. Pomyślałam sobie wtedy, że kurczę, to jest genialne. Przyszła mi na myśl nasza ziemska kanalizacja. Gdyby całe g…, które produkujemy nie było odprowadzane, gdyby nie było oczyszczalni ścieków itd, to byśmy w nich utonęli. Na tej samej zasadzie widzę pożywianie się naszymi negatywnymi energiami przez inne istoty. Gdyby nie one, to byśmy sobie plywali w energetycznym g…., które sami tworzymi i kto wie, czy to by nie było o wiele gorsze dla nas. Już lepiej, niech reptyle, archonty, czy jak ich tam zwał, sobie to zjedzą. Smaczego im życzę. Robią kawał dobrej roboty i za to ich kocham (bez wzajemności hehe). Gdyby nie było bakterii żywiących się zwłokami, to ziemia by była zasypana martwymi ciałami ludzi i zwierząt. I inne takie analogie. Wielki Architekt, ktokolwiek to wszystko stworzył, wiedział, co robi i wierzę, że wszystko jest tak skonstruowane, aby było to mimo wszystko dla naszego najwyższego dobra.

    • Astre
     Reply

     Cytat : ” Wielki Architekt, ktokolwiek to wszystko stworzył, wiedział, co robi i wierzę, że wszystko jest tak skonstruowane, aby było to mimo wszystko dla naszego najwyższego dobra.”

     Dokładnie Tak…. 🙂 🙂 🙂

     • Ewa

      A ja sobie pozwolę zadać pytanko.
      Jak żrą, to niech już tam sobie żrą to g… energetyczne.
      Ale kto ludźmi manipuluje i sprowadza ich do parteru żeby wydzielali więcej tego syfu? Nie ci gównożercy przypadkiem?
      😉

  • Jadzia
   Reply

   @Ewa no niby tak. Ale to my jesteśmy istotami wyższymi, kreatorami. Oni są tylko pionkami w tej grze. Nie wytwarzamy negatywnych energii, bo oni tu są, tylko odwrotnie – oni tu są, bo my je wytwarzamy. Od nas zależy na ile reagujemy na te manipulacje i prowokacje. Zawsze mamy wybór. Ilu ludzi woli użalać się nad sobą, zamiast odkrywać w sobie własną moc? Ilu ludzi woli pielęgnować w sobie nienawiść do swoich wrogów i katów, zamiast ich kochać i czuć wdzięczność? Intencja i zmiana zawsze muszą wyjść od nas.

   • Astre
    Reply

    Brawo Jadzia. Miło spotkać kogoś, kto rozumie…..
    Niemniej nie ma sensu nikogo wyciągać za uszy jeżeli czyjeś narzędzia pomiaru (świadomość i percepcja) nie są jeszcze skalibrowane na odbiór innej rzeczywistości.
    Nie powiesz księdzu, burmistrzowi miasta , ministrowi, sąsiadowi, czy nawet w rodzinie słuchajcie … jesteście wielowymiarowymi, potężnymi istotami posiadającymi Moc, bo oni Cie wyśmieją, albo uznają Cie za umysłowo chorego. Wynika to z faktu, że taki, lub inny osobnik nie posiada w sobie instrumentów poznawczych, by to odebrać. Krótko mówiąc zauważa tylko to, co do tej pory nauczył się widzieć i rozpoznawać w swoim osobistym świecie objawionym. Przekonali się o tym dobrze Ci, co w różnych środowiskach nawet tych naukowych próbowali mówić coś o UFO.
    gdzie jeszcze dobrze nie zaczęli, a już wyrzucano ich za drzwi, albo szykanowano.

 • Michał Kidziński
  Reply

  Czytając na temat, który został tutaj podjęty oraz na podstawie tego o czym tutaj powiedzieliście, można dojść do wniosku, że świat, w którym żyjemy jest iluzją opartą o coś, co można by porównać do programu komputerowego, który sam w sobie ma ograniczenia, w ramach których konkretny komputer funkcjonuje.

  Tym komputerem w naszym przypadku i zgodnie z moim zrozumieniem jest nasz umysł, który przedstawia rzeczywistość zgodnie z tym, w co wierzymy a co wcześniej zostało nam „wgrane” przez rodziców, szkołę, znajomych oraz inne „autorytety”.

  Jednocześnie traktujemy tę rzeczywistość jako jedyną istniejącą co wcale nie jest dziwne, bo przecież innej nie znamy a nawet wtedy, kiedy docieramy do informacji, które są „poza” naszym programem, nie potrafimy tego zaakceptować.

  Owe nowe informacje to jednak także program, którego akceptacja na poziomie umysłu wiąże się w pewnym sensie z kolejnymi ograniczeniami 🙂

  A skoro mówimy o programach w świecie komputerów to również w życiu mamy do czynienia z wirusami, które nazywa się np. Archontami. Wirusy to jednak nadal programy, które same w sobie nie są ani dobre ani złe.

  To o czym powiedzieliście skłania do refleksji, że uniknięcie ingerencji wirusów możliwe jest poprzez „wysunięcie” na pierwszy plan serca i traktowanie umysłu jako tego, który ma nam służyć a nie dyktować nam to jak widzimy otaczającą nas rzeczywistość.

  Pani Nelly Radwanowska nazywa umysł idiotą, z czym można się zgodzić, ponieważ funkcjonuje on w oparciu o programy, które przecież są iluzją i z tego względu nie powinien być on naszym „panem” ale „sługą”.

 • Alex
  Reply

  Ja wyśmiewam te wszystkie koszczaje archonty, mowie tez ze one potrzebuja milosci najbardziej, gady tez wysmiewam i nadaje im taka range porownywalna do pchel ddzownic aby niedodawac wlasnie im energi mowiac o nich a znam te gadzinki z wyzszej poleczki znane osoby w polsce niedlugo zaslona opadnie puki co sa wsciekli ale i przerazeni bo juz nie moga stad uciec a na jasna strone tez przejsc niezechcieli 🙂

  • Majestic
   Reply

   Alex u mnie tego niema , walka trwa ,ale im mowie że ich i tak dopadane , niech wiedza że ja wiem , zbyt dlugo mnie męczyli a ja mailem tego swiadomosc , walka trwa ,obecnie jest to przygaszone ale intensywniejsze a to znaczy że kąsają scierwa , kiedyś wyciągnęli mnie z czasu rzeczywistość odbieralem jak w filmie pośladkowych o mało nie skończyło się to tragicznie ,do karzdego scierwa podobnego do czlowieka stosuje klątwę , aby zaznali na wieczność siebie ja mając sumienie nic im nie zabieram i sobie nie życzę od nich prezentów dlatego te intencje i czyny wobec mnie oddaje im niech się karmią samym sobie to takie lustro i to działa zazwyczaj od 3 miesięcy już , jest to niesamowita energia taki rytuał podarować komuś jego samego !, jest to niesamowity czyn to tak jak jakiś towar odłożyć s powrotem na półkę energia jest tak potezna ze przychodzi błogostan .

 • bemek (p)
  Reply

  Zakładając prawdziwość zdjęć odnoszę wrażenie, że istoty pozwoliły zobaczyć siebie w sposób, jaki możemy zrozumieć. Wyglądali jakby prosili o wybawienie z jakiegoś piekła.

  • bemek (p)
   Reply

   Mogą także przywdziewać bardziej ludzką formę. Mogą przy pomocy np. internetowych blogów, jako np. ich autorzy, czerpać wiedzę od otwartych Polaków n/t np. kontaktów ze swoimi, czy też technologicznych pomysłów. Jeżeli to archontom pomoże uwolnić się od potępienia, należy próbować. Być może archonci to byli samobójcy, czy inni uwikłani w odstępstwo od zasad natury.

 • ferfi
  Reply

  Brawo Szymon! Pieknie dzielisz sie soba. Dziekuje.
  Wspaniale Alex, ze pokazujesz roznorodnosc w ramach alternatywnego swiata. Dzieki temu moge sie przygladac wielu punktom widzenia, odczuwac je i wybrac dla siebie, na dany moment to, co ze mna rezonuje.Serdecznosci Alex!

 • zov
  Reply

  jeśli ktoś wszędzie (w dymie, w szybach, w chmurach, w skałach.. itd..) zaczyna widzieć twarze archontów, to może to oznaczać poważne zaburzenia 🙂

 • Kamil
  Reply

  jezeli robicie sami z siebie ten program to dlaczego pytacie o monete ktora zniewala narody i dzieli rodziny.
  czy wy rozumiecie istote rzeczy czy jestescie rzecza i was to nie obowiazuje ?

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Fajnie ze pan Szymon zostawil adres email,chetnie wymienie sie fotkami 🙂
  Dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

 • ola
  Reply

  Aleks zwróć uwagę na słowo MonArcha ( Monarchia itp) czyli ci skażeni wirusem archontów. Jakoś zbieżne jest to z całą alter wiedzą na ten temat. 🙂 pozdrawiam świetny wywiad. Ola Dz.

 • Andrzej21
  Reply

  Już miałem w połowie wyłączyć to i pomyśleć „co ja znowu oglądam, w co ja się pakuję”. Alex, dzięki za dokładną instrukcję, że nie ma się czego bać 🙂 Następnym razem pójdzie juz bez instrukcji 🙂

 • Tomasz
  Reply

  Niesamowite…na zdjęciu DSC_0323 archonty mają wygląd piesków -pekińczyka i cocker-spaniela ( okno oznaczone na czerwono 2 razy -to najbardziej na lewo)

 • Kalina
  Reply

  Swiat rzeczywisty sie bedzie robil bardziej widoczny , Kto jest organic czlowiek a kto nie . Wiec Archonty pojada w daleki swoj ciemny kat do samego ich kreatora centrum . Czarne Slonce sie zapada jak to wyczulysmy z przyjaciolka juz dosyc dawno temu .Pisalam to na forach ale sie lekcewarzy wiedze z czucia organicznego lepsza jest czytana ( Centralne Slonce sztucznej galaktyki ,zwane czarna dziura zapada sie do srodka sciagajac wszystkich swoich ) Tak wiec kazda defragmentacja soul i sztucznosc czlowieka bedzie odkryta albo sciagnieta do swojego Pana Boga :)). Nie tylko krolowa sie bedzie sypac ale wiele innch ludzi takze . Cos za cos .To sie nazywa . http://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjska-krolowa-pokazala-w-tv-ze-jest-zmiennoksztaltna-reptilianka
  A tutaj,
  http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/deszcz-nad-supermasywna-czarna-dziura-uczeni-przewidywali-ze-nastapi,205003,1,0.html
  Archonskie centrum Wogole tak nie wyglada i nie jest miliony lat swietlnych od nas i nie ma zadnych innych galaktyk jest ten syntetyczny potwor , ktory okupowal nas od samego poczatku sztucznej i na wskros technicznej Atlantydy do dzisiaj Atalantydy okupacja jeszcze trwa i trzyma nas w garsci ( to znaczy ich kreacje w roznych to karajach sa tego zapadlego kontynentu w akcji ) . Maja doskonale taktyki a jedna z nich sa zloto , banki i tak dalej nie chce byc nudna w wymienianiu co maja Tutaj na forum wszyscy juz wiedza o co chodzi . Poseperowanie ludzi slowianskich nacji na przyklad swietnie sie im udalo . Jednych slowian z przed Buga glabnal rzymsko katolicki chlam a drugich za Bugiem co innego .Dla drugiego przykladu podam poseperowanie Irlandczykow ze Szkotami tez sie im udalo, mistrzom technologii mind . To mialo swoje zadanie zeby te same wlsciwie nacje o tej samej genetyce i o tym samym charakterze sie nawzajem wytlukly . Oni maja lapy czyste . Jakie to latwei nieklopotliwe ludzi tej samej rodziny wrogami swoimi nawzajem zrobic . .
  No i tutaj na tym obrazku Centrum Archonskiego mistrza jest namalowane rekoma artysty , ze tak powiem lapami przekupionego oprawcy artysty , klamcy I daje obraz ludziom do glowy jakiejs tam galaktyk ( ktora zupelnie tak nie wyglada ) i ludzie maja wprogramowany obraz falszywej galaktyki w swoim mind i mysla , ze to jest to wlasnie co im zostalo pokazane oszczersko .

  • Majestic
   Reply

   Dzieki Kalinko wkładasz dużo Serca w swoje info aż strach się bać tych pokładów iluzji , ale niestety tak wyglądają rzeczywistosci i trzeba w tym brnąc niema innego wyjscia bo to potęga energii Pozdrawiam

  • tzolkin
   Reply

   „Jakie to latwe i nieklopotliwe ludzi tej samej rodziny wrogami swoimi nawzajem zrobic . .”
   Łatwe? -ja tam miałbym z tym problemy… w ogóle nie wiedziałbym jak się do tego zabrać…
   Może ty wiesz coś więcej w tej technice?

   • Kalina
    Reply

    Coz moge powiedziec jestes poprostu troll Pnie Tzolkien . I gawedzisz od rzeczy .
    Nie masz problemu kasac czyjes teksty ale masz problem sklocac narody .Cos mi sie to jakosc sprzecznie widzi .Moze malo w glowce zostalo zeby rozumiec glebiej sprawe . 🙂

 • Marek
  Reply

  z archontami nalezy postępować zupełnie tak samo jak z depresją 🙂
  Należy ich powitać entuzjastycznie i z radością, wtedy pomyślą sobie że mają do czynienia z idiotą i natychmiast uciekają :)))

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>