Archonty, programowanie ludzi i dzieci Słowian – Krzysztof Tarasiewicz

23 lutego 2016 21:01
More videos
28,430
Views
   
 • woda będzie tylko w studniach
 • programowanie ludzi przez komputery
 • jaką moc mają koszczaje
 • czym prawdopodobnie są koszczaje
 • programowanie ludzi poprzez muzykę
 • piski w uszach
 • odróżnianie wizji podsuwanych od własnych
 • konfrontacje z Reptilianami
 • dzieci Słowian
 • dwie Ziemie
 • ludzi niezaprogramowanych jest tylko 25%
 • ściąganie wzorca
 • atak demonów
 • metoda wiru
 • jak wygląda świat demonów
 • świat demonów a dolny astral
 • jak wygląda człowiek bez ciała
 • cywilizacje żyjące wokół Słońca
 • narzędziem manipulatorów jest sugestia
 • siatka przechwytująca dusze po śmierci
 • podróż po fraktalu
 • znikający człowiek
 • spontaniczne wychodzenie z ciała
 • czipowanie ludzi w szpitalu

Strona Krzysztofa Tarasiewicza: TerapieKwantowe.pl

Ilość wejść: 28430

78 komentarzy

 • Leyla
  Reply

  Alex, jesteś boski. Zapraszasz super ludzi do swojej tv! Świetnie prowadzisz wywiady. Zaraz robię przelew online żeby Ci podziękować.

 • Edyta
  Reply

  A propo wody i wizji dzieci. Mój syn ( 10 lat ) coraz częściej wplata w życie codzienne takie informacje, przekazy. Całkiem niedawno w lutym powiedział o wodzie coś takiego : ” Mamo a ta rasa , ktora po nas tu przyjdzie to będzie już inteligentniejsza, bo wiesz… nasza rasa to już sie kończy. Woda sie skończy i wiesz… no tak naturalnie wyginiemy. Ale ja już tu nie przyjdę, jakmiś bedę stworzeniem chyba… no nie wiem,ale w tą nową rasę nie wchodzę….”

  • Asuda
   Reply

   Edyta, serio twój syn użył określenia „rasa”? Może chodzi o homo galaktika? Oświeconą rasę ludzką? A doświadczenia z tego poziomu nie są mu potrzebne? Jak to interpretujesz?

 • Marcin
  Reply

  Z ujęcia prawej kamery, obok Pana Krzysztofa nisko po lewej stronie szczególnie na początku widać jakieś światełka. Orbsy?

 • Elżbieta
  Reply

  serdecznie pozdrawiam Panów, chciałam podzielić się informacją, iż kiedyś miałam sen sf o tym, że ziemia wyleciała w przestrzeń kosmiczną i przełamała się na dwie części, jedna część została opanowana przez ciemne Istoty, dosłownie widziałam ich dziwnych, nieludzkich wyglądem w ciemnych jakby kombinezonach, były tam tez ludzkie Istoty w białych kombinezonach między innymi ja i udzielaliśmy pomocy ludziom pokrzywdzonym. Mam też pytanie do Pana Krzysztofa bo w nagraniu 1 odcinka o „wskrzeszeniu Imperium Słowiańskiego” w momencie jak Pan opowiada jak pojawiła się u Pana Istota Jezusa to za Panem wyświetla się Istota Jezusa w białym kapturze, czy jest to wyświetlane przez nagrywającego? Elżbieta

 • Dorota
  Reply

  Świetny wywiad! „Znalazłam” Krzysztofa Tarasiewicza na YouTube, chyba na kanale MonitorPolski, no i bardzo się cieszę, że zawitał i tutaj! Chciałoby się go więcej słuchać, bo bije od niego szczerość i naturalność, które są teraz najważniejsze w tym dzisiejszym chaosie informacji i dezinformacji.
  Ten stan, w jakim jest się w pełni świadomym swojej prawdziwej mocy jest przewspaniały. Zdarzyło mi się to parę razy. Raz, kiedy „usunęłam” smugi chemtrails z nieba. Przyglądałam się dwóm samolotom, jak je tworzą. Na początku z lękiem i złością, ale zaraz wyrzuciłam te emocje z siebie i stwierdziłam, że niech sobie robią te kreski, mnie one i tak nie dotkną, bo to jest tylko niepotrzebna iluzja. Miałam wiarę, a raczej całkowitą pewność tego, że my, ludzie, jesteśmy ponad tymi gierkami, że i tak zwyciężymy, już zwyciężamy. No i te dwie długie smugi(ciągnęły się na całe niebo) nagle, po prostu zniknęły, jakby je ktoś skasował, a samoloty dalej leciały niczego już nie wypuszczając! Szczęka mi opadła. Gdybym tego sama nie przeżyła, ciężko by mi było w to uwierzyć. A potem patrzę a Sherry Wilde(ET contactee, autorka książki „The Forgotten Promise”) na YouTube wstawiła filmik, gdzie opowiada, że ona to samo zrobiła, ale nie chciała o tym mówić, bo obawiała się, że ludzie jej nie uwierzą! No, ale można? Można! 🙂
  Druga sprawa, no właśnie, ludzie wszędzie na zewnątrz szukają prawdy, nawet tej o samym sobie(ja też tak robiłam na początku, np. rozwiązywałam rozmaite testy na necie, z jakiej obcej rasy pochodzisz, hihi), a przecież ta prawda jest w nas samych. Wystarczy połączyć się z własnym Źródłem poprzez serce. Tak opowiem w skrócie, może to komuś pomoże. Pewnego razu leżałam sobie w nocy, odprężyłam się i skupiłam uwagę na tym, co trzymam w sercu. Od dawna czułam tęsknotę i miłość za czymś, za kimś, ale nie wiedziałam za kim, więc to ignorowałam. Ale tego właśnie razu pozwoliłam uczuciu wypłynąć i do pustego pokoju powiedziałam: „kocham cię”. Niczego nie oczekując w zamian, na nic nie czekając. Było mi dobrze, że w końcu się przed sobą przyznałam, że zaakceptowałam uczucie, prawdziwe uczucie do czegoś nieistniejącego na ten moment. Nagle poczułam mrowienie w środku pod czaszką. Energia, jaka do mnie spłynęła przez czubek/tył głowy była przepiękna, nie do opisania, tego tutaj nie ma na Ziemi. To jakby uczucie przeogromnej miłości, szczęścia, lekkości, harmonii, radości, beztroski razem wzięte, ale o stokroć zwiększone. Łzy mi ciekły po policzkach, ze szczęścia. Na początku również myślałam, że energię tą wysyłał mi ktoś z Obcych(jeszcze na drugi dzień cały czas czułam dreszcze w głowie, przyjemne dreszcze). Byłam święcie przekonana, że ktoś ze mną jest w pokoju, albo niedaleko, nawet wyglądałam przez okno na ciemne niebo szukając statku kosmicznego. Ale dopiero potem się okazało, zrozumiałam, że to moja własna energia, z mojego Źródła! Odbyłam później sesję z Kasią i Krzysiem z Magicznej Kuleczki i mi to potwierdzili, że to było moje Źródło, od którego sama się odłączyłam tu na Ziemi, a które już bardzo chciało mieć ze mną kontakt. Te dreszcze, mrowienia, to dostrajanie się do wyższych wibracji, zmiana DNA, odprogramowanie, powrót do pierwotnej matrycy. A propos właśnie Magicznej Kuleczki, Kasia i Krzysiu mają właśnie taką metodę wiru, podobną do pana Tarasiewicza, do którego spychają wszystko, co ściągają z człowieka. Ja na przykład miałam serce owinięte łańcuchem, chodziło tu o rodowe sprawy, choroby przodków. Ale ludzie mają różne rzeczy pozakładane na siebie, albo powpychane do ciała, przylepione do kości, czy nałożone na stopy, a o tym nie wiedzą. Kasia ma dar widzenia tego wszystkiego, więc wie, co ściągać(w ogóle ona czytała mi w myślach i widziała, co się u mnie dzieje, choć rozmowa toczyła się przez skype’a bez kamerki, niesamowite uczucie doświadczyć tego na własnej skórze!). Kasia i Krzysiu posługują się też takimi energetycznymi kulami, które też wszystko oczyszczają i filtrują. Przepraszam, że się rozpisuję, ale to z wdzięczności za wywiad. Dzielicie się info, więc ja też się dzielę tym, co mam, i o to tu chodzi. Wszyscy pracujemy razem. 🙂 Wpiszcie sobie, kto ma ochotę, Magiczna Kuleczka na youtube i możecie posłuchać tam różnych sesji, dzieją się tam niesamowite rzeczy. Pozdrawiam serdecznie! 🙂

 • lucjan
  Reply

  Skasuj po przeczytaniu … , (: a nawet przed (((: i tak nie ma to znaczenia
  51;00 To forma z filmu Intruz „The Host” a to nie prawdziwy człowiek, Mam zawsze wielki dystans do takich „wizji” i dziwnych form, to w/g mnie są twory wyobraźni, takiej zbiorowej psychozy/wyobraźni spowodowanej smogiem elektromagnetycznym przenikaniem fabuły filmów bezpercepcyjnej, prosto z eteru, bo jak inaczej wytłumaczyć, że masz jakąś wizję – projekcję a za jakiś czas krótki,tydzień/dwa/trzy, natrafiasz na film jakby w/g niej nakręcony i to w dodatku dobrych parę lat temu, np „teoria spisku” prawie dwadziescia lat temu taki trafny i ja kinoman obejrzałem go dopiero dwa lata temu jakby na podstawie „moich” teorii, za które zona mnie wyśmiewała, a premiera była w roku kiedy poznałem żonę właśnie
  … , ogólnie możemy być czyimś snem, swoim snem, Truman Show z kopułą pozwalającą na loty samoloty, wiertaloty … , w dzieciństwie i wczesnej młodości latałem/lewitowałem, robiłem takie długie skoki, niedawno2/3 lata temu znów lewitowałem teraz śpię jak kamień-nic nie pamiętam, jak już to same proroctwa nieszczęść ale w takiej formie, że kojarzę po spełnieniu się „nieszczęścia” – zupełnie niepraktyczne.
  38:00 Co oni z tym Jezusem wszyscy i Paulina M. , Krzysztof T i Jackowski Dorota, połowa FB no i Ty zaczynasz jak Chrystos wyglądać?… ,jakaś projekcja lęków przed islamem który przez tych samych co katolstwo, dla postrachu do jego przyjmowania, został wymyślony i wykreowany, niepodsycany samoistnie zanika bo to takie absurdy że tylko ludzie typu „profesor” Hartman są w stanie nad takim gównem deliberować?
  … , dziwy, dziwy same dziwy! (: … , a może mnie wszyscy wkręcacie, może się sam wkręcam?!

 • Astre
  Reply

  Jak na moje oko Pan Krzysztof zagubiony jest trochę w tych interpretacjach.
  Rzekł bym – to jedna z takich sobie narracji. Osobistej narracji. Po prostu z poziomu świadomości Pana Krzysztofa tak wygląda. A, poziom świadomości jak wiemy ograniczany jest przekonaniami.
  Osobiście też miałem spotkanie z tymi istotami, gdy wyrzuciło mnie w jakieś płaszczyzny po wzięciu większej dawki Ormusu. Ale, nie wyglądały one jak istoty z jakimiś długimi jasnymi włosami ! Osobiście widziałem ich jako drgające światło. Ale, wcale też one tak NIE wyglądają, bo z jakiej racji ?… ! Odczucie, że są to jakieś sztuczne istoty jest to odczucie, czysto -subiektywne. Wynika ona z różnic pomiędzy naszą konstrukcją, a ich.
  Nam się po prostu wydaje, że jet to jakaś sztuczna inteligencja z tego powodu, że jedynym punktem odniesienia jesteśmy My sami. W istocie są to INNE formy świadomości…. ! INNE, nie oznacza, sztuczne. Słowo (sztuczne), jest to tylko nasza człowiecza narracja, która wynika z naszej ludzkiej identyfikacji czegoś ? Próba zdefiniowania i zakwalifikowania kim te istoty są jest oczywistym błędem poznawczym, bowiem w ten sposób ograniczmy swoją świadomość i percepcję do własnej oceny i analizy.
  Więc, to nie jest tak, że one tak wyglądają, tylko po prostu nasza świadomość w ten sposób Ich przywołuje.Inaczej mówiąc – w jaki sposób nasz poziom świadomości za rezonuje ze świadomością Archontów, taki powstanie obraz w naszej świadomości.
  Moja doświadczenia, więc mówią, że percepujemy jakąkolwiek ”rzeczywistość”, nie taką jaka ona jest, lecz taką jacy my jesteśmy. A, cokolwiek percepujemy nie jest rzeczywistością, lecz hologramem, który manifestuje się na płaszczyźnie naszego umysłu jako wzorzec – Archetyp.
  Archonty, Demony, czy jakiekolwiek inne byty, które w istocie są formami świadomości są powoływane przez Wszechświat do różnych zadań i celów.
  Jednym z rzeczy, które robią (to co wziąłem pod głębszą obserwację), to zakładają ludziom na głowy coś co nazwałbym chełmy. Te konstrukcje nazwijmy ”energetyczne” zakładane są tym ludziom, którzy nie harmonijnie się rozwijają. Jeżeli ktoś n.p. szuka różnych metod, bo uważa, że w ten sposób przyśpieszy swój rozwój, to z pewnością ma na głowie ten prezent od Archontów.Wszystko wynika z oczywistego faktu, że My już jesteśmy doskonałymi Istotami Tacy jacy jesteśmy i jedynym naszym zadaniem jest to, abyśmy to odkryli. Jeżeli ktoś szuka jakiegoś przyśpieszenia swojego rozwoju, notorycznie zdobywa wiedzę, czyta mnóstwo książek, szuka jakichś metod, aby się szybciej rozwinąć, czegoś pozbyć, to taki ktoś ma założony ”chełm”, aby go zwolnić i utrudnić.Gdy to nie pomaga zaczyna się walić takiemu człowiekowi cały świat. Osobiście mam założony takich ”chełm”, a wcześniej miałem założony jeszcze z lewej strony coś w rodzaju takiej osłony.Tą osłonę już Archonci ze mnie zdjęli, ale chełm pozostał. Zdając sobie z tego sprawę poszukiwałem wzorca. I wzorzec znowu jest ten sam, co u milionów ludzi – szukanie wciąż jakiejś prawdy, wiedzy w zewnętrznym świecie i zapominanie, o tym, że to My jesteśmy tą prawdą, tą wiedzą i całym Wszechświatem. Warto uzmysłowić sobie, co awangardowi fizycy odkryli – że w jednym atomie, których miliardy posiadamy w postaci algorytmu liczbowego zapisany jest cały Wszechświat.
  Więc, nie szukaj gdzieś tam na zewnątrz czego pragniesz, bo po prostu jest to w Tobie.
  Przy pomocy jednej Pani z Niemiec udało mi się zidentyfikować ten ”chełm”
  Czuję go bardzo dobrze jak również odczuwam go w wielu ludziach.
  Alex,…. nie musisz w to wierzyć, wręcz nie powinieneś, ale jak skupie się na Tobie masz też założony ten ”chełm”. W Twoim wypadku wygląda on podobnie jak chełm średniowieczny, jakby taka przyłbica z zasłoną.
  Kochani ! Wszystkie istoty we Wszechświecie powołał do istnienia Wszechświat. I wszystkie istoty są doskonałe takie jakie są ! Są cudowne i niezwykłe, bo Wszechświat NIE produkuje żadnych bubli !
  To co doświadczamy, to absolutnie nic innego tylko jest, to świat z którym rezonujemy. Ten świat mówi nam nie o żadnej prawdzie, tylko mówi nam jakie mamy lekcje do przepracowania. Istoty typu ”Archonty” , one nas ”męczą”, utrudniają nam itd.., ale nie po to, aby nas skrzywdzić, bo w jaki sposób Wszechświat może krzywdzić samego siebie ! Wszystko to prowadzi, do tego, aby nas przebudzić i pchnąć ku wolności i naszego nieocenionego piękna, jako multi wymiarowych Istot.

  • Anna
   Reply

   Tarasiewicz pomaga ludziom. Płaci bardzo wysoką cenę za swoją misję. Ty w swoim chełmie nie masz szans na takie przeżywanie dlatego wystukałeś odezwę do nas niewiele rozjaśniając ale właśnie ściemniając. Twoja teoria jest twoją wizytówką. Zajmij się własnym rozwojem i daj spokój z wywodami, bo śmieszny jesteś. Tarasiewicz coś robi. A co robisz Ty Astre dla ludzi? Oceniasz, oceniasz i jeszcze raz oceniasz! Szacuj sobie jak chcesz, ale tu posunąłeś się za daleko i w r e w i r y po pierwsze ci nieznane a po drugie niedostępne. Zazdrościsz? Nie potrafiąc rozróżnić sztucznego od prawdziwego nie jesteś w stanie odczuć CO JEST PRAWDĄ. Alexa widzisz w chełmie. Ja postrzegam Berdowicza nago i ciebie również. Alex jest piękny jak Apollo a ty? E tam, lepiej nie patrzeć… I jeszcze jedno g woli równowagi. Zostaw w spokoju moją sferę i nie nazywaj Jej hologramem bowiem jest w przeciwieństwie do twojej p r a w d z i w a!

   • Astre
    Reply

    Cytat : ”Tarasiewicz pomaga ludziom”.
    Moja odpowiedź – nikt nie potrzebuje żadnej pomocy ! Żadnych zbawców i wybawców ! Czujesz się ofiarą otaczającego świata ? Hę ?
    To czuj się dalej…. To Twoja droga i nic mi do tego.
    Cytat : ” Płaci bardzo wysoką cenę za swoją misję”.
    Moja odpowiedź : NIC nie płaci ! Doświadcza tylko samego siebie. Doświadcza tego, czemu nadaje ważność !!! Misjonarzy też nikt nie potrzebuje.Więc, jaką cenę płaci za swoją ”misję” w imię CZEGO I KOGO ?
    Cytat : ” A co robisz Ty Astre dla ludzi?
    Moja odpowiedź : Nic nie robię. I nic w tym teatrzyku Iluzji robił nie będę. Po co pomagać skoro jak pisałem tu już ze sto razy, każdy jest doskonały taki jaki jest i tylko wystarczy, aby to odkrył. Pomóc można tylko tym, którzy o tą pomoc proszą. Dotyczy, to n.p. dzieci, osób niepełnosprawnych, poszkodowanych, którzy nie mogą wziąć odpowiedzialności sami za siebie. Inaczej jest to pomagactwo !
    Cytat : ” Oceniasz, oceniasz i jeszcze raz oceniasz! ”
    Moja odpowiedź : A, Ty co robisz ? Nie oceniasz ? To przyglądnij się dobrze, a zobaczysz swoje oceny….!

    Cytat : ” Zostaw w spokoju moją sferę i nie nazywaj Jej hologramem bowiem jest w przeciwieństwie do twojej p r a w d z i w a! ”
    Moja odpowiedź : Tak, tak. Masz rację ! Twoja sfera jest zawsze prawdziwa.A, inni to z pewnością się mylą.

    Cytat : ”Alexa widzisz w chełmie.”
    Moja odpowiedź : tak widzę.Tylko, że ”Chełm” jest metaforą. Taką samą metaforą jak atom, kosmos, czy Wielki Wybuch Wszechświata.
    Można o nim cokolwiek powiedzieć, tylko wtedy, gdy na podstawie różnych doświadczeń stwierdzi się go u siebie samego. Inaczej nie możesz go rozpoznać, bo nie ma się punktu odniesienia.

 • Ania
  Reply

  mój syn 12 latek także ma przebłyski na temat jedzenia . Zastanawiał się ostatnio czy możliwe jest aby w ogóle nie jeść.,Mówi że pokarm robi z nas niewolników bo musimy ciągle jeść Nigdy nic mu nie podsuwałam do czytania czy oglądania . Ma czasem takie zajawki , że np: ludzie mieszkają w jakiejś kuli i ktoś wymyśla im życia i nimi steruje . 🙂 pozdrawiam , mądre te dzieci i mają czyste umysły .

  • Libelle
   Reply

   Moja córka – teraz ma 6 lat pamięta od początku coś „z góry”
   cytuję:
   (3 lata)
   – może zostaniesz kiedyś wielką artystką
   – nie, artystka już byłam
   (4 lata)
   – urodziłaś się już kiedyś wcześniej przed tym urodzeniem na ziemi?
   – urodziłam się utaj
   – ale czy zanim urodziłaś się tutaj urodziłaś się gdzieś wcześniej
   (patrzy na mnie z mina politowania)
   – mamusiu, wszyscy rodzimy się w tym samym czasie
   ….
   – Ty nic nie możesz zrozumieć bo tam na górze jesteś mniejsza niż ja tutaj.

 • A.
  Reply

  On jest nakierowany na boga i Jezusa, czyli szatana wpadł w sidła. Tak to wygląda że rasy są przejęte ale można je odblokować i one wtedy pomagają ale nie umieją się bronić. Poznałem wielu jasnowidzów wmawiali mi że jestem aniołem ze tym czy tamtym wyszło na to że jestem sobą i nie dałem się wkręcić że jestem wybrany. Wmawiali mi że jestem zły i tez się nie dałem ale z obserwacji wiem na pewno ludzie wiedzą bardzo mało o ziemi utknęli w pieniądzu walce. Polska jest bardzo zniszczona bo tu wbito sześcian władzy szatana z czarnej soli który doprowadził do upadku Słowian. Energia polski jest bardzo zaburzona i zgnieciona to powoduje że ludzie wolą uciekać bo gdzie indziej czują że im lżej mocno to dział.
  Teraz są bardzo silne prace prowadzone nad zmanipulowaniem ziemi a dokładnie ludzi, którzy tu żyją. Rozdzielenie ziemi wymiary ziemi to bajka, która powoduje, że nasza dusza traci moc na wszystkie te wymiary i łatwo ja kontrolować, bo sami nie wiemy, że jesteśmy zapisania wszędzie. Gdy wyjmiemy siebie stajemy się mocniejsi .
  Każda istota która jest złota a niema ciała to manipulacja technologiczno magiczna.

  • Anna
   Reply

   Tak mniej więcej. Pan Tarasiewicz, pdobnie jakTy, sam wie najlepiej jak z Nim jest. Oceniasz kogoś a to znaczy, żeś strachliwy i nie stać Cię na publiczną samoocenę! Napisz o sobie! Powiedz ludziom co wiesz tak jak Tarasiewicz mówi prosto i składnie o tym co u Niego. A co u ciebie kolego? Wypowiedz się na swój temat i Polskę zostaw w spokoju, bo masz gównianą wizję i nie życzę sobie jej . Poniał?

   • A.
    Reply

    ja nie mam wizji tylko wgląd w energie. to co się dzieje na ziemi to efekt wielu manipulacji.jeśli cię to złości to po co czytasz to co piszę. możesz się nie zgadzać na wiele tematów i walczysz jak inkwizytor w jego obronie ale to nic nie da. Ja wiem co to manipulacja energii już takich spotykałem misjonarzy prowadzonych przez złote ręce każdy prowadził do zniewolenia a opakowania były ładne. ludzie którzy zaczynają widzieć są zmanipulowanie. przyjecie jezusa metatrona budy i reszty złotych cielców to zrobienie sobie kuku. wiem bo mnie tak prawie przejęto magia zawsze jest tam gdzie pojawia się opiekun mistrz bóg to technologie by nas utrzymać w zniewoleniu. ty walczysz Aniu bo ktoś ci dał wrażenie ważności wyświetlił chologram z twoje ukradzionej energii.sztuczka tych energii polega na tym że muszą przekonać że to co się dziej jest ważne.

    • Anna
     Reply

     Ja nie walczę to po pierwsze! Jetem niewaleczna. Po drugie nie muszę bronić Kogoś, Kto doskonale sam prosperuje! Trzecia sprawa i najważniejsza do Ciebie A to zajmij się swoja energią a ja z przyjemnością nie bedę czytała twoich uzewnętrznień bo czytać chyba potrafisz ale z pisaniem to u ciebie A nienajlepiej. Magia, technologia, bóg, hologramy etc. to za duży wachlarz rozbieżności jak dla mnie starej, no ale dla ciebie jak widać w sam raz. Nikt mi nic po za tym nie ukradł a jeśli o ważność idzie to nie znam dla siebie nikogo ważniejszego ode mnie. Poniatno? `

     • Joanna

      Ciężko to przyjąć ale A ma rację. Sama widziałam mistrzów, którzy świecili światłem, jednak jest różnica w odbieraniu energii, te świetliste istoty kiedy zaczynasz odbierać je sercem zmieniają się . Czujesz że coś jest nie tak i kiedy pozbywasz siebie iluzji one pokazują swoją prawdziwą naturę i nie jest to fajne. Ja osobiście mam małe zaufanie do pojawiających się w moich wizjach mistrzów. I jak do tej pory moja intuicja nie zawiodła się.

 • Kalina
  Reply

  „Każda istota która jest złota a niema ciała to manipulacja technologiczno magiczna.”
  tak to skwituje tez .
  Pozatym Saturn ma zloy odcien dlatego tyle przpychu w kosciolach zlota . Slonce wszelakich to religii .

 • Kalina
  Reply

  Moi jasnowidzowie przyjaciele raczej widzieli reptois bijacych sie o wladze nad manipulownym ludzkim mind . Ciekawe , ze ci jasnowidzowie raczej siedza cicho .
  Tez sie im nie dziwie bo moze jeszcze niedwano by byli pozbawieni zycia .
  Ataki na plaxus moga dac wrazenie zawalu serca . W ten sposob atakami wortexowej energi zastralu to specjalnosc zalatwiania ludzi .

 • Kalina
  Reply

  Bylo kilka atakow na mnie wiec wiem bo obserwowalam to zjawisko w nocy na swoim ciele i w swoim plaxus . Wiode spokojne zycie , tylko czasami cos krzycze co im sie niepodoba .No ale niektorych sie nie da ubic Jak widac na zalaczonym obrazku ::)))))))

 • Jacek-Norwegia
  Reply

  Ja chcialbym sie zapytac p.Tarasiewicza o Smolensk.
  Ogladalem jedno video z p.Tarasiewiczem na youtube i tam p.Tarasiewicz dal do zrozumienia,ze to co On „wie ” na temat Smolenska,nie jest dla ludzi na teraz i ze z tym musi poczekac,zastanowilo mnie to,na co p.Tarasiewicz chce czekac????
  Ja pomimo tego,ze dosc przypadkowo obejrzalem ten filmik,to nabralem ufnosci do niego(ma to cos w sobie) i bardzo jestem zainteresowany tym co p.Tarasiewicz ujrzal.
  Nie chce czekac,bo niby na co ?????

  • lucjan
   Reply

   Takie informacje to rewelacje, media krocie zapłacą a Ty byś tak chciał, bo Ty ciekawy, darmo ja Ci powiem, że w tym miejscu nie było ani zamachu ani katastrofy, to nie jasnowidztwo tylko śledztwo i dedukcja!

 • Kalina
  Reply

  Ha ha ha w spirytualnym rozumieniu i w tak zwanej prawdzie widzenia dostrzegania czucia i bogwie czego .dzieja sie niezwykle cuda niewida . Juz tego astralu nie moge sluchac .Ani razu nie ma stapniecia na ZIEMI Ani pytania ani opowiedzi na przyklad mnie niesatysfakcjonuja . Dobroc wali Jezusowa wszystkimi otworami kaftana pozytywnego astralu .Wedlug mnie pozytywny astral to to samo co negatywny . Czy to nie jest przypadkiem przyjescie nowego Pana Jezusa juz wlasnie sie dzieje 🙂 No nic bedzie tak i trzeba sie z tym pogodzic i poprostu skupic sie na swoim tylko Centrum i niesluchac zadnych bzdur poprostu sciagaccala fragmentacjae swojego Soul ze Spiryt go laczyc i zrobnic ostateczny healing swojego ciala razem mind i swiadomosci organicznej wyjsc naprzeciw . Wszystko inne to poprostu Gowno wielkie GOWNO . Fajne polskie slowo a jakze naturalne prawie organiczne jaby nie bylo toxyn w jedzeniu doczesnym .

 • Marta
  Reply

  odnośnie demonów i ich działania to jest to dokładnie opisane w „kodach sił ciemności” panie Krzysiu. wg demonów to one nic nie robią a nasze emocje ich przywołują ” cytuje „Interweniujemy tylko wtedy, gdy potrzebujecie naszej służby i pragniecie doświadczyć negatywności. W innych przypadkach trzymamy się z daleka”… Jest w nas drzemiąca niepohamowana bestia, która gdy odmawiamy współpracy z systemem ewolucyjnym narzucanym przez sfery światła chce doświadczyć niezależności oni jakby kreują okoliczności aby doświadczyć tej ciemnej strony mocy.Emocję wtedy generowane są dla nich pożywką . o!

 • Artur
  Reply

  Co do pisków w uszach to, jest dokładnie coś w rodzaju ataku „energetycznego” W zasadzie, wszystko, jest energią. Przejawia się ona na wielu poziomach, bardziej lub mniej zagęszczona. Wokół nas pasożytuje wiele istot, przez wielu zwanych demonami, choć nazwy to tylko kwestie umowne. Jeśli ktoś zostawia ślady to jeśli, już je zostawia, to lepiej, jeżeli, będą one pożądane i konstruktywne, niż w tym znaczeniu odwrotne.

  • vanilka133
   Reply

   Ja piski w uszach mam od dziecka, raz na kilka dni czasem kilka w ciągu dnia, nie czuję się jakoś specjalnie gorzej ale radiestezyjnie mi wyszedł brak witamin b w organizmie ale to może być efekt wieloletniego wegetarianizmu. Nie przeczę zdarzały mi się ataki nawet mocne ale odczuwam to jako walkę ze samym sobą, motywują mnie do poszukiwań. Często za dzieciaka miałam stany że odczuwałam czyjąś obecność za plecami jak leżałam w łóżku nawet w dzień, ale szczególnie nad ranem, bałam się odwrócić, cała byłam znana potem, aż do nieprzyjemniej sytuacji w której coś wessało się do mnie…

  • vanilka133
   Reply

   Im więcej oglądam i im więcej czytam komentarzy tym bardziej widzę chaos. Jedni mówią medytuj odczuwają siebie, drudzy jak powyżej w komentarzach, że nie medytuj bo ci energię zabiorą, słuchaj muzyki, nie słuchaj, jedz to tego nie jedz, Chrystus był a może go nie było, terapie kwantowe to ściema, radiestezja jest be, reptilianie są a może to tylko wymysł i tak dalej w nieskończoność, każdy ma swoją prawdę i ją propaguje, a ja się tylko przyglądam i nie myślę. Ps. Dziś to nawet nie można zaufać własnemu wnętrzu. Pozdrawiam i oglądam dalej.

 • Dorota
  Reply

  Jeszcze chciałam dodać o tej manipulacji poprzez muzykę. Sprawdźcie sobie słowa piosenki np. takiej Katy Perry, tytuł: E.T. –
  Take me, ta-ta-take me
  Wanna be a victim
  Ready for abduction.

  Czyli potrzebowali więcej ludzi chętnych do porwań przez kosmitów, no to teraz na pewno mają, bo pełno osób śpiewa ten refren. A w ogóle ktoś się zastanawiał nad słowami piosenki zespołu Muse – The Handler? Są fenomenalne. Pozwolę sobie tu wkleić. Przecież to dokładnie opisuje historię człowieka, np. „I have been programmed to obey” albo „My mind was lost in translation” – wiadomo, nasze mózgi w pełni nie działają, bo nam w nich pomieszali. „And you are empowered to do as you please”. Cała piosenka mówi o zniewoleniu człowieka przez Handlera i teraz próbie wyzwolenia. Bardzo ją lubiłam i też śpiewałam, do czasu gdy stwierdziłam, że skoro została wydana, to na pewno ci źli czerpią z tego korzyści. Ponieważ jak śpiewasz te słowa, to myślisz o nich, o tym, że nas zniewolili, czyli kierujesz w ich stronę uwagę, CZYLI oddajesz im energię! To wszystko jest tak sprytnie i tak prosto zaplanowane, aby nas trzymać pod kontrolą. Tak samo filmy(Nowe Z Archiwum X – śmieją się nam w twarz, mówią o prawdziwych planach NWO a my to oglądamy i nam się podoba, i skupiając się na tym, dajemy temu energię, aby się urzeczywistniło, bo większość z nas myśli, że to tylko fikcja), kino (teraz propaganda sztucznej inteligencji, abyśmy dali temu moc sprawczą) koncerty – tam również pobiera się mnóstwo energii, a człowiek sam się na to zgadza, kupując bilet – czyli wymiana jest? Jest. No to doją z nas dowoli. 😉

  „The Handler”

  You (you, you)
  Were my oppressor
  And I (I, I)
  I have been programmed to obey

  And now (now, now)
  You are my handler
  And I (I, I)
  I will execute your demands

  Leave me alone
  I must disassociate from you

  Behold (hold, hold)
  My trance formation
  And you (you, you)
  Are empowered to do as you please

  My mind (mind, mind)
  Was lost in translation
  And my heart (heart, heart)
  Has become a cold and impassive machine

  Leave me alone
  I must disassociate from you

  I won’t let you control my feelings anymore
  And I will no longer do as I am told
  And I am no longer afraid to walk alone
  Let me go
  Let me be
  I’m escaping from your grip
  You will never own me again

 • Piotr
  Reply

  Wielki szacunek dla Pana Krzysztofa za to, że zdobył się na ten krok podzielenia się swoimi doświadczeniami. Wiele z tego co pan powiedział pokrywa się z moimi spostrzeżeniami inne informacje natomiast są cennym uzupełnieniem posiadanej wiedzy. Sądzę, że wiele osób oglądających wyciągnęło z tej rozmowy odpowiednie wnioski. Musimy uwierzyć w siebie w swoje możliwości i pracować intensywnie nad sobą. Modlitwa, post i medytacja jak najbardziej wskazana a nawet zalecana. Proponuję każdemu kto obejrzał ten wywiad i widzi to co się dzieje w tym zwariowanym świecie zastanowić się ponownie nad słowami które Jezus swego czasu wypowiedział. A były to słowa „Ja jestem światłem, ja jestem drogą , kto we mnie uwierzy ten będzie miał życie wieczne” Jezus powiedział „życie” Prawdziwe życie, jak dla mnie może mieć tylko człowiek wolny i świadomy. Jako niewolnik człowiek tak samo doświadcza ale jest to tylko egzystencja uwarunkowana schematami i programami gdzie szczęścia jest tyle co kot napłakał a dominuje strach i lęk zaszczepiany po to by niewolnicy się nie wychylali. Wiem coś na ten temat. Jezus niezależnie czy w niego wierzycie czy uważacie, że to tylko fikcyjna postać był przebudzony, wyzwolony. Poświęcił się po to by dać nam nadzieję. Zabili go za to, że był zagrożeniem dla ich władzy. To ostatnie po dziś dzień się nie zmieniło. W świetle tego wywiadu można by powiedzieć, że jeśli tylko w niego uwierzymy, w Jezusa mam na myśli, to ten którego można by nazwać filozoficznym dylematem jego historycznej egzystencji ale nie jest to właściwe słowo, nie będzie miał już większego znaczenia. Dobra robota chłopaki. Dzięki Alex za ten wywiad.

 • Piotr
  Reply

  Jeszcze chcę dopowiedzieć. Jezus po prostu wiedział jak jest zaprojektowana rzeczywistość i cały wszechświat. Miał całą tą wiedzę która co w coraz większym stopniu kropla po kropli z alter mediów przenika do strefy należącej do domeny publicznej. Wiedział jednak dużo dużo więcej. Ja jego przesłanie w moim pojęciu ujmę krótko: rozumujcie głową ale czujcie sercem. Siły zła nikogo bardziej nienawidzą jak Chrystusa a to dlatego, że tak wielu wyrwał z niewoli Szatana. Przecież to takie proste. Ludzie czytajcie Biblię i nie dajcie się zwieść.

 • Tomasz
  Reply

  Dzień Dobry – Sława Słowianom.
  Alex bardzo dobry wywiad, tylko jak zwykle za krótki 😉 , a pana Tarasiewicza można słuchac w nieskończonośc.
  Jeszcze dodam, że o ORBACH mówił pan Wojciech Sergiel w którymś z wywiadów.
  Pozdrawiam gorąco.
  Tomasz

 • Anna
  Reply

  Jesus nie był chrystusem. Szczerość pana Tarasiewicza hipnotyzuje. Jest prawdziwy. Doskonała audycja. Szkoda, że tak szybko umknęła. Dziękuję Panom.

 • Justyna
  Reply

  panie Krzysztofie prosiłabym w następnym wywiadzie więcej o Słowianach bo w każdym wywiadzie było o nich tylko zahaczone jakby nie chciał pan zdradzić na razie więcej.

 • Kalina
  Reply

  Orbs – reptois nic innego jak reptois .
  Ten pan wielki healer z kolei mowi o Anunaki . Co tutaj sie dzieje dlaczego wszyscy sa wykolowani . Oczywiscie tez Jezusa nic nie idzie gladko . Wszedzie Jezus To dla mnie podejrzana sprawa sie robi z tym Jezusem juz od dawna Jedni dostaja kopniaka w pupe drudzy jakies healing . Nie poprostu astralnego labiryntu manipulacji ludzka energia . Raczej zgadzam sie z Castaneda . , ze nasza aura jest systematycznie szamna i dlatego umieramy .z braku energii organicznej . jezeli mam byc podtrzymywana syntetyczna to dziekuje bardzo wole umrzec a nie byc syntetycznym balonem wypelnionym jakims procentem energii , ktora anunaki pobieraja z innych a mi ja daja ..
  Kto wiec zjada nasza aure za naszymi plecami albo nad nasza glowa . Ludzie nie maja dookola siebie energii szczegolnie nad glowa . Zawsze jest jej brak nad czolem . Czyzby myslenie i wogole caly mentalny swiat byl przygotowany na wyzysk naszej energii . Moim zdaniem nie tylko demony zyja z naszej energii ale anioly tez 🙂
  Takie sa moje spostrzezenia .

  • Astre
   Reply

   @Kalina pisze : ” Co tutaj sie dzieje dlaczego wszyscy sa wykolowani ”
   Tak, masz rację. Masz 100% racji. A, nawet 1000% racji, że wszyscy są wykołowani.
   To Twoja (słuszna) droga. A, bierze się ona stąd, że nadajesz tej BAJCE ważność….
   Więc, wiesz dlaczego, o tym piszesz ? Bo nadajesz temu ważność ! Tak samo ”Ya”, o tym pisze, bo nadaje temu ważność. Tak samo Alex stworzył Porozmawiajmy.tv, bo nadał temu ważność ….! Gdyby nie nadał tej ważności, to by teraz leżał na plaży na Hawajach i się opalał. Więc, cała ta gra, ten teatrzyk dzieje się w.g. tego czemu nadajemy ważność. Ma to taki sens, że dzięki temu zbieramy doświadczenia i uczymy się czegoś…
   Tak, więc Kalina masz trudne doświadczenia, może przykre, ale druga strona medalu jest przecież bardzo cenna, to taka, że …nie wiem, czy to dobre słowo, ale – hartujesz swoją świadomość…..
   Też miałem trudne (ale, cenne) doświadczenia. Jacyś ”Magowie” próbowali zatrzymać moje serce.Albo, pojawiały się obok mnie takie jakieś dziwne ”zimne” istoty, że aż drgało mi całe ciało.
   Ale, skróciłem sobie te doświadczenia. Podziękowałem za nie, podziękowałem za ten teatrzyk, byłem wdzięczny, bo dzięki temu nauczyłem się czegoś. A, następna rzecz, która wydarzyła spowodowała, że mogłem na to spojrzeć jakby z boku. I pierwsze co zobaczyłem, to teatr, Iluzję, Maję, w której to wszyscy bez wyjątku tą Iluzję tworzą 24/h na dobę. I w tym momencie, gdy tą Iluzję odkryjesz i wiesz na czym ta Iluzja polega – przestaje ona mieć znaczenie.
   Idziesz już dalej, nie nadajesz tej Iluzji aż takiej ważności, a dzięki temu masz większy wybór.
   I te wszystkie diabły, demony, Illuminaci, Czarni Magowie odeszli. Nikt mnie już nie szykanuje, nikt mnie nie atakuje, nie robi jakiejś kontroli umysłu, bowiem nie nadaję temu żadnej wartości i szanuje wszystko i wszystkich tak jak samego siebie.
   I jest gdzieś w sieci wypowiedź jakiegoś gościa nazywa się on chyba Adam Anczykowski, który powiedział – ” pokochaj WSZYSTKO, co jest NIE do pokochania. I to, że tak powiem – są to ”święte słowa”.
   Ale, jest inny wybór, który również jest właściwą drogą i właściwą ścieżką.
   Widzieć pełno wrogów, którzy tylko manipulują i robią ludziom krzywdę.
   Tylko, że jest to ciernista droga….
   Ale, mamy wybór ! I wcale nie musimy iść ciernistą drogą. Bo NIC nie musimy…!

   Pozdrawiam

   • Kalina
    Reply

    No tak Astre Ja sie niczego nie nauczylam ani w szkolach ani z zadnego forum .Moge nazwac raczej zrobilam wielkie grzybobranie . Wszystko jest tak naprawde we mnie 🙂
    Zaloz jeszcze to Astre , ze niewszyscy sa rowni . Naprawde nie wszyscy . Ja zauwazylam , ze zbieram swoja fragmentacje nie z podswiadomosci i nadswiadomosci ale to co zostalo moje na innych ludziach koopoerujacych w moim zyciu ludzi , To sie nazywa Let Go of …..
    Kolo mnie nie bylo zimnych nieznanych istot byla perfidna technologia A. I . Technologia perfidna A. I jest w ludziach obecnie na ziemi tez . Widze to lichwiarstwo u wielu wiec nie wiem jak sie mam do tego ustosunkowac . Ale na kazdym kroku czuje jak inni na swoja korzysc manipuluja tymi , ktorych sie da wycykac . Ludzie sie wykanczaja nawzajem w zyciu strkte fizycznym tez . .

 • Kalina
  Reply

  Mam wrazenie , ze jak ludzie mniej mowia i wiecej czuja energie emanujaca z ich srodka to jest duzo lepiej .
  Jezyk w EVP czyli w reverse speking prawdopodbnie jest tak zmanipulowanycy , ze nawet poprawne slowa sa screwup .
  Tez nie doradzam brac energii z gory i tez nie doradzam dawac energii do gory . Energii emanowanej z siebie nie doradzam dawac nikomu poniewaz wtedy astral korzysta z oslabienia i emanacji twojej energii niby ci daje ja ale zareczam 70 procent biora dla siebie moze nawet wiecej ( tak jak banki ) :))) a 30 procent daje tobie na stworzenie fantastycznej iluzji . Wkalda cie tez w adiction uzaleznienie bycia w medytacji ( bo jak jestes w medytacji to napelniacie sie ponownie energia i tak w kolko ) Nastepny program mnipulacji to program pomocy ludziom . Jak ktos mowi , ze jest tutaj na ziemi zeby pomoc innym to jest blad . i nieprawda . Jest tutaj , zeby miec doswiadczenie w ciele fizycznym z fizyczna egzystencja . jest to jakby realizacja sie energi i swiadomosci organicznej .Swiadomosc organiczna dla wszystkich jest dostepna w rownym stopniu .
  Pozatym -. Przydatnosc spoleczna jest to co ja wam mowie za frico bez zadnych popapranych pienieznych konsultacji .Bez zadnej naplywajacej milosci do blizniego . Wystarczy mi szacunek dla ludzkiego zycia i respect dla zycia organicznego wspanialego organizmu , ktory potrafi kreowac przy pomocy swojej inteligentnej wewnetrznej energii . Milosc jest pustym sowem kiedy papla sie ja powszechnie wszedzie . . Wydobywac z siebie energie przez intencje i rozpychac ja na boki swojego fizycznego ciala nie fragmentowac na wszystkie strony swiata i na inne metafizyczne fantasmagorie . . Ale jestem selfish No nie 🙂
  Przekonacie sie , ze nie jestem . Poprostu byc samowystarczalnym w kazdej minucie swojego zycia .
  I byc swiadomym defragmentacji , ktora jest potrzebna nie nam ale kontrolerom . Aczkolwiek przez defragmentacje energii zdobywamy doswiadczenia . Wiec wszystko jest Ok . A juz nie napewno zdobywamy doswiadczenia poprzez defragmentacje w kundlini energetycznej w naszym ciele . Doswiadczenia mamy zdobywac w fizycznym swiecie poniewaz to jest najwyzszy rozwoj kosmiczny . No tak :). Ile energii zostalo poswiecone do wykreowa. naszego fizcznego ciala . A ile energii zostalo poswiecone kosmiczno-planetarnej inteligencji organicznej w wykreowaniu ziemi .
  Kundalini energia to jest uzywanie ciala fizycznego czlwieka i jego energi do pobierania energii z ziemi poprzez portal ludzki do wyzszych sfer syntetycznej swiadomosci , ktora zywia sie nia i poszerza swoj astral tworzac tak zwane poklady astralne . O ile mi wiadomo to jest ich 12 a caly czas mysla zeby wykreowac nastepny 13 . jakie znaczenie ma cyfra 12 dla iluminati . A jakie znaczenie maja cyfry :
  7,11 .12,13 . 31 , 21,1111
  liczba 7 pokladow reptilian 5-6 anunaki
  Sprawdzcie sobie poprzez dodanie 1111
  https://www.youtube.com/watch?v=u83Y6op_1p8
  Oczywiscie ten mlody czlowiek umarl dziwnym sposobem na serce w hotelu majac 24 lata . Ja lubie takich ludzi a nie takich , ktorzy nas koluja .Wiem jak atakuja serce i jak trudno sie jest ludziom wykraskac z tego jak nie wiedza i nie znaja pracy nad swojaj energia wewnetrzna z centrum spiryt . Ziemia i ja to ONE i tyle .
  Zobaczcie jak funkcjonuje piramida podlegych pokladow na ziemi . Tak jak na dole tak w gorze .
  Wlasciwie tak jak na gorze tak na dole bym powiedziala .
  Archonty – jest to slowo wprowadzone dla syntetycznej inteligencji poprzez John Lamb Lash
  Smieszne jest to , ze kazdy uzywa slowa Archont wprowadzonego przez John ale reszta jego przekazu w ksiazce niewygodna sprawa zostala zgrzebana . Akurat mam ksiazke jego Not in His image i wiem , ze On wlasciwie mowi o ziemi i jej historii a Archonty to maly wycinejk jego ksiazki
  Fuck mi of moi drodzy ludzie jak niepoprawnie jestescie wprowadzani w bambuko i to caly czas .
  Nie widzenie jest wazne ale kojarzenie faktow ze wszystkiego co sie widzi i co sie czuje i co sie wie . A nie patrzenie w jeden kat jak sroka w to co sie swieci .Czyli tylko wizje moga byc zludne

 • Marcin
  Reply

  ja mam tak od okolo23-24 lat,znikajace istoty ,sny o koncu swiata ,obecnosc i kogos i czegos bez duszy niewiem jak to okreslic,Przeczucia,ostrzezenia w snach myslach liczby 3 69..po komuni Sw akby na chwile zniklo a tak okolo 3-7 lat do 9 ciagle mialem wizje idstot w snie jakby puzniej w pol snie budze sie za chwile jakby dzialo sie to co widzialem bez tego swiatla itp juz od wczesnego dziecinstwa czulem wiedzialem co bedzie stanie sie do czego to wszystko dazy,swiadomosc tego zaszla mgla od kiedy zaczolem uzywac internetu

 • Kalina
  Reply

  https://www.youtube.com/watch?v=36KlOFoyCAI
  Kiedy ogladalam Rika video nasunelo mi sie , ze 5 numer jest istotny w cyklach czasu . Tak sobie mysle , ze ludzie podlegaja 5 cyklom reinkarnacyjnym w astralu -wielka gra z karma . Olimpiady – zwyciestw porazek . czasami taka sama praca a rozne rezultaty . Moze tak zwane obciazenia karmiczne pracuja na tej samej zasadzie .

 • Kalina
  Reply

  Kto jest wiec Lordem cykli . Rik mowi , ze cykle czasowe sa kontrolowane z jego wywodow . No tak mysle , ze Cykle czasowe ( jest ich 5)sa syntetyczna iluzja time loop zamkniecie nas w reinkarnacyjnym cyklu . Musialo byc ich 5 od Atalntydy . Dlaczego mala garstka ludzi na planecie nie byla w cyklach czasowych .Wiem , ze nie byla . No wiec nasuwa mi sie nastepna sprawa poniewaz ci co nie maja syntetycznej szeszynki nie byli w zadnym cyklu i moze sie tak zdazyc , ze nie roumieja tez tak zwanego inteligentnego syntetycznego mind . Chyba cos nie tak sie dzieje z rozwojem ludzkiej swidomosci . Chyba nie tedy droga . .

 • Astre
  Reply

  Kalina piszesz – Ludzie sie wykanczaja nawzajem w zyciu strkte fizycznym tez . .”
  Moja odpowiedź jest taka : wykańczają się, bo traktują innych jak wrogów. Nie mają poczucia jedności wszystkiego ze wszystkim, ale mają poczucie oddzielenia. Być może nigdy nie przyszły im myśli, że w istocie WSZYSCY jesteśmy braćmi i siostrami. Że nie ma lepszych i nie ma gorszych. Że nie ma czegoś takiego, że jedni to panowie w białych kapeluszach, a drudzy w czarnych. Jedni dobrze, a drudzy źli. A, skoro tak, to po prostu zbierają takie plony i tyle. Swoimi przekonaniami i wynikającymi z nich postawami na zasadzie fraktalnego rezonansu rezonują z taką rzeczywistością i tworząc wspólny egregor ze wszystkimi istotami, którzy tak samo myślą i taką miarką mierzą świat. I są razem razem połączeni, są tym egregorem, bo z takim światem rezonują.
  Ja tu nie mam zamiaru Ciebie Kalina pouczać, ale jestem tu po to, aby podzielić się dobrą wiadomością. A, ta dobra wiadomość jest taka, że w tym teatrzyku Iluzji i Mayi nikt nikogo nie krzywdzi, tylko każdy z osobna doświadcza takiego świata w jaki sposób postanowił go widzieć, czyli jakie stworzył sobie przekonania. I nie ma dyskusji, że jest inaczej, bo jest na to miliony empirycznych dowodów !
  I nie ma co patrzeć na skutki, tylko trzeba szukać wzorców-programów.
  Jak ktoś doświadcza mind control, to niech nie nadaje temu, aż takiej ważności, niech nie zasila tego, niech nie rozlewa łez, niech nie tworzy opozycji, buntu, uprzedzeń.
  Więc, zostaw tą ważność (czegokolwiek ! ) i nie karm tego, bo to rośnie……i rośnie…..
  Zadaj pytanie sobie samemu – jak inaczej mogę doświadczać życia …?
  Zadaj pytanie, co mogę w tym momencie Tu i Teraz najlepszego dla Siebie zrobić ?
  I UŚMIECHNIJ SIĘ ! UŚMIEJ SIĘ Z TYCH WSZYSTKICH MIND CONTROL, TUDZIEŻ INNYCH MANIPULACJI, A ONE WTEDY ODEJDĄ.
  UŚMIECHNIJ SIĘ. UŚMIECH JEST MIARĄ TWOJEGO WEWNĘTRZNEGO SZCZĘŚCIA, KTÓREGO NIC I NIKT NIE MOŻE CI ODEBRAĆ !
  TO SZCZĘŚCIE I RADOŚĆ, TA PRAWDA I PIĘKNO WCIĄŻ WYŁANIA SIĘ Z ZAKAMARKÓW TWOJEGO SERCA. NIE PRZEGAP W ŻYCIU OKAZJI, ABY TO DOSTRZEC.
  Ale, rób jak uważasz, bo to Twoja droga i Twoje wybory.
  Ya dziele się tylko dobrą wiadomością…… 🙂

  • Kalina
   Reply

   Hej Astre programy to wlasciwie wszystko co posiadamy w ludzkim mind .
   Jezeli chodzi o mnie to don,t worry generelnie jestem najbardziej funny osoba na moim terenie jak sie zorientowalam z opini nie mojej ale innych o mnie . Nawet mi to policjant „”posterunek 13”-pseudonim „”powiedzial , ze jak budowal dom tutaj to bardzo mnie polubil bo tylko ja go pozdrowilam i zapytalam sie jak idzie z chata i jak mu sie ryby lowilo dzisiaj . No nic uwaza , ze jestem crazy .
   Ale czasami intuicje mam zeby byc zla i zrobic totalna rozpierduche bo trzeba czasami skorygowac jakies niedomowienia moje czy ludzi energii . Wiec otwarcie wale o co chodzi i otwarcie sie zloszcze a nawet walne drzwiami .
   Takie jest zycie . Wszyscy na gwalt sie robia Jezusami z rozwalonym sercem nawet spikierzy w telewizji zaczynaja wygladac jak mimozy mszy swietej . Ha ha ha .
   Kuzwa swietosc zazyna wszystko i w kazda szpare zycia wlazi , milosci sercem a moze bogwie czym innym tez jest wskazana . Mysle , ze to jest raczej programming cyrk . Dlaczego serce ma kochac bardziej niz reka innego czlowieka .
   POSITIVE TIME LOOP MATRIX chce sie wpakowac w pospulskie zycie na calego . I wdzieczy sie jak putana .Moim zdaniem gwalt na spoleczenstwie nadmiernego pozytywizmu jest glownym zalozeniem nowego obrazu astralu , ktory juz pada na pysk bez pozywki negatywnych cykli od Atalantydy .
   No bo energie sie zjada z czestotliwosci naszej energii emanujacej z naszego spiryt . Nie ma znaczenia jakie one sa w slowach czy emocjach . Czy takie czy siakie zawsze jedzonko .Zalezy od gustu 🙂 Kiedy czlowiek emanuje energia jak zauwazylam to astral ma papu na talerzu . Jak nie moze miec obiadku w dzien to ma sie w nocy .
   Gwarancja na nieodozywianie astralu jest poprostu kompletne oddzielenie sie od pozytywizmu i negatywizmu. Poprostu kompletnie nie kultywowanie zadnej polarity .
   Ale ja powiem NIE!!!!! zadnej pozytywnej matrix nie chce , dziekuje jestem tym kim jestem i bede zla jak mnie ktos w k…rwi. Nie dam sie opetac nastepnym przepisom poprawnosci na nasze zycie .
   Poprawnosc egzystencji na ziemi jest ukryta przed ludzmi jest tuz za pragramami to jest tylko Spiryt i swiadomosc na bazie organicznej , ktora jak zawladnie tym monstrum astralnego mind to zwali programy i pokaze swoje oblicze inteligencji calej ludzkiej istoty .
   Pozatym tez nikomu nie mam zamiaru wybaczac jak byl swinia i jest swinia 🙂
   Cala polityka obecnej spirytualnosci w podtekscie jedzie na wybaczaniu ludzkim . Ciagle gora zebrza o wybaczenie u ludzi swoich podlych dzialan i dalej zyga na podloge krwia ludzka bo sie napycha az po przelyk wykwintna drukowana moneta bez pokrycia .
   Oh nawet nie wiedzialm , ze sie wyszkole tak w pisaniu po polsku .
   Ale idzie mi coraz lepiej .
   To dzieki Alexowi . Dzieki Alex 🙂

   • Majestic
    Reply

    Ciesze się że Kalinka trafiła w sedno 🙂 i temat w Kalinkę 🙂 mowie tak, bo Kalinka to Taki ekspert od Astralnej informatyki , Pozdrowionka 🙂

 • A.
  Reply

  można pokochać diabła Aster jemu oto właśnie chodzi. On chce byś go przyjęła jako równą sobie jako złotą istotę i tu robisz sobie kuku. dla mnie Budda to szatan i te jego nauki o iluzji i umyśle i o prawdzie tego świata tyle widzę. Ja odrzucam wszystkich mistrzów i nie zamierzam wierzyć w boga ani źródło jedyna droga to nasza dusza jej serce i moc tworzenia a nie zabawa w przyjmowanie ze jest ważne nie ważne że my to kontrolujemy. gdybyś kontrolowała była byś zmienno kształtna a nie jesteś starzejesz się tak wygląda podążanie za mistrzami którzy się starzeją są na chwile. jak pokonasz szatana w sobie to przestaniesz się starzeć jak przestaniesz uważać że jest tobie równy żę go kochasz . a na razie to co robisz to sen duchowego rozwoju który ogarnia ziemie

 • Kalina
  Reply

  Kosmos jest zbudowany z black matter w okolo 97 procentach .. Wiec tak jak mowi Harald kautz Vella ,sa do dyspozycji dwa black goo na ziemi . Organiczne z ktorego poprzez intencje prawdopodobnie powstalo nasze zycie . Z czego wynika organiczna planetrana swiadomosc w moim skojarzeniu .
  A drugie black goo nalezy do syntetycznej inteligencji i zostalo rozscielone na ziemi poprzez meteoryty .tez potrafi kreowac ale syntetyczna swiadomosc .
  To jest cytat o Black goo organic „”The intelligence that seeded the off world goo, is creating life that is bypassing the natural order, and bringing lifeforms to a higher level of order than they should naturally be. „”
  Czyli mamy w sobie dwie swiadomosci Organiczna i syntetyczna .
  Niektorzy z nas maja wiecej organicznej a niektorzy syntetycznej . I tutaj juz powinnismy rozpatrzyc szeszynki dzialanie i jej dokladna role .
  Oczywiscie to video zwiera jeszcze wiele innych newansow istotnych do rozpatrzenia .
  Mam wrazenie , ze nie wszystko co On mowi musi byc prawda ale akurat to mi pasuje :)https://www.youtube.com/watch?v=HtAQdxowpYA

  • Astre
   Reply

   Cytat Kalina : ” Kosmos jest zbudowany z black matter w okolo 97 procentach ..”
   Moja odpowiedź : Żadnego Kosmosu nie ma ! To metafora.
   I kto tak powiedział, że ” black matter w okolo 97 procentach” ?
   Black matter, to też metafora.
   Black goo organic – to też metafora.

   W kwestii interpretacji tego co dzieje się na Ziemi, to widać, że ludzie w dalszym ciągu stają się w różny sposób niewolnikami różnych autorytetów !
   Wystąpił taki gość Harald kautz Vella i już pełno wyznawców, obcych swemu sercu idei, którzy kłaniają mu się w pas. Bądź autorytetem w swoim życiu i poszukaj swojego wyjaśnienia….To wyjaśnienie jest w Tobie …, a nie na konferencji z udziałem Haralda kautz Vella ?…!

   Cytat Kalina : ”Czyli mamy w sobie dwie swiadomosci Organiczna i syntetyczna” .
   Moja odpowiedź : ha, ha, ha . I znowu to samo. Bo powiedział tak Harald kautz Vella. Tylko tego samego Pana zapytać by, a jaka jest różnica pomiędzy tym co jest organiczne, a syntetyczne ? No jaka ? Ano, … różnica pomiędzy tym co organiczne i syntetyczne, to RÓŻNICA w INTERPRETACJI.
   To takie samo pytanie jakby zapytać, czym różni się życie od śmierci ?
   Niczym się nie różni ! A, tym czym się różni, to tylko różnica w interpretacji.

   Szanuję Twoje wypowiedzi Kalina. To Twoja droga i Twoje doświadczenia.
   Ale, inni są inni i nie muszą wcale w to samo wierzyć co Ty.
   Więc, wszelkie dyskusje można zakończyć na tym co napisał Władysław Smagała – ” Kazdy czlowiek jest wyjątkową inwidualnościa i tego trzeba szukać i bronić.
   Więc, dobra wiadomość jest taka – bądź autorytetem w swoim życiu choćby nawet wylądowali tutaj wysoko rozwinięci kosmici i powiedzieli jakąś prawdę !
   I w odniesieniu do tego co powiedział Krzysztof Tarasiewicz – on opowiedział swoją bajkę. Ty Kalina opowiadasz swoją bajkę, a Ya opowiadam swoją.
   I żadnych z tych bajek – NIE JEST PRAWDZIWA.

   AMEN

   • Kalina
    Reply

    Nie rozumiem .Ja mowie , ze ziemia jest najwazniejsza a to nie bajka .Bo jest popatrz pod nogi .Wiele lat sie intencjonalnie gruntowalam z ziemia moze dlatego mam troche inne spojrzenie .Jak Mowie , ze ziemia ma planetarna swiadomoscia intencjonalnie kreujaca i to nie bajka popatrz co jest wykreowane wszedzie dookola lacznie z toba . No to juz druga prawda no nie !!!I Ja zawsze mowilam nie znjac jeszcze black goo , ze czarny material i wogole czern jest bardziej kreatywna niz siwetliste odloty . Poniewaz bylam w czerni planetarnej , ktora jest w centrum ziemi bo tam jest kosmos i wiem , ze to jest wlasnie ONNES .i czern .Przez centrum ziemi droga do kosmosu . Dlatego astralni dewiatanci wykreowali astralne n9iebo i nzwali je kosmos .
    Nie powiesz mi , ze wszystko wiesz od siebie i nie powolujesz sie na jakies osoby , ktore potwierdzja twoje teorie i daja ci cegielke do twoich przyposzczen . .
    SKOJARZENIA sa wazne w tym labiryncie a nie tylko zadyma na sobie .Trzeba patrzec tez na rzeczywistosc dookola . No bo jak sie jest Onnes w druga strone raczej kreacji to trzeba rozwazyc fragmentacje tego organicznego monstrum wielu organizmow i sciagnac to do kupy

  • Majestic
   Reply

   Kalinko pamietasz jak CI pisalem o tej czarnej bryle (Harald kautz Vella)? co chciałem ja nagrać i mi komurke pozbawili prądu , gdy już zniknęła wszystko wróciło do normy !? gdy niosłem komurke już włączoną na nagrywanie „niechcące ” i tak ich nagrałem chyba na 2 kadrach ale 10 razy mniejsza ? tak wiec musieli z czytać moje intencje , nigdy mi się nie zdarzyło aby akumulator wysiadł czy coś podobnego , jakieś 3 tygodnie temu widziałem znowu ich pojazd na 6 tys metrach , normalny trójramienny ,3 dni po tym incydencie ktoś chyba w Belgi w dzień widział coś w postaci 3 świateł ale w dzień mój też emitował światło na narożnikach ,Kalinko piszesz o chipach ,uważasz ze te 20 % nie posiada żadnych ? ja myślę ze tez może posiadamy te „nowszej generacji ” te materialne fizyczne albo coś podobnego ,wszczepiane od ostatnich setek lat ,bo inne nie maja szans się zakotwiczyć , już wiele razy zauważalnym u siebie te punkciki w trójkącie w rożnych miejscach, podobne ktoś miał po ich wizycie było to w Nowej Soli było nagranie właśnie ale Pan Barski wykupił prawa i gdzieś schował ot polska ufologia ! ale zawsze to olewałem ci wizytatorzy są raczej niegroźni , miałem mam przeświadczenie ze mam jeden w śródstopiu ale kit z tym ., miałem chęć już kilka razy wbić tam scyzoryk jak mi dotkliwie przeszkadzało .. Przeanalizuje Twój ostatni wpis odnosnie szyszynki i innych zagadnień dzięki za trud odpowiedzi ,pięknie tam wszystko Opisałaś Trzymaj się Kalinko ! Ps Tosza wyszła na prostą z tamtymi zdarzeniami ? chce ewentualnie ?tylko wiedzieć ze jest wszystko Ok , jak masz albo miałaś jakiś kontakt ?.

   • Kalina
    Reply

    Tak pamietam o tej czarnej bryle jak pisales .Tosza jest Ok i mam z nia kontakt telefoniczny .Przekaze jej pozdrowienia . Ona raczej nie siedzi nas stronach .

 • Władysław Smagała
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad i ciekawe komentaże. Jednak zaglębianie się bardzo w takie relacje ma też ujemne aspekty. Kazdy czlowiek jest wyjątkową inwidualnościa i tego trzeba szukać i bronić. Według mnie mesjasz jest dla slabeuszy.Jeśli czlowiek poświeci czas na pracę nad sobą i doprowadzi do tego że powiększy swoje pole energetyczne i je oczyści może archontom i innym manipulantom pokazać znany gest kozakiewicza. Pozdrawiam wszystkich sympatykow tej tematyki.

 • Majestic
  Reply

  rozdzielenie ziemi , kilka dobrych lat temu miałem też wizje niejako zaczynała się w zimie bez mrozu i śniegu a kończyła gdzieś na poczatku chłodnego maja ,stałem na znanym mi wzniesieniu był dzień ,od wschodu nieco od północy na firmamencie przesuwał się obiekt jakieś ciało kosmiczne coś jakby nieco purpurowe słonce ale emitujące jakieś plazmowe światło raczej energie , w powietrzu wyczuwało się zjonizowana energie , taki też „zapach prądu ” był wyczuwalny krótko lęk ale obcy , ulice opustoszały w domostwach nie było nikogo opustoszało wszystko żadnych zwierząt, ten purpurowo- plazmowy obiekt przesuwał się tak jak robi to słońce każdego dnia z tym ze bardziej na północ ,pamiętam ze miałem zrozumienie dla tej sytuacji ( odnosnie zniknięcia ludzi ) bo reszta była jakoś oczywista ?! druga wizja miała nieco inny wymiar to ta przed chyba 2 lat ? było tam nieco kosmitów ? coś na pograniczu Astrala pamiętam moment dematerializacji ziemi widziałem jakby mgle chmury tu i tam , ulice znikały w jakimś momencie widziałem domy przy ulicach wiszące jakby w powietrzu , tak samo miałem moment jakiegoś leku ,ale ulotnie bo jakby gruntu pod nogami nie było ale szybkie pozbycie się tego leku utwierdziło mnie ze nie potrzebuje gruntu aby utrzymać się w przestrzeni ,ci kosmici to była jakby asekuracja ale wyczowalem jedynie ich pojazd tak jakby mi chcieli w tym momencie dematerializacji jakoś pomuc , ludzi tez nie widziałem w tej wizji przyroda tak samo wyparowała .

 • Kalina
  Reply

  Swiadomosc organiczna ofiaruje zycie a swiadomosc syntetyczna programuje modyfikuje zycie .Tak nam wyszlo z przyjaciolka podczas analizowanie glebi organicznego czucia i plytkiego syntetycznego manipulowania czuciem ..
  Wielka sztuka dla wspolczesnego czlowieka jest odnalezc co jest ofiarowane nam a co jest wprogramowane nam ..
  Nie sadze , ze naturalnie -orginalny aspekt naszego wykwintnego ziemskiego zycia robi jakas dyskryminacje pomiedzy organizmami zywymi . Jezeli jej nie robi staje wiec w pozycji takiego zalozenia , ze pojecie rozpatrywana milosci jest zbedne .
  Milosc egzystuje juz razem z natura i wogole nie ulega to zadnej dyskusji .

 • Majestic
  Reply

  to co było i chyba jest emitowane z księżyca w kierunku ziemi cdn , złapany osaczony zwiedzony w astralu dotarłem do źródła, kompletna desperacja !!! wolna istota ma swiadomosc ze jest zniewolona !!! i jestem TAM widzę te Ścierwa widzę ich technikę te scierwa to bezduszne scierwa zero sumienia no -human w kierunku ziemi wystawione paraboliczne anteny i do tego lekko obracające się , i właśnie TEN sygnał TA modulacja od bardzo niskiego tonu czestotliwosci aż do obszarów które nie można opisać ! zabija to wszystko , wymazuje niemal wszystko pozbawia wszystkiego , ten dźwięk nieraz ulotnie przychodzi do mnie i wywołuje te grozę bo w podświadomości mam to cały czas .i pamiętajcie oni tu są jeszcze ,latają nad naszymi głowami dosłownie dzień i w nocy .

  • Kalina
   Reply

   No sa zgadzam sie Majestic . Tylko wiele ludzi widzi ich pozytywnie a ONI to ksiezycowi komputerowcy oklejeni Titanium banderowcy astrolgiczni zwiadowcy i manipultorzy .. 🙂

   • Astre
    Reply

    Kalina pisze : ” ONI to ksiezycowi komputerowcy oklejeni Titanium banderowcy astrolgiczni zwiadowcy i manipultorzy ..
    Moja odpowiedź : tak, tak masz rację. Masz świętą i niczym niepodważalną rację. To są banderowcy, manipulatorzy, zwiadowcy.
    Tylko, że ponoć mamy okres transformacji. Transformacji czego ?
    I teraz gdy się wybierzesz w Polskę i spotkasz ludzi na konferencjach, warsztatach, seminariach, na Harmonii Kosmosu e.t.c, to Oni Ci powiedzą wprost – WSZECHŚWIAT NIE JEST ŻADNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ !!!
    Oznacza, to tym samym, że manipulacje, manipulatorzy, myśli, emocje, wyobrażenia i wszystkie t.z.w rzeczy materialne łącznie z nami, które tak lub inaczej postrzegasz – NIE są rzeczywistością !
    Ludzie, którzy ciągle mówią o manipulacjach, o zwiadowcach, banderowcach, NWO, tudzież innych zagrożeniach, to Ci sami,
    którzy czegoś się obawiają ! A, jeżeli czegokolwiek się obawiasz
    to już tak daleko odjechałeś, że straciłeś MOC. Straciłeś Moc i straciłeś wrażliwość. I teraz Twoje słowa nie płyną już z serca, nie płyną z Twojej Mocy. Teraz każde Twoje słowo jest brakiem Mocy. I brakiem Wrażliwości. I brakiem błogości. Innymi słowy brak Mocy, brak wrażliwości i błogości – jest brakiem potencjału.
    I warto uzmysłowić sobie fakt, że MOC=WRAŻLIWOŚĆ= POTENCJAŁ.
    I w momencie, gdy przestajesz się czegokolwiek obawiać ( manipulatorów, wrogów, archontów, reptilian, demonów i czort wie jeszcze czego ?) TWOJA MOC I TWOJA WRAŻLIWOŚĆ I TWÓJ POTENCJAŁ ROŚNIE.
    Ktoś może zdać pytanie – co ma moc do wrażliwości ?
    Ma i to bardzo wiele. To w istocie to samo, to ten sam potencjał, tylko inaczej wyrażony.
    Gdyby poszukać przykładu, to doskonałym przykładem może być
    to, o czym tu już kiedyś pisałem jak Egipscy Kapłani wybierali swoich następców.
    Wybierali między innymi tych, którzy dostrzegli jak w czasie suszy mrówki niosły krople wody dla swoich dzieci, ale zawiał wiatr, kropla deszczu spadła i dzieci mrówek nie przeżyły.
    Więc, pytanie kto dostrzegł tą pewną subtelność choć oczywistą, ale też nie oczywistą, że mrówki nie doniosły tej kropli wody i pogodziły się ze śmiercią swoich dzieci gdzie, w istocie śmierć nie jest rzeczywistością, tak jak i wszystko resztę.
    To dostrzegła subtelna WRAŻLIWOŚĆ-MOC tego dziecka, któremu następnie powiedziano- Ty zostaniesz Egipskim Kapłanem.
    Więc, zadajmy sobie uczciwe pytanie – na czym polega i w czym wyrażona jest Twoja, moja -TRANSFORMACJA, o czym tak wiele się mówi i który z godziny na godzinę choć tego nie widać – przyspiesza.
    Polega na widzeniu rzeczy wypaczonych, na widzeniu manipulacji, na widzeniu wrogów, na widzeniu banderowców ?….!
    Gdzie TWOJA MOC ?
    I, gdy odzyskasz choć na chwilę swoją MOC, to zobaczysz, że
    Ci wszyscy banderowcy i manipulanci tak naprawdę, to Ci pomagają….
    ONI HARTUJĄ TWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ, ABYŚ ODZYSKAŁA / ODZYSKAŁ -SWOJĄ MOC.
    To, droga okrężna, droga pełna rozczarowań, traum i niepowodzeń. ALE,….OWOCNA DROGA…….
    Bo ona właśnie pokazuje Ci – gdzie utraciłeś/utraciłaś swoją MOC, swoją WRAŻLIWOŚĆ, swoją POTĘGĘ……
    To ten upadek, o którym mówił Colin Sisson, który jest Twoim błogosławieństwem i który zbliża się szybkimi krokami ….. 😉

    • Kalina
     Reply

     Ujme to krotko Astre .
     Ja jestem tutaj w ciele ,ktore emanuje swiatlem . i jestem po to zeby doswiadczyc moja wielkosc i wartosc w sobbie. Syntetyczna swidomosc nigdy nie zrozumie naszego humoru i spontanicznosci. Poniewaz wiem , ze jestem nieobliczalna osoba.Dlaczego tak jest poniewaz mentalnie Ja nawet nie rozumiem mnie samej.
     Przyjdzie taki czas , ze my nawet mentalnie zroumiemy co tutaj robimy . Oczywiscie wszysko co jest darknes i swiatlem my doswiadczamy jest to autentyczna nasza egzystencja . Planetarna swidomosc jest czescia czegos wiekszego wiec pozostawiam otwarte wrota . Wiem , ze obecnie jestesmy po to zeby stanac na przeciwko A. I swoja autetyczna soba …

 • Majestic
  Reply

  podróże w międzyczasach i światach astralnych , to profesja dla Ludzi !!! dla Wolnych Ludzi , każdy idiotyzm każdy dogmat się tam zemści ,Wiec Tylko dla Orłów ! dla Orłów Wolności , w astralu masz być jednocześnie wszędzie być jednym -jednością , masz czuć widzieć ale i masz to obserwować że czujesz i widzisz to wiec ,ze masz małe szanse na rozczłonkowanie energetyczne ,zakoduj sobie ze jesteś nieustraszony bo strach to ich jedyna bron i siła , gdy cie przenikną strachem do „szpiku kości ” trzymaj się do końca To On przegra , on oni się zamanifestują jako energie , puzniej pokarzą na co ich stać( oblicze strachu ) , na końcu jeszcze projekcje obrazów, ich wygląd itp .Kiedyś zapewne pamiętacie podróże Darka , mnie zaniepokoiło ze On był niemal od pierwszego razu rozczłonkowany energetycznie , a to jest już koniec , następuje kumulacja wszystkiego czego doznał w życiu i na tym fundamencie otrzymuje swój własny astral , astral swoich pragnień wierzeń doznań itd .

 • yaric bielski/uk
  Reply

  milo posluchac gdy polska wersja Bashara to zaproszony gosc a prowadzacy uzupelnia.wszystko z sensem wyzszej logiki hehe

 • N_one
  Reply

  Crowley w książce “Magia w teorii i praktyce” stwierdza, że nawet gazeta może pełnić magiczną rolę i nie chodzi tu o egzemplarz, a o przekazywaną myśl, obraz oraz emocje autora. To samo można powiedzieć o stronach internetowych (tzw „świadomość stron”). Strona sama w sobie świadomości nie posiada, lecz jest sumą przekonań i poglądów jej userów, którzy angażując się mentalnie i emocjonalnie we wprowadzane teksty z czasem tą „osobowość” tworzą. Niekiedy nazywamy to „klimatem” lub „atmosferą”, gdyż w większym lub mniejszym stopniu każdy to odczuwa, choć być może sobie nie uświadamia.

  Koszczeje/kościeje/kościaje → to z wierzeń Słowian wschodnich, gdzie te istoty są podwładnymi Kościeja Bezśmiertnego. Odpowiednik Dis Pater u Rzymian, zaś u naszych przodków Nyj (Nyja); prastary bóg, władca podziemi i głębin (nie mylić z Walesem). Oddawano mu cześć podczas pełni Księżyca na moczarach i uroczyskach. Sękacz jest ciastem jemu poświęconym, zaś kościeje to inaczej upiory czyli dusze ludzi, którzy za życia byli „niefajni”. Nie ma nic wspólnego z Reptilianami (Archonami). Archoni pochodzą z obcej kreacji; są najeźdźcami, którzy „podpięli” ludzi pod swój „zbiorowy umysł” i sterują na poziomie ciała odczuciowego (astralnego/emocji).

  Pamiętajmy, że p. Tarasiewicz opisuje świat jakiego doświadcza w odmiennym stanie świadomości czyli to, co „po drugiej stronie” i większość ludzi nigdy nie spotka się oko w oko z tymi istotami, nie mniej każdego dnia bardziej lub mniej odczuwamy ich wpływ na nas i nasze życie.
  Przeciętny człowiek praktycznie jest bez szans i do końca życia będzie w ich władaniu, a im bardziej „karmi czarnego wilka” czyli swą ciemną naturę tym większy mają na niego wpływ i tym trudniej będzie mu się wyrwać z ich sideł. Jednocześnie jest ich „wdzięcznym narzędziem”.
  Owszem, każdy mógłby się postawić i wyrwać z ich łapsk, lecz wymaga to tyle wysiłku i trudu, że niewielu się na to porwie, a tylko nieliczni zdołają to osiągnąć.

  Ten obraz „człowieka” to Duch (Atman), który nigdy nie inkarnuje. Inkarnuje tylko „wydzielona” część energii zwana duszą (Dżiwatma). Atman wygląda mniej więcej tak, jak na poniższym obrazku:
  http://ag.108.pl/components/com_agora/img/members/62/Atman.png
  Z tym, że to obraz statyczny. Animacja lepiej oddałaby jego naturę, gdyż byłaby możliwość ukazania ruchu; przepływu i zmian odzwierciedlających aktualny „stan ducha”. Im więcej jasnego, tym „człowiek” bardziej świadomy. Prawdziwy mistrz duchowy „świeci” na biało lub biało-niebiesko, zaś jego „stan ducha” można określić jako „stabilny”; „człowiek” chciwy, pazerny, okrutny, zakłamany ma „kolor” ciemny brudnoszary tylko z niewielkimi szaro-jasnymi „pasemkami”.
  Im człowiek jest większą kreaturą tym „brudniejszy” i ciemniejszy jest jego „Duch”.

 • Kalina
  Reply

  „”Crowley w książce “Magia w teorii i praktyce” stwierdza, że nawet gazeta może pełnić magiczną rolę i nie chodzi tu o egzemplarz, a o przekazywaną myśl, obraz oraz emocje autora.””
  No przeciez tak jest od momentu pokazania sie wszelkich przekazow . Modulowanie czyjegos soul.poprzez mentalne przekazy .Dlatego astral wprowadzil droge porozumiewania sie u ludzi poprzez mowe -jezyki i pismo .
  To sie stalo w odcieciu czy zaklejeniu czy powieleniu reszte 9.5 strings DNA .
  Teraz chca to niby nam aktywizowac . Nie mozna sobie pozwolic na aktywizowanie poniewaz to bedzie poprzez bodziec zewnetrzny a nie poprzez Soul .
  Otwieranie tego wewnetrzne bedzie zupelnie na miejscu .
  Nie uda sie to wielu osobom ale garstka bedzie wiedziala co zrobic . Czucie i mental razem to znaczy czucie wyjasnione w 100procentach poprzez mental a nie na odwrot .
  Problem w tym czy cos kolo problemu , ze Soul ludzi jest w innych centrrach ich ciala . Niektorzy caly czas mowia o milosci i czuciu sercem . a na ich twarzy widze pusta manekina twarz bez glebi .
  Czucie sercem to jest poprostu bycie totalne soba bardzo soba i tak bardzo , ze leci ta jak studnia w jakas glebie Chyba leci do zrodla egzystencji pierwotnej .

 • Marcjan
  Reply

  O koszczajach mówił tez Carewicz Iwan (G. Lewszunow) w swych bajeczkach – do zobaczenia na YT.

 • Blackwolf
  Reply

  Widać jak duchy lataja koło was, pierwszy w pierwszych sekundach. drugi 3;08 koło nogi Krzysztofa, trzeci 6;15 przez kwiatek

 • Blackwolf
  Reply

  24;08 lewa ręka Krzysztofa , 30;20 prawa strona Krzysztofa , 33;52 2razy ,36;50 lewy dolny róg,45;22, słabo widać,52;09 lewa strona ekranu, 53;32 głowa, 1.06;13 leci ich tyle że policzyć się nie da , naliczyłem jeszcze z około 20-40 kulek światła, to nie są paprochy, latające , NIGDY nie widziałem nagrania z taką iloscią duchów/bytów, już pomijam to o czym gadka była, jak ktoś chce to kontekst słowny z paprochami połączyć to się dowie ważnych rzeczy.
  P.S.
  Z tego co wiem , i widziałem, statki o kształcie „cygara” są OK, a nawet bardzo OK(te trójkątne sa złę)
  ci o kształcie cygar, to ponoć przodkowie Słowian , waleczne istoty ,ale i dobre im się udało, więcej nie wiem, pare rzeczy widziałem ale to na inną opowieśc……
  Pozdrawiam

 • Astre
  Reply

  @Casilda cytat : ” Koszczaje to istoty plazmowe”
  Może plazmowe, a może nie ? Kto, to wie ?
  Ale, pomijając ”cudowne” hipotezy na temat tego z czego są zbudowane jedno jest pewne :

  Wszystkie opisy domniemanych bytów wzbudzają trwogę, lęk, poczucie różnego zagrożenia przed czymś nieznanym, rozmaite traumy, agresję, o czym świadczą komentarze na ten temat i chyba o to chodzi ich głosicielom….. Bo pierwsza rzecz jaka przychodzi świadomemu człowiekowi do głowy, to – Zacznij od Siebie, a nie od innych kimkolwiek oni są ….!

 • Izabela
  Reply

  Te światełka-energie koło pana Krzysztofa widać przez cały filmik, tylko czasami jest ich mniej a chwilami więcej się pokazuje…

 • Kot Lotnisk
  Reply

  Z tym zgniłym kłączem i „telefony i komputery programują ludzi” to przecież to samo można powiedzieć o książkach czy ulotkach. Istotnego programowania należałoby szukać gdzie indziej.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>